Jak zdolat mor – jak zdolat koronavirus! Ano, slyšíte dobře! Praktické rady zde

Nezapomeňte, že vše musí být použito s vírou, víra je hlavní příměsí, aby zázrak mohl být vykonán...“ [Mk 11, 24]; Žid 11, 1; 2Kor 5, 7]

Image result for Hildegarda von Bingen obrázky
Svatá Hildegardo, oroduj za nás!

PŘEDNĚ A NANEJVÝŠ AKTUÁLNĚ: JAK VYLÉČIT OČKOVANÉ NA COVID! ZDE (protože očkování znamená přijmout značku Antikrista, zatracení duše! 😦 ) : https://petrabostlova.wordpress.com/2021/06/08/jak-pomoci-ockovanym-na-covid/

Vážení čtenáři,

poslušni příkazu Panny Marie, zde, na této stránce, se budete pravidelně dozvídat informace a rady, jak se nám průběžně budou dostávat do rukou, jak zdolat mor a další nákazy a epidemie, které přicházejí na lidstvo. Protože, pozor, koronavirus rozšiřující se rychle z Číny po celém světě, je totiž mor!

1. První radou proti všem nákazám dýchacích cest posledního času, a tedy i koronaviru, je čaj z borovicového jehličí, o něm jsem informovala poprvé zde:

PROTI KORONAVIRU: BOROVICOVÝ ČAJ!

Připravuje se takto: Uvařte 3 polévkové lžíce sušených borovicových jehliček v 1 litru vody (4, 22 šálků) a vypijte 1 šálek dvakrát denně. Děti a těhotné ženy nemají tuto léčbu používat!

Abyste nebyli na pochybách, jako někteří z vás, kteří nám píšete, jedná se o zcela „obyčejnou“ borovici, která je v téměř každém lese! Tak z ní natrhejte ne výhonky na jaře, ale jehličí ze stromu a to budete k přípravě tohoto čaje používat.

2. Podle všeho obyčejná, stále ještě dostupná (zelená) Activia bifidus actiregularis má blahodárné účinky na potlačování, a možná i dokonce léčení a vyléčení (?) přímo nákazy koronavirem! (Zdá se dokonce, že tento konkrétní koronavirus přímo ničí!) Dokud ještě jsou peníze a Activii si ještě v obchodech dostupně můžete koupit, pijte (zelenou) Activii bifidus actiregularis při nákaze koronavirem, několik lahviček denně!  Malé děti nejspíš jednu a dospělí, podle hmotnosti, dvě až tři lahvičky denně.

3. Česnekem proti koronaviru! Aneb Uvařte si česnečku

Sice jste hned zkraje koronavirové epidemie slyšeli (či četli), jaká že je to mystifikace, jíst česnek proti koronaviru.

Opak je však pravdou!

Česnek je silné antibiotikum, ale také antivirotikum. Je dobrý jak prevence i léčba.

Zkrátka když budete jíst v této době česnek, třeba ve formě česnečky, nejen že si pochutnáte, ale uděláte i něco pro svou ochranu před koronavirovou nákazou.

4. Další radou je olej svatého Samaritána. Jak se připravuje, viz níže.

A TAKÉ MÁTOVÝ ČAJ! https://petrabostlova.wordpress.com/2020/04/01/proti-koronaviru-take-matovy-caj/

5. Rafaelův olej: vaří se z panenského olivového oleje a lístků růží přesně daným způsobem, za modliteb a v přítomnosti Rosa Mystica.

6. Jak jsme dostali, tak „prodáváme“. Sami jsme ještě nezkusili. Posuďte sami:

Ocet čtyř zlodějů

Tento lektvar má rozhodně zajímavou historii a v období chřipek a nachlazení by se mohl hodit (i když už naštěstí nebojujeme s morem). A kdo ví, třeba nám poslouží i v budoucnu, kdy jiné možnosti léčby nebudou tolik dostupné.

Říká se, že tak někdy v 15. století, kdy Francii zasáhl mor, byli chyceni a odsouzeni 4 zloději, kterým se prokázalo, že „navštěvovali“ kontaminované domy s nemocnými nebo i zemřelými a vykrádali je. Byli prý odsouzeni k strašlivé smrti, ale mohli ji zmírnit, když prozradí, jak se jim podařilo vyhnout se nákaze. Zloději následně popsali bylinný octový lektvar, který se podle nich až do dnešní doby nazývá ocet čtyř zlodějů. V roce 1748 byl ve Francii zaregistrován v Kodexu a od té doby je stále prodáván v lékárnách jako antiseptikum. Původní recept pravděpodobně zloději nevymysleli a jsou náznaky, že pochází z mnohem starší doby, snad už z Egypta.

A tady je jedna z verzí:

300 g nejlépe domácího jablečného octa
5 g máty peprné
5 g tymiánu (příp. mateřídoušky)
5 g rozmarýnu
5 g šalvěje lékařské
5 g levandule
5 g pelyňku pravého
6 hřebíčků
1 skořicová kůra
2 stroužky česneku nakrájené na plátky

Macerujeme 15 dní, poté se dle starších receptů přidává 3 g kafru a po 1 dni scedit do lahví a skladovat v chladu.

Volbu zda přidat kafr nebo ne, nechám na vás a zejména na tom, jak se rozhodnete lektvar používat. Lektvar je možné užívat k mazání i vnitřně, kafr je výborný do mastí a mazadel, ale už méně vhodný je pro vnitřní užití. Šalvěj už kafr obsahuje a je to hlavní důvod, proč ji nesmí užívat malé děti.

