CHÁPETE, LIDI, PROČ NAŠE ÚTULKY POSLEDNÍHO ČASU?? UŽ TENTO TÝDEN V NICH PŘIVÍTÁME PRVNÍ Z VÁS!! (Pronásledované.)


Tenhle článek VK si dobře pročtěte.

Ano, souhlasíme se vším!

Až na toho Babiše!

Přirovnávat Babiše k Trumpovi, je opravdová otuda, pane VK!

Ale pan VK to ví.

A my to taky víme.

Že ani pan VK nemá jaksi plně rozvázané ruce, aby mohl psát úplně naplno. 😦

ms

p.s. Babiš „k nim“ patří. Samozřejmě. (Jen podívejte, co dělá ANO! Babiš! Lockdowny, očkování, testy. Jen podívejte, co dělá Babišův Ondráček, ANO, ve sněmovně! Atd.atp.) Babiš je globalista. I když má snahu hrát si na vlastním písečku. K tomu ho „opravňuje“ velké množství majetku, které za poslední dekády nashromáždil. Aspoň si to myslí. Ale i on bude muset skládat účty před Hospodinem!!

Teror proti dvěma nezařazeným poslancům bez roušek eskaluje, předseda poslanecké sněmovny za Hnutí ANO chce za nenošení dusítek na ústech udělovat pokuty do výše celého platu poslance i s náhradami, a to i za asistence exekutora! A co obyčejní občané? Přijdou o celé výplaty, když je někdo načapá bez roušky? Přijdou o střechu nad hlavou kvůli nenasazenému respirátoru? V Polsku to už prasklo, lidé se naštvali a začali nahánět policisty během demonstrace! Jenže New York jako první stát v USA zavedl covidové pasy, čímž se v USA zavádí novodobý kastovní systém! A kdy v ČR?

Bře 30, 2021

Teror proti dvěma nezařazeným poslancům bez roušek eskaluje, předseda poslanecké sněmovny za Hnutí ANO chce za nenošení dusítek na ústech udělovat pokuty do výše celého platu poslance i s náhradami, a to i za asistence exekutora! A co obyčejní občané? Přijdou o celé výplaty, když je někdo načapá bez roušky? Přijdou o střechu nad hlavou kvůli nenasazenému respirátoru? V Polsku to už prasklo, lidé se naštvali a začali nahánět policisty během demonstrace! Jenže New York jako první stát v USA zavedl covidové pasy, čímž se v USA zavádí novodobý kastovní systém! A kdy v ČR?

Dvojice nezařazených poslanců v sestavě Lubomír Volný a Marian Bojko má vážný problém. Předseda poslanecké sněmovny za Hnutí ANO Radek Vondráček předložil [1] v Poslanecké sněmovně novelu jednacího řádu sněmovny, která obsahuje likvidační pokuty pro ty poslance, kteří se odmítnou podřídit usnesení sněmovny v oblasti pandemických opatření, jako je třeba nošení roušek, testování výtěry z nosů a v blízké době i očkování. Pokud poslanec odmítne se nechat očkovat, nebo nosit respirátor či roušku, bude mu moci sněmovna udělit pokutu až do výše 100% poslaneckého platu a 100% poslaneckých náhrad.

Změnu jednacího řádu předložila skupina poslanců v čele s Radkem Vondráčkem a chtějí novelu projednat ve zkráceném řízení. Přesně tak, jak server Aeronet předpovídal před pár měsíci, poslanci odmítající se podřídit očkování, testování a nošení roušek budou ekonomicky dotlačeni k očkování, testování a nošení roušek, anebo budou ekonomicky zlikvidováni a zastřeleni, i s rodinami. Tedy pardon, to jsem se nechal unést. Ale ta ekonomická likvidace je natvrdo, bez nadsázky.

