Satan v Římě, Satan v Praze :-( Obrácené kříže na Staromáku!! Šlapání po kříži, a k tomu před Velikonocemi!!


ŠLAPÁNÍ PO KŘÍŽÍCH!!

Od pondělí pokrývají Staroměstské náměstí v Praze na zemi namalované kříže.

Má jich být 25 000. Každý prý za jednoho zemřelého, údajně na covid.

Obrázky křížů nakreslených na zemi mají (ne)jednu nevýhodu: záleží, z jaké strany (perspektivy) se na ně díváte!

A protože autorem je Milion chvilek (podpořeno současným vedením pražského magistrátu), já osobě mám jasno: jsou obrácené! (čili: satanistické!)

Srovnejte: z perspektivy satanistické pražské radnice jsou obrácené! Náhoda? Nikoli!

Už neví, jak by Pannu Marii na Mariánském sloupu a význačné české (evropské) kultické místo zneuctili 😦

Ale ani to satanistům ještě nestačí!

Takové zneuctění! Pomněte, z perspekivy Václavského náměstí to kříže jsou a příchozí, i kteří se příjdou k Panně Marii pomodlit, po nich šlapou!!

Před Velikonocemi!!

A protože zítra, v sobotu, je u Mariánského sloupu mše s kardinálem Dukou, https://www.apha.cz/novinky/mse-sv-na-staromestskem-namesti-za-nenarozene-deti-jejich-rodice-a-zdravotnicky-personal/

budou po křížích šlapat i všichni příchozí věřící, včetně kardinála!!

TAKOVÉ ZNEUCTĚNÍ!

A KATOLIČTÍ KNĚŽÍ MLČÍ?!

ms

Taťka Zdeněk, teta Jaruš. Lidé v slzách píší jména blízkých ke „covidovým“ křížkům

Táta Milan, prababička, Jaruš. Takové a mnohé další nápisy se v posledních dnech objevily u křížků na Staroměstském náměstí. Jen