Použití octa čtyř zlodějů:

vnitřně – pro dospělého 1 polévková lžíce do sklenice vody jednou až 3x za den

zevně – trochu naředěný k potírání těla, jako antiseptikum, prevence i jako úleva při horečnatých onemocněních

Tento recept a mnoho dalších informací najdete na fóru preppers.cz

Autor :SR

Zdroj: http://www.prepper.cz/index.php/zdravi/131-ocet-ctyr-zlodeju

Doporučujeme vám si prostudovat také tuto naši (související) stránku:

RADY PANNY MARIE – JAK (A ČÍM) SE PROČISTIT! aneb Staňme se hrází proti Satanu

A hlavně: OČKOVAT SE NEDEJTE! VAKCÍNU ODMÍTNĚTE, BYLO BY TO JEŠTĚ MNOHEM HORŠÍ!

Až budeme vědět další rady, přidáme je opět sem.

Mariánské společenství

 

 

Proti nemocem posledního času:

LÉČIVÉ ROSTLINY doporučené naším Pánem Ježíšem Kristem a naší Nebeskou Matkou k léčení přicházejících nemocí v poselstvích přijatých paní Luz de Maria de Bonilla

Bratři a sestry, v tomto textu vám předkládáme výběr z instrukcí nebes, které jsme prozatím dostali, abychom odolali neznámým nemocem. Můžeme se spolehnout na specifické léčivé rostliny, které vyléčí tyto choroby, které ani věda nebude schopna zastavit.Ve všech poselstvích nám nebe řeklo, že nejsme sami, a abychom pochopili nekonečný dosah těchto slov, obdrželi jsme seznam přírodních léčiv, které budou naší pomocí, spolu s vírou, modlitbou, svátostmi a svěcenou vodou. Láska Ježíše Krista a jeho Nejsvětější Matky je tak nekonečná, že v těchto poselstvích,a bez dělání rozdílů, nás varují a předkládají nám způsob, jak léčit přicházející neznámé nemoci, za předpokladu, že budeme mít na paměti, že víra je hybnou silou zázraku.Náš Pán Ježíš Kristus květen, 2009 Jste-li nemocní, pokropte potravu svěcenou vodou, a myslete na použití léčivých rostlin, které vám moje Matka označila pro tyto nepředvídané případy. Luz de Maria 22.dubna 2010 „Řekl nám, že když požehnáme potraviny, které jsou kontaminované –a máme přitom víru –že nám zajisté nebudou moci ublížit. „Nebe neopouští své věrné děti. Proto nebe sestavilo doporučení, abychom mohli čelit kontaminaci potravin, především pro ty, kdo budou žít v oblastech, kde velká většina potravin bude kontaminována.

Soukromé poselství našeho Pána Ježíše Krista vizionářce Luz de Maria, Listopad 2012, Milovaná dcero, jedna lžíce medu a ořechů bude postačující potravou pro přežití organismu. Dodá vše, co je třeba, pro všechny orgány, aby správně pracovaly. Zmiň se o tom Mým dětem, aby to pro ně bylo požehnáním v čase hladomoru.

Blahoslavená Panna Maria, 13. října 2014 „Neznámé nemoci budou stále útočit na lidstvo, jedna za druhou, jakmile se však objeví, poskytnu vám přírodní zdroje, abyste s nimi mohli bojovat.

Blahoslavená Panna Maria, 13. října 2014, „Milovaní, jako Matka, která vidí dál, než vidíte vy, vás prosím, abyste jedli moruše. Tyto plody přirozeně očišťují krev, a to pomůže vašemu organismu stát se odolnější vůči nemocem, jimiž bude trpět lidstvo. Není vám známo, že větší část virů a bakterií, které vás sužují, byla vytvořena samotným člověkem kvůli získání moci nad celým lidstvem.

Blahoslavená Panna Maria, 13. října 2014, „Lidstvo přijímá potravu způsobem, který je mu příjemný, ale je velmi neblahý pro lidský organismus, jejž ničí a činí nemocným. V tomto čase je organismus člověka přesycen špatnými dietními návyky, které ho oslabují a působí mu hodně bolesti.

–Luz de Maria prosí naši Matku, co máme dělat, abychom učinili náš organismus odolnější proti pohromám, které přicházejí? Blahoslavená Panna odpovídá: „Moji milovaní, použijte svařenou vodu a začněte IHNED detoxikaci organismu tím, že budete pít tolik vody, kolik je jen možné (*), aby se váš organismus začal očišťovat.(*) Je doporučováno vypít 2 litry vody za den.