Nezařazení poslanci za Volný Blok – Lubomír Volný a Marian Bojko

A pokud poslanci odmítnou i tak, poslanecká sněmovna si to v novele jednacího řádu chce pojistit tím, že pokutu až do výše celého platu a celých náhrad poslance bude možné udělit opakovaně, a to za každý jednotlivý delikt, za každé zasednutí do lavice bez roušky, za každý projev u mikrofonu bez vakcíny, takže za pouhý den se těch pokut může nashromáždit i 10 nebo 20 za sebou. Poslanec tak za pouhý den si nasbírá pokuty klidně za 2 miliony korun.

A z čeho to bude platit, když takový plat ani nemá? No, přece ze svého majetku za pomoci exekutora. Ano, dámy a pánové, takhle funguje demokracie v roce 2021 na půdě poslanecké sněmovny. Když děláš problémy a chráníš lidská práva, zlikvidujeme tě ekonomicky, nachystáme ti ekonomickou popravu. Exekutor tě stáhne z kůže, když budeš zlobit, když se nepodřídíš, když nebudeš nosit roušky, když si nenecháš strkat denně do nosu špejle s morgellony, když odmítneš vakcínu!

Pokud si poslanec nenechá píchnout vakcínu nebo si nenasadí roušku, bude moci skončit po exekuci až pod mostem!

Výkon poslaneckého mandátu se tak stane v ČR jako v první zemi na světě podmíněný vakcínou, rouškou, respirátorem a testem. Podle názoru právníka jde o trestný čin útisku v souvislosti s bráněním výkonu ústavní funkce. Lubomír Volný by se měl okamžitě obrátit k mezinárodním organizacím na obranu lidských práv, bylo by dobré kontaktovat Radu Evropy, včetně Úřadu Vysokého komisaře OSN, aby přednesl na půdě Valného shromáždění zprávu o porušování lidských práv a práv volených zastupitelů při výkonu funkce v ČR. Toto je nehorázný skandál, který musí být světově medializován, protože takovéto svinstvo, které Hnutí ANO skrze Radka Vondráčka předložilo, naplňuje skutkové obrysy útisku a omezování lidských práv v souvislosti s výkonem volené funkce zastupitele, upozorňuje právník.

Sněmovna namontovala plexisklo na lavici obou odbojných vlasteneckých poslanců

Pokud poslanecká sněmovna novelu jednacího řádu schválí, potom bude moci udělovat pokuty za porušení usnesení sněmovny, která nejsou zákony, ale pouze interními usneseními jednacího řádu v souvislosti s epidemiologickými opatřeními. Pokud si tedy sněmovna třeba v květnu odhlasuje, že do poslanecké sněmovny budou moci vstoupit jen poslanci, kteří jsou očkovaní, anebo poslanci disponující covidovým pasem, potvrzením o antigenním testu, nebo s rouškou nebo respirátorem, potom výkon zastupitelské funkce bude podmíněn vakcínou, rouškou či testem, a to v rozporu s ústavou.

A pokud sněmovna bude moci udělovat pokuty za každý jednotlivý incident a delikt, tak se objem pokut nasčítá do takového objemu, že buď poslanec spadne do likvidační exekuce a stane se z něj bezdomovec, anebo tyto pokuty ho umlčí, poslanec se nechá zlomit, začne nosit roušky, nechá se testovat a strkat si do nosu špejle s podivnými černými vlákny a nechá se i očkovat. Takovýto útisk a útlak naprosto nemá obdoby.

New York zavedl covidové Excelsior pasy a bez nich se lidé nedostanou do posiloven, ani do restaurací

Pokud toto projde u poslanců, dá se potom očekávat, že podobně likvidační pokuty se přenesou i na obyčejné občany. Kdo bude nachytán bez roušky, přijde o měsíční mzdu, nebo o její násobek. Je to salámová metoda postupného ukrajování z občanských práv a svobod. Tohle je totiž jenom začátek, protože jak to bude vypadat v celém světě, to právě v pondělí ukázali v New Yorku.