Náš Pán Ježíš Kristus, 27. října 2014 „Neopustím vás. Nezapomeňte ve vašich domech uchovat hrozny vína, požehnané v Mém Jménu, pro čas nouze“ Pokud jde o přání Krista, vztahující se na požehnané hrozny, je zde komentář paní Luz de Maria: Kristus nám říká, že musíme vyhledat kněze a požádat ho, aby požehnal hrozny vína, které mohou živit dvě osoby, mají-li víru a jsou dobře připraveny. To může být užitečné pro období potravní nouze. Žehnání dalších hroznů: Vezměte jeden hrozen vína požehnaný knězem a použijte jej k požehnání ostatních následovně: Odstřihněte nůžkami zbývající hrozny (bobule) tak, aby každý měl připojený kousek stonku. Každý nový hrozen (i bobule) bude požehnán tím, že jej potřeme hroznem, který byl původně požehnán knězem, a říkáme: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého, amen.“ Potom uložte požehnané hrozny do sterilizovaných nádob. Naplňte každou nádobu do ¾ hrozny a přidejte víno nebo koňak (žádný jiný likér) až k hrdlu nádoby. Nádobu správně uzavřete. Požehnané hrozny se zachovají tak dlouho, jak je nutné, až do okamžiku, kdy budou spotřebovány. O tyto požehnané hrozny se můžete rozdělit se svými bližními, k požehnání svých vlastních hroznů. Před patnácti roky nás požádal Kristus, abychom hrozny požehnali, a dodnes jsou hrozny v dobrém stavu. Když se Kristus zmínil o hroznech, vzpomněla jsem si také na požehnané hrozny ze San Damiana, v Itálii: Během jednoho zjevení Nejsvětější Panny Marie, dnes už zemřelé vizionářce Matce Rose Quatrinni ze San Damiana, Naše Paní jí požehnala hrozen vína a řekla jí, že tyto hrozny mohou živit ty, kdo věří v jejich nutriční hodnotu a jíst je ve dnech Antikrista (ve dnech značky zvířete, válek, hladu, sucha, ran, katastrof, neštěstí a nemocí). Panna Maria jí řekla, jak přenést požehnání požehnaných hroznů na nové hrozny tak, aby je mohlo použít více osob: Dokud jsou bobulky ještě připojeny na hrozen, omyjte je pečlivě v roztoku vody a jedné nebo dvou kapek tekutého mýdla, a opláchněte je. Pak nůžkami odstřihněte každou bobulku tak, že každé bobulce ponecháte kousek stonku. Pak vezměte požehnaný hrozen (nebo bobulku) a třete jím nový hrozen ve znamení kříže a říkejte: „Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého, amen“. Ještě předtím připravte vhodné skleněné nádoby s víčkem, které dobře těsní. Podrobnější návod: ZÁZRAČNÉ POŽEHNANÉ HROZNY Původ je připisován daru milosti Boží od Panny Marie paní jménem Rosa Quattrini, San Damiano v Itálii. 1 požehnaná kulička postačí jako jídlo člověku s vírou na celý jeden den. K užití v době válek, hladomoru, sucha a v době vlády Antikrista. Připravte si: 1 kuličku již požehnaného hroznového vína (mateřský) 1,75l vínovice (vinná pálenka) 11,5 kg hroznového vína 2 přírodní mýdlo 31dl svěcené vody skleněné láhve 4 nůžky 5 rozprašovač 6 nádobu na umytí hroznů nádobu na opláchnutí hroznů (nádobu na nově posvěcené hrozny) DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ 1.takto posvěcené hrozny jsou NEPRODEJNÉ (okamžitě by ztratily požehnání, přijatelný je pouze příspěvek na poštovné a balné) 2. každý by si měl připravit minimálně 180 hroznů na osobu (6 měsíční zásoba) na ochranu před značkou šelmy [Zjevení 13. kap]. Přijetí takového mikročipu nebo tetování na čelo JE ABSOLUTNĚ ZAKÁZANÉ VŠEMOHOUCÍM TROJJEDINÝM BOHEM–hrozí ztráta vlastní duše 3. každý požehnaný hrozen může být z milosti Boží použit k požehnání libovolného počtu dalších hroznů, pamatujte proto na bližního svého a podělte se, aby si také oni mohli připravit zásobu 4. použitá vínovice bude mít z milosti Boží významnou léčivou sílu, jedna čajová lžička s vírou přijatá bude stačit na uzdravení 5. Každý hrozen musí být požehnán JEDNOTLIVĚ mateřským hroznem (nelze žehnat skupinu nebo celou sklenici) 1 je důrazně doporučeno nechat od kněze požehnat 2 s peckami nebo bez, libovolné barvy, je lepší na stonku 3 bez tenzidů, původně doporučované mýdlo „Ivory“ v Čechách nedostupné, bylo použito tuhé, nožem ostrouhané, přírodní mýdlo z olivového oleje 4 např. zavařovací, celkový objem přibližně 4,2l 5 na stonky hroznového vína 6 na svěcenou vodu Příprava v průběhu celé přípravy doporučuji zpívat oblíbenou mariánskou píseň, případně Zdrávas Maria Nyní odstřihneme jednotlivé hrozny. Nejlépe tak, aby zůstala stopka na kuličce 2-5mm dlouhá.+ Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen.Věčný Otče, dovoláváme se Tvé duchovní asistence, abychom byli schopni s tímto mýdlem smýt veškeré fyzické i duchovní nečistoty z těchto hroznů, aby tyto podpůrné hrozny, které použijeme v této době, byly očištěny od zlých vlivů, zlého prostředí i zlých nečistot. Když umyjeme tyto hrozny, prosíme, umožni, aby do těchto hroznů vstoupily všechny Tvé milosti. Nyní umyjeme tyto hrozny v mýdlovém roztoku. Po umytí, velmi pečlivě, 3x opláchneme, aby na nich nezůstaly zbytky mýdlového roztoku. + Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen. Ó Bože, dej, ať je tato svěcená voda obdařena Boží milostí, aby zaháněla ďábly a vyháněla choroby. Dej, aby tyto hrozny, pokropené svěcenou vodou, byly zbaveny všeho nečistého a zproštěny od všeho zraňujícího, a aby vše co ohrožuje zdraví, bezpečí a pokoj všech nyní přítomných, zvláště těch, kteří žijí v tomto domě, bylo vypovězeno, kropením této svěcené vody, tak aby zdraví duše i těla, o které prosíme ve jménu Ježíše a požehnané Panny Marie, Zázračné Madony od Růží, nám bylo ochráněno. + Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen. Nyní pokropíme hrozny svěcenou vodou. Akt kajícnosti: Ó můj Bože, je mi ze srdce líto, že jsem Tě urážel a nenávidím všechny své hříchy, protože se děsím ztráty nebe a bolestí pekla, ale především proto, že jsem urážel Tebe, můj Bože, který jsi veškeré dobro a zasluhuješ si mou veškerou lásku. Jsem pevně odhodlán s pomocí Tvé milosti, vyznat své hříchy, činit pokání a napravit svůj život. Amen. Naši strážní andělé, orodujte za nás, sv. Benedikte, oroduj za nás, sv. Scholastiku, oroduj za nás, sv. Rito, oroduj za nás, sv. Kláro, oroduj za nás, sv. Gerarde, oroduj za nás, sv. Lorenzo Riuzi, oroduj za nás, sv. Philoméno, oroduj za nás, sv. Kateřino Laburé, oroduj za nás, sv. Terezie z Lizieux, oroduj za nás, sv. Peregrine, oroduj za nás. Nyní budeme vzývat naši drahou Maminku mnoha titulů: naše Paní z Lurd, oroduj za nás, Zázračná Madonno od Růží, oroduj za nás, naše Paní, Růže Tajemná, oroduj za nás, naše Paní z Fatimy, oroduj za nás, naše Paní od Milosti, oroduj za nás, Početí Neposkvrněné, oroduj za nás, naše Paní z Medžugorie, oroduj za nás, Matko Ustavičné pomoci, oroduj za nás, Neposkvrněné Srdce Marie, oroduj za nás, naše Paní z Guadalupe, oroduj za nás, naše Paní Sněžná, oroduj za nás, naše Paní od Zázračné medailky, naše paní z hory Karmel, oroduj za nás, naše Paní, Útočiště hříšníků, oroduj za nás. Ježíši, Marie, Josefe, oroduj za nás.+ Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen. Ježíši, Marie, Josefe, sv. Michaeli, sv. Rafaeli, sv. Gabrieli, Zázračná Madonno od Růží, požehnejte naše hrozny. Protože se pro nás se tyto hrozny stanou také léčivou medicínou v temných časech, které brzy nastanou, modlete se: 7x Apoštolské vyznání víry, 7x Otčenáš, 7x Zdrávas Maria, 7x Sláva Otci Nyní předkládáme k Tvým nohám, Pane Ježíši, víno, které se s Tvým požehnáním stane Svěceným Vínem. Tyto hrozny, které před Tebe, Věčný Otče, klademe, se stanou původními hrozny, které může každý z nás zde přikládat k ostatním hroznům, které s Tvým požehnáním zachováme na poslední časy. Věčný Otče, když dostaneme na výběr mezi bráněním naší víry nebo materiálních věcí tohoto světa, musíme si vybrat víru, proto potřebujeme Tvou sílu, Tvé požehnání a Tvé duchovní milosti. Protože chceme následovat Tvá přikázání, ó Pane, raději se staneme mučedníky, než přijmout znamení šelmy. Nyní se připravujeme na dobu, kdy nám tato volba bude prezentována. A proto, drahý Otče, skrze Nejsvětější Pannu Marii, Zázračnou Madonnu od Růží, požehnej naše hrozny, aby se nyní staly zázračnými podpůrnými hrozny na poslední časy. Přinášíme Ti je nyní, k Tvému požehnání, díky kterému se budeme dovolávat Tvé síly pro zvláštní vytrvalost, že když se budeme skrývat, budeme schopni hlásat, že bychom raději byli s Tebou, než přejít ke druhé straně. A proto tě porosíme, požehnej tyto hrozny a víno, abys s námi mohl být, když nadejde čas toto místo opustit. Nyní znamením Kříže žehnáme vínovici, která bude použita k zachování hroznů a má léčivý význam pro přicházející choroby. Nyní budeme vzývat svaté, aby se k nám připojili při žehnání hroznů. Sv. Josefe, oroduj za nás, oroduj za nás, sv. Františku za Assisi, oroduj za nás, sv. Padre Pio, oroduj za nás, sv. Judo, oroduj za nás, sv. Antoníne, oroduj za nás, sv. Martine z Porres, oroduj za nás, sv. Bernadetto, oroduj za nás, sv. Michaeli, oroduj za nás, sv. Rafaeli, oroduj za nás. Nyní jednotlivě žehnáme hrozny pomocí již požehnané hroznové kuličky tak, že již požehnaným hroznem (kuličkou) uděláme znamení kříže na omytém hroznu. (otřeme požehnanou hroznovou kuličkou o omytou hroznovou kuličku) Závěrečná modlitba+ Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen. Zázračná Madonno od Růží, požehnej těmto hroznům. Věčný Otče, s tímto vínem původně ze San Damiana, prosíme, požehnej tomuto vínu, aby se nyní stalo vínem léčivým.+ Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen. Děkujeme ti Bože, za to, že jsi nás těmito hrozny obdaroval a že jsme se o nich dozvěděli. Věčný Otče, Svaté Jezulátko, Svatá Panno Matko Marie, sv. Josefe, a všichni svatí a nebeští andělé, děkujeme za tyto veliké milosti, které byly dány několika vybraným dětem, že jsme se dozvěděli o těchto nebeských tajemstvích pro naši ochranu a pro naši výživu a pro naše uzdravení, až přijde čas, kdy je budeme potřebovat. A dejte nám vědět tyto věci dostatečně dopředu, abychom se mohli připravit. Mnohokrát děkujeme, Věčný Otče, děkujeme, náš Ježíši, děkujeme Svaté Matce Marii, děkujeme mnohokrát! + Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, Amen.

Nejsvětější Panna Maria, 10. listopadu 2014, Panna Maria mi oznámila, že přijde nemoc, která postihne nervový a imunitní systém a vyvolá vážné problémy na kůži. Řekla mi, že k její léčbě je třeba použít listy Ginkga biloby a kopřivy.

Blahoslavená Panna Maria, 11. listopadu 2014, „Mor je obnoven těmi, kdo slouží antikristu, a podívejte se na ekonomiku, která se hroutí. Dřív než k tomu dojde, vás vyzývám, děti, abyste si obnovily zdraví prostředky, které příroda poskytuje pro dobro těla, které čelí současným nemocem: použitím rostliny Artemisia annua (Pelyňku ročního). „

Nejsvětější Panna Maria, 31. ledna2015, „Bude se šířit jiná, velmi nakažlivá choroba, a postihovat dýchací cesty. Mějte doma svěcenou vodu a k překonání této nemoci použijte echinaceu a hloh. „

Matka Spásy, 28. ledna 2016, „Milované děti Mého Neposkvrněného Srdce, mor postupuje a člověk trpí. Použijte diviznu malokvětou a rozmarýn v malých dávkách.“

Nejsvětější Panna Maria, 3. června 2016, 3. června, po poselství Nejsvětější Matky, měla Luz de Maria vizi, během níž jí byly dány následující pokyny, pokud jde o přírodní léky k léčení nemocí, které přicházejí: „Náhle naše Matka vztáhla svou druhou ruku a já jsem uviděla nemocná lidská stvoření, postižená velkými ranami. Viděla jsem zdravé osoby, jak se přiblížily k nemocným, a byly okamžitě nakaženy…Zeptala jsem se Matky: Jak můžeme pomoci těmto lidem? A ona řekla: ´Použijte olej dobrého Samaritána. Dám vám nutné a vhodné příměsi´ (viz níže). Naše Matka mi řekla, že přijdou skutečné infekce, a že bychom měli pozřít syrový stroužek česneku každé ráno, nebo oreganový olej. Tyto dva prostředky jsou výborná antibiotika. Pokud oreganový olej není dostupný, oreganový list může být vařen a připraven z něj čaj, nicméně oreganový olej je lepší antibiotikum.