Od pondělí byl totiž ve státě New York v USA jako v prvním státě v USA zaveden covidový pas s názvem “Excelsior Pass” [2] a místní vláda nařídila prodejnám, podnikům a organizacím, aby při vstupu zákazníků do provozoven vyžadovali předložení tohoto pasu. A jak vlastně vypadá? Excelsior Pass má podobu zašifrovaného internetového odkazu, který se nahraje a otevře v mobilní aplikaci v telefonu a zobrazí zdravotní údaje o držiteli pasu.

Excelsior Pass v mobilu

Zobrazují se 3 různé informace, o datu očkování, o posledním antigenovém testu a o prodělání a překonání nemoci. Vláda státu New York vyžaduje po provozovatelích restauraci, barů, kaváren, plováren, posiloven a klubů, aby po svých zákaznících vyžadovali předkládání Excelsior pasů. A pokud vás zajímá, kde se berou data do tohoto pasu, tak se podržte. Zdrojem dat je státní databáze očkovaných a testovaných osob státu New York. Stejná databáze vznikla už i v ČR. Přesně tak, jak před rokem varoval Aeronet! Celé je to o jedné jediné věci, o databázích a totální kontrole obyvatelstva. Je to proces Total Control!

Kdyby skuteční vlastenečtí poslanci drželi při sobě v dostatečných počtech, nikdy by to ve sněmovně neprošlo! Jenže covidovému teroru ve sněmovně vzdorují jen dva poslanci, a to je málo!

Všimněte si, jak mohutně vzrůstají brutální zásahy české policie pod vedením Jana Hamáčka proti českým živnostníkům, kteří umírají hlady a prosí mezinárodní organizace o pomoc. Zásahová komanda na základě udání zatýkají lidi v posilovnách, v restauracích, na ulicích nervově nevyrovnaní měšťáci povalují lidi na zem, lidé nesmí cestovat z okresu do okresu. Jenže, když už se vyhrožuje ekonomickou likvidací a exekutory dokonce i voleným zastupitelům, tedy ústavním činitelům, to už překračuje všechny meze.

Dobře si všimněte, že ke dvěma nezařazeným poslancům se nikdo nepřidal, ani nikdo z SPD, kde poslanci poctivě nosí respirátory, aniž by tušili, že jsou to symboly zotročení, protože faktický jiný význam roušky nikdy neměly a mít nebudou. A protože ve sněmovně jsou jenom dva poslanci, kteří se vzpírají, je velmi snadné a lákavé je zašlápnout botou jako obtížný hmyz a zlikvidovat je ekonomicky a finančně. Zašlápnout jednu politickou stranu a její poslance by už tak snadné nebylo, kdyby poslanci zaštiťující se vlastenectvím drželi při sobě a nenosili dusítka, odmítali testy a vakcíny. Jenže, toho se samozřejmě od řízené Okamurovy opozice nedočkáme. Tam je hotovo, ti už jsou jejich.

Ověření Excelsior pasu druhým mobilem, majitel restaurace takto zkontroluje každého hosta

V Polsku už lidem došla trpělivost a o víkendu tam opět probíhaly demonstrace proti lockdownu a koronavirovým opatřením. Na jedné z demonstrací vybuchly demonstrujícím emoce natolik, že lidé začali nahánět policisty a ti se dali na útěk. Video o kousek níže v článku zachycuje situaci, kdy Poláci skandují, že už toho mají dost a nenechají se terorizovat.

Něco takového v ČR není k vidění, protože v ČR probíhají procesy uličního řízení specificky na bázi tzv. knedlíkové pohody, která je charakteristická pro celý český národ, který je definovaný poslušností vůči útisku a diktatuře. Tyto vlastnosti jsou národu vtisknuty do jeho genomu na eugenické úrovni působení prostředí a výchovy na lidský genom, který se v průběhů vystavení působení behaviorálního záření mění a reprogramuje.