Matka Spásy, 12. března 2017, „Já, jako Matka vás prosím, ať v rámci svého stravovacího režimu dodržujete každodenní potřebu požívat vitamin C, syrový česnek nebo zázvor.“

Matky Spásy, 24. května 2017, „Těžké nemoci, napadající trávicí systém, se blíží. Použijte rostlinu známou jako Angelica a použijte řádně celou rostlinu, těhotné ženy ať jsou opatrné. Přijde nemoc, která napadá oči. Použijte rostlinu, známou jako Euphrasia.“

Náš Pán Ježíš Kristus, 4. ledna 2018, „Nemoc, která se blíží k lidstvu, najde lék v rostlině Artemisia annua, aplikované na kůži.“

Náš Pán Ježíš Kristus, 3. ledna 2019, „Vážné epidemie se blíží k lidstvu a napadnou dýchací ústrojí. Pro jejich léčbu vás vyzývám, abyste použili jehličí borovice s mimořádnou opatrností, ve formě čaje a v dávkách ne větších než dvakrát denně jeden šálek. „Kristus se mi zmínil o tom, že Pinus je strom, známý jako Skotská borovice (sosna), rudá borovice, bílá borovice. Borovice existují téměř po celém světě. Patří do čeledi Pinaceae, Pinus sylvestris. Uvařte tři polévkové lžíce sušených borovicových jehliček v 1 litru vody (4, 22 šálků), vypijte 1 šálek dvakrát denně. Děti a těhotné ženy tuto léčbu nemají používat.

PODROBNOSTI O DOPORUČENÝCH ROSTLINÁCH A JEJICH PŘÍPRAVA

Olej dobrého Samaritána k předcházení infekce: (Luz de Maria –příprava podle instrukcí Nejsvětější Panny Mariez 3. června 2016) Příprava: Smíchejte pět esenciálních olejů: skořicový (je dráždivý, takže jen půl mírky), citronový, hřebíčkový, rozmarýnový a eukalyptový se základním olejem, který může být olivový, mandlový, nebo minerální. Množství: 1 mírka esenciálního oleje na 5 mírek (čistého) základního oleje. Míchejte vše dřevěnou lžící, dokud všechny oleje nebudou rovnoměrně smíchány. Doporučení: Přípravu proveďte na chladném místě a oleje nevystavujte přímému světlu. K přípravě použijte skleněnou misku a pracujte v rukavicích. Směs testujte na svém předloktí a počkejte 25 minut. Jestli kůže zčervená, umyjte ji velkým množstvím vody nebo levandulovým olejem a zarudnutí postupně zmizí. Jestli se tak stane, přidejte více základního oleje. Oleje nevystavujte dlouho styku se vzduchem a uchovávejte je těsně uzavřené v tmavě zbarvených nádobách, abyste zamezili vypařování. Držte je mimo dosah dětí. Použití: Nejdříve musíme jasně říci, že tento olej neléčí nemoci, není to magická formule. Měl by být použit v případě pandemie ptačí chřipky, chřipky typu A, klimatických změn, při shromáždění lidí, při návštěvě nemocnic, při styku s lidmi nakaženými přenosnými bakteriálními nemocemi, angínou, vzduchem přenášenými viry a chřipkou (pozn. tedy i koronaviru!) . Je výbornou prevencí v případě bolestí v krku nebo rýmy. Dávkování a způsob aplikace: Před každým použitím mírně pohybujte obsahem lahvičky, aby směs olejů byla homogenní. Naneste pár kapek přímo na spánky a rozetřete je, pak také na břicho, na krk, za uši, do podpažních jamek, na klouby, na chodidla a na plosky nohou. K vyčištění vzduchu a k eliminaci virů v okolí (doma nebo v práci), použijte rozprašovač nebo rozstřikovač, nebo rendlík s vroucí vodou, do které přidáte několik kapek oleje. Jiný způsob použití: nakapejte na kousek bavlněné látky, kapesník nebo na kousek obvazové vaty 3-4 kapky oleje a dejte si je k ústům nebo na polštář. Kontraindikace: Máte-li citlivou kůži, pak olej aplikujte jen na plosky chodidel. Není vhodné používat tuto směs u dětí mladších tří let. Těhotné ženy by tuto směs neměly používat. Nezapomeňte, že nesmíte používat směs esenciálních olejů na kůži, aniž byste je zředili základním olejem. Tyto čisté oleje jsou dráždivé a vyžadují opatrnou manipulaci. Poznámky: Recept, který nám Matka sdělila, zahrnuje čisté esenciální oleje. Pokud tyto oleje nebudete mít k dispozici, můžete dostat rostliny, odpovídající každému oleji. Se stejnou opatrností jako v práci s oleji, dejte listy a tyčinky skořice jedny po druhé do hrnce na pomalé vaření (na mírném ohni), do keramického hrnce nebo na vodní lázeň a přidejte základní olej v dostatečném množství, aby zakryl listy dvoucentimetrovou vrstvou, a pak nechejte vařit zakryté 8 hodin. Po ochlazení obsah nalijte do skleněné nádoby.

Nevystavujte oleje vzduchu po dlouhou dobu a uchovávejte je těsně uzavřené v hnědě zbarvených skleněných nádobách, abyste zabránili vyprchání a odpaření. Oleje i směs by měly být drženy z dosahu dětí. Nanášení a dávkování: Před každým použitím pohybujte jemně lahvičkou, aby se oleje smíchaly. Přímo naneste a jemně rozetřete několik kapek na spánky, hrdlo, za uši, do podpaždí, na břicho, na klouby, nebo na plosky nohou. K vyčištění vzduchu z vašeho okolí, domu nebo kanceláře, použijte rozstřikovač, rozprašovač, nebo pánvičku s vroucí vodou, spolu s několika kapkami olejové směsi. Jiný způsob použití: na kousek látky, kapesníku, na masku proti prachu nebo na bavlněnou vatu nakapte 3 až 4 kapky oleje a dejte si je přes ústa. Kontraindikace: Nepoužívejte esenciální oleje přímo na kůži, aniž byste je nejdříve rozpustili v základním oleji. Samotné esenciální oleje jsou dráždivé a musí být s nimi zacházeno opatrně. Máte-li citlivou kůži, naneste olej jen na plosku chodidla. Olej není doporučován pro děti pod tři roky věku.Těhotné ženy: požádejte profesionála o informaci o negativních účincích esenciálních olejů. Recept, který nám dala Matka, používá čisté esenciální oleje. Pokud je nemůžete koupit, můžete použít odpovídající rostliny pro každý esenciální olej. Dejte listy každé rostliny a kousky skořice ve stejném množství jednotlivě do keramické nádoby na malý plynový sporák, nebo na vodní lázeň a přidejte základní olej v takovém množství, abyste listy přikryli asi dvoucentimetrovou vrstvou a vařili 8 hodin na mírném plameni, pak nechali vychladnout a přelili do skleněné nádoby. Tyto esence můžete koupit ve všech zemích, abyste si mohli udělat směs. Doporučuje se, abyste se během přípravy modlili.(*) V prvním návodu uvedeném výše, nám Naše Paní doporučuje přidat jen polovinu množství skořicového esenciálního oleje do základního oleje.*****

Bude se šířit jiná, velmi nakažlivá choroba, a postihovat dýchací cesty. ( pozn. koronavirus??) Mějte doma svěcenou vodu a k překonání této nemoci použijte echinaceu a hloh. (31. ledna 2015).

ECHINACEA Přírodopisnéjméno: Echinacea purpurea Běžné jméno: Třapatka nachová Čeleď: Asteraceae Použití: Zmírňuje symptomy kašle, rýmy, (hlen), horečky, zrychluje opětného nabytí zdraví, snižuje počet nemocí dýchacího systému: sinusitida, faryngitida, bronchitida, atd.; blokuje viry a působení baktérií; stimuluje imunitní systém. Podávání: Nálev: použijte listy a vysušené extrakty z kořene. Pět šálků první den a postupně snižovat počet šálků, až se příznaky zmírní. Kapky: 20 kapek na den po dobu 2 měsíců, potom dva měsíce přestávka. Kontraindikace: U dětí mladších 12 let může vyvolat alergické reakce. Nedoporučuje se, pokud trpíte autoimunní nemocí, nebo nemocí jater. Poraďte se s lékařem, jste-li těhotná nebo kojíte. Může vzájemně působit na jiné léky a substance: snižuje kapacitu organismu metabolizovat kofein a u některých léků ovlivňuje biodostupnost. Neměla by být používána při léčbě imunosupresivy (leukemie, AIDS). Poznámka: Je doporučeno ji začít užívat ihned, ale období přestávky by mělo být respektováno podle instrukcí.

HLOH Přírodopisné jméno: Cratageus oxyacantha Běžnéjméno: Hloh obecný Čeleď: Rosaceae Použití: Používají se především sušené květy a listy k přípravě odvaru, který zlepšuje srdeční činnost, snižuje krevní tlak, upravuje poruchy ochablého srdečního svalu a má uklidňující účinky, používá-li se dlouhodobě. Pro květy je charakteristický jejich nepříjemný zápach. Plody jsou červené malvice s tvrdými peckami. Podávání: Čaj: 1 lžička řezaných sušených listů a 1 lžička sušených květů na ½ litru vody. Necháme přejít varem a odstavíme na 15 minut. Pijeme chladný ráno a večer. Tinktura: Sušené květy zalijeme lihem, vodkou nebo slivovicí a necháme 14 dní v uzavřené láhvi na tmavém místě za občasného protřepání stát. Užíváme třikrát denně 20-25 kapek ve lžíci vody. Kontraindikace: V běžných dávkách není známá, nicméně užívání hlohu v kombinaci s jinými, zejména syntetickými léky na srdce, je nutné konzultovat s lékařem. Poznámka překladatele: Paní Luz de Maria, nebo snad její sekretářka, zaměnila zde hloh s podobnou léčivou rostlinou, která je domovem na Floridě (Randia aculeata). Proto jsem tento odkaz přepracoval s použitím zdrojů: Wikipedia awww.zdravinadlani.cz, http://www.bylinkyprovsechny.cz.

BOROVICE „Vážné epidemie se blíží k lidstvu a napadnou dýchací ústrojí. (pozn. koronavirus??) Pro jejich léčbu vás vyzývám, abyste použili jehličí borovice (*) s mimořádnou opatrností, ve formě čaje a v dávkách ne větších než dvakrát denně jeden šálek.“(*) Pinus: Kristus se mi zmínil o tom, že Pinus je strom, známý jako Skotská borovice (sosna), rudá borovice, bílá borovice. Borovice existují téměř po celém světě. Patří do rodiny Pinaceae, Pinus sylvestris. Uvařte tři polévkové lžíce sušených borovicových jehliček v 1 litru vody (4, 22 šálků), vypijte 1 šálek dvakrát denně. Děti a těhotné ženy tuto léčbu nemají používat. Přírodopisné jméno: Pinus sylvestris, z čeledě Pinacea.*****

Přijde nemoc, která postihne nervový a imunitní systém a vyvolá vážné problémy na kůži. Řekla mi, že k její léčbě je třeba použít listy Ginkga biloby a kopřivy (10. listopadu 2015).