VIDEO: Poláci se rozzuřili a začali nahánět policisty. V ČR je hrobový klid. Eugenické záření prostředí na lidský genom je nejvíce patrné právě v kotlině nad Mah’ralem

To je patrné především mezi 15. a 17. chromozomem DNA českého obyvatelstva. Charakteristické odlišnosti DNA se kopírují vždy po ose chromozomu X, tedy po matce, nikdy ne po otci. Všimněte si, že bez ohledu na to, jak velký teror je v ČR spuštěn, obyvatelstvo je v klidu u brambůrků a u televize na lehátku. Není to dané výchovou jedince, je to geneticky podmíněné v DNA u obyvatelstva Mahralové kotliny, a to právě mezi 15. a 17 chromozomem. Ty změny se nezdají být důsledkem poruchy, mutace, ale důsledkem eugenického záření prostředí, ve kterém populace stovky a stovky let žije. Poláci tento syndrom v DNA nemají.1:31 / 1:31

Český národ se znovu nechá zotročit a bude jedním z prvních, který zavede v Evropě covidové pasy, teror na ulicích v podobě covidových hlídek, kastovní společenský systém dělící obyvatelstvo na skupiny A a B, tedy na držitele covidových pasů a na ty, kteří je nemají a nechtějí. Odpor bude v ČR minimální, skupiny odporu budou nakonec potlačeny pod hrozbami likvidačních exekucí a zbytek lidí bude de facto v ilegalitě, mimo systém. Eugenické záření covidové hysterie totiž slaví první úspěchy, čím dál tím více Čechů chce volit Sórošovy Piráty a tím pádem Antifu a demontáž České republiky jako země Čechů, Moravanů a Slezanů.

Babišovi ukradnou globalisté volby stejně jako Trumpovi, na to si můžete klidně vsadit

Po uchopení moci Piráty na podzim dojde k mohutnému kopírování procesů progresivního a tvrdě levicového liberalismu z USA, dojde k odstraňování pomníků Rudé armády po celé České republice, budou odstraňovány symboly národa, znaků, identity, na jejich místa budou nastupovat progresivistické symboly LGBTQ+ a non-binární rodiny, kde muž a žena budou sprostou nadávkou. Budou probíhat útoky na kostely a na církevní stavby. Všechno tak, jak od minulého jara probíhá v USA.

Nástup Pirátů k moci je již dopředu daný i v Zurichu, je to proces dozorovaný Světovým ekonomickým fórem a Ivan Bartoš jako premiér se přiřadí bok po boku dalších mladíků v čele evropských zemí, jako je Sebastian Kurz, Emmanuel Macron, anebo Volodymyr Zelensky. Jak odešel Donald Trump, tak odejde i Andrej Babiš. Rovněž i jemu bude ukradeno volební vítězství na podzim, stejně jako bylo ukradeno Donaldu Trumpovi.

Kino na Broadway v New Yorku přivítalo dva diváky, kteří se prokázali Excelsior pasy. Propagační fotka newyorské radnice zaměřená na diverzitu, černoška a běloška

Stejně jako v USA, i v ČR se už dopředu prefabrikují volební průzkumy a dávají se obrovská vyfabulovaná čísla Pirátům, stejně jako je průzkumové agentury v USA dávaly Bidenovi. Stejný proces, stejné postupy, stejně zajištěná výměna marionetového řízení nad kotlinou Mah’ralu. Vzpoura goyim nepřijde, protože lehátka a knedlíky mají větší přitažlivost než svoboda a lidská práva v kotlině nad Mah’ralem. Ani Petr Kellner nezůstal v Čechách a jel si zalyžovat na Aljašku. Můžete být miliardář, ale ani jako miliardář si nekoupíte klid a svobodu, protože v celé zemi je totiž budován koncentrák. A už se to netýká jen obyčejných lidí, ale dokonce i poslanců, kterým je vyhrožováno exekutory a ekonomickou likvidací, pokud se nepodřídí teroru a diktatuře covidové junty.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/teror-proti-dvema-nezarazenym-poslancum-bez-rousek-eskaluje-predseda-poslanecke-snemovny-za-hnuti-ano-chce-za-nenoseni-dusitek-na-ustech-udelovat-pokuty-do-vyse-celeho-platu-poslance-i-s-nahradami/