GINKGO BILOBA Přírodopisné jméno: Ginkgo biloba Běžnéjméno: Jinan dvoulaločný Čeleď: Ginkgoaceae Použití: Zlepšuje krevní oběh: nohy, chodidla, věnčité tepny, hlava, oči (zrak), pohlavní orgány, mozkové kapiláry, astma, deprese, závratě a kornatění tepen. Chrání mozek před stařeckou demencí a degenerativními nemocemi nervů. Působí příznivě na poznávací schopnosti, zlepšuje paměť. Zlepšuje sociální chování. Dávkování: Pro zlepšení krevního oběhu: Třikrát denně 40 mg extraktu (celková dávka 120 mg za den). Nemoci mozku: od 60 à 240 mg na den rozložených do tří dávek během 24 hodin. Astma a alergie: Celkově 120 mg extraktu na den ve třech dávkách. Používejte pouze extrakt odborně připravený v lékárně, nebo v jiném zdravotnickém zařízení, za pečlivé kontroly. Domácí příprava z listů se nedoporučuje kvůli toxicitě listů, která může vyvolat alergie. Kontraindikace: Pokud je používán v dávkách vyšších, než jsou doporučované, může vyvolat ospalost, nervozitu, zvracení nebo průjem. Během prvních dvou dnů užívání, může vyvolat bolesti hlavy. Není vhodný pro děti mladších dvou let. V těhotenství nebo během kojení konzultujte lékaře. Podávání ginkga současně s antikoagulanty jako aspirin, warfarin nebo heparin, může vyvolat krvácení. Nepoužívejte minimálně 1 týden před chirurgickým zákrokem a dva měsíce po něm.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ Přírodovědecké jméno: Urtica diocia Běžný název: kopřiva Čeleď: Urticaceae Použití: Tato rostlina je známá svými močopudnými, protizánětlivými, antivirovými, analgetickými a antibiotickými vlastnostmi, a jako antioxydant. Mimo jiné, je používána v případě ekzémů, krvácení z nosu a menstruačního krvácení, zánětu ledvin, přítomnosti krve v moči, při průjmu, astmatu, diabetu, při výskytu močových kaménků, Alzheimerovy choroby a také chrání játra. Podporuje trávení a krevní oběh. Dávkování: Trávení, zácpa: Bylinný čaj z 2 polévkových lžic suchých listů na 1 litr vroucí vody. Užívat 3xdenně před každým jídlem. Průjem, tuberkulóza, astma a jako diuretikum: Odvar ze sušených kořenů po dobu 10 minut. Užívají se tři šálky denně. Krevní oběh a krvácení: Rozdrťte rostlinu a protlačte sítem, abyste získali šťávu. Používá se ½ šálku za den: ¼ ráno a ¼ šálku večer. Žloutenka: Odvar 5 polévkových lžic suché rostliny na 1 litr vody. Užívejte několik šálků za den. Cukrovka: Vařte hrst kopřiv v 1 l vody a užívejte 3 šálky denně. Anémie: Bylinný čaj z jedné polévkové lžíce suché rostliny 3krát denně nebo nejméně 3 šálky kopřivové šťávy za týden, nebo lépe jeden šálek za den. Mimo jiné, může být použita jako obklad s odvarem rostliny a přiložena přímo na vředy, kožní vyrážky a otoky. Kontraindikace: Poškození kůže, přijde-li rostlina do přímého kontaktu s kůží. U diabetiků ovlivňuje jejich hodnoty cukru v krvi, pokud je užívána ve velkém množství. Pozor na hypoglykémii. Může ovlivnit krevní tlak a spolupůsobit s léky, které se na snížení krevního tlaku používají. Je kontraindikována při ledvinové nedostatečnosti, zánětu ledvin, otoku ledvin nebo v těhotenství. Poznámka: Tato rostlina má větší obsah vápníku, železa, fosforu, draslíku a hořčíku. Kopřivy jsou poživatelné rostliny, rostou-li na vhodných místech, kde se nevyskytují pastviny nebo přítomnost pesticidů z blízkých polí kulturních plodin. Používejte rukavice, abyste se vyhnuli podráždění kůže při sběru a přípravě rostlin. Každá příprava musí být neodkladná, protože rostlina má duté žahavé chloupky, které jsou velmi dráždivé. Suché listy mohou být skladovány.*****

„Vyzývám vás, děti, abyste si obnovily zdraví prostředky, které příroda poskytuje pro dobro těla, které čelí současným nemocem: použitím rostliny Artemisia annua (Pelyňku ročního).“ (11. listopadu 2014, 4. ledna 2018). ARTEMISIA ANNUA – PELYNĚK ROČNÍ Přírodopisné jméno: Artemisia annua Běžné jméno: Pelyněk roční Čeleď: Asteraceae Použití: K léčbě malárie, k zmírnění projevů lupénky a k léčení leukémie. Má antimikrobiální a antivirovou aktivitu a stimuluje imunitní systém v případě eboly, žloutenky B a C. Pomáhá také při zvýšeném krevním tlaku. Podávání: Bylinný čaj: Čtyři nálevy denně po dobu jednoho týdne nebo 1 nálev denně preventivně. Příprava: Dejte 5-10 g suché rostliny do ½ litru vroucí vody. Zamíchejte, nechejte 10 minut ustát a sceďte. V případě malárie je třeba podávat čaj 7-12 dnů. Kontraindikace: Nepodávat těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které jsou léčeny antikoagulanty jako warfarin. Používání artemisie může vyvolat zvracení, průjem, bolesti v břiše, kopřivku, závratě, brachykardii nebo hypoglykemii. Kontakt s rostlinou může vyvolat alergické reakce. Dlouhodobé používání se nedoporučuje. Poznámka: Poločas vylučování účinných látek je krátký: 1 hod 30 minut. Lékové interakce: Léky, které jsou metabolizovány jaterním cytochromem (poradit se s lékařem). Nedoporučuje se pít současně šťávy z grapefruitu.*****

„Milované děti Mého Neposkvrněného Srdce, mor postupuje a člověk trpí. Použijte Diviznu malokvětou a rozmarýn v malých dávkách (28. ledna 2017). DIVIZNA MALOKVĚTÁ A ROZMARÝN Přírodopisný jméno: Verbascum thapsus Běžné jméno: Divizna malokvětá Čeleď: Scrophulariaceae Použití: Listy a květy jsou používány u nemocí dýchacích cest, alergie, bronchitidy, tracheitidy, bolesti nebo otoku hrdla a při léčbě kašle, angíny, vředů, ekzémů, kožní vyrážky, omrzlin, jizev, ran, zánětu vnitřních orgánů, žaludečních křečí a zácpy. Příprava a dávkování: Rostlina je používána jako bylinný čaj, odvar, vyluhování za studena se používá k přípravě změkčujících mastí. Všeobecně je doporučováno používat 3-4 g rostliny za den k dosažení terapeutického účinku. Čaj: přidejte 2 čajové lžičky suchých listů a květů do horké vody a nechejte louhovat 10-15 minut a po zfiltrování vypijte. K dosažení dobrých výsledků se doporučuje pít 3 šálky čaje během jednoho až dvou týdnů. Kontraindikace: Až dosud nebyl popsán žádný vedlejší účinek, spojený s používáním této rostliny. Účinek na těhotné nebo kojící ženy není znám. Je tedy vhodnější vyhnout se v těchto případech této léčbě. Poznámka: Poraďte se s lékařem, chcete-li používat i další přírodní prostředky a zahrnout je do léčby. Vyhněte se používání této rostliny, roste-li na místech, kde může být zasažena rozprašovanými herbicidy.

ROZMARÝN Přírodovědecké jméno: Rosmarinus officinalis Běžný název: rozmarýn Čeleď: Lamiaceae Použití:Rostlina obsahuje antioxydanty, protizánětlivé a antibakteriální látky. Má stimulující, antiseptické a pocení podporující vlastnosti. Podporuje činnost jater a vylučování žluči, upravuje trávení, posiluje periferní krevní oběh,paměť a pomáhá při bolestech hlavy. Povzbuzuje nervový systém a srdce, a zvyšuje imunitu. Působí proti stresu a úzkosti a používá se v obkladech na bolest svalů. Dávkování: Bylinný čaj: do šálku s vroucí vodou přidejte 1 čajovou lžičku suchých rozdrcených listů a nechejte louhovat asi 10 minut. Po zfiltrování vypijte. Používejte 2 šálky denně po jídle. Odvar: Nechat vařit 1 čajovou lžičku v 1 litru vody po dobu 10 minut. Používat na obklady. Kontraindikace: Vyhněte se terapeutickým dávkám během těhotenství. Neměli by jej používat lidé s vysokým krevním tlakem. Velké dávky mohou způsobit křeče a smrt.*****

Těžké nemoci, napadající trávicí systém, se blíží. Použijte rostlinu známou jako Angelica (1) a použijte řádně celou rostlinu, těhotné ženy ať jsou opatrné. Přijde nemoc, která napadá oči. Použijte rostlinu, známou jako Euphrasia (2). (24. května 2017). ANGELICA A EUPHRASIA (1 )Přírodopisné jméno: Archangelica officinalis. Běžné jméno: Andělika lékařská. Čeleď: Apiaceae. (2) Přírodopisné jméno: Euphrasia officinalis. Běžné jméno: Světlík lékařský. Čeleď: Orobanchaceae.

PŘEHLED DOPORUČENÍ MATKY SPÁSY K LÉČENÍ A PŘEDCHÁZENÍ NEMOCÍ BUDOUCÍHO ČASU, PROTI NIMŽ BUDE VĚDA BEZMOCNÁ: K zabránění přenosu infekcí na zdravé osoby (př. koronavirus!): Olej dobrého Samaritána. K udržení dobrého zdravotního stavu propřicházející čas: Použijte rostlinu Artemisia annua (Pelyněk roční). Máte-li možnost, jezte moruše a nezapomínejte na pitný režim. K trvalému předcházení onemocnění budoucími chorobami: Až přijdou skutečné infekce, měli bychom každé ráno užívat vitamin C, syrový stroužek česneku nebo zázvor, případně oreganový olej. Velmi nakažlivé choroby postihující dýchací cesty. Mějte doma svěcenou vodu a k překonání této nemoci použijte Echinaceu a hloh. (př. koronavirus) Náš Pán doporučuje na epidemii, postihující dýchací ústrojí, jehličí borovice. ( př. koronavirus) Choroba, která postihne nervový a imunitní systém a vyvolá vážné problémy na kůži. Použijte listy Ginkga biloby a kopřivy. Choroba podobající se moru. Použijte malá množství Divizny malokvěté a rozmarýnu. Choroba napadající trávicí systém: Použijte rostlinu známou jako Angelika (Andělika lékařská). Choroba napadající oči: Použijte rostlinu známou jako Euphrasia (Světlík lékařský). Jak čelit hladomoru:–“Řekl nám Pán, že když požehnáme potraviny, které jsou kontaminované – a máme přitom víru – že nám zajisté nebudou moci ublížit“(22. dubna 2010).–Jedna lžíce medu a ořechů bude postačující potravou pro přežití organismu. Dodá vše, co je třeba pro všechny orgány, aby správně pracovaly (listopad 2012).– „Neopustím vás. Nezapomeňte ve vašich domech uchovat hrozny vína, požehnané v Mém Jménu, pro čas nouze“( 27. října 2014).

Přehled připravil překladatel. Dostaneme-li další informace, bude Speciál i tento přehled aktualizován. Zdroj: http://www.revelacionesmarianas.com/biblioteca.html Naposledy aktualizováno: 5. 2. 2020.

Zdroj: http://poselstvi-zbytku.org/html1/1091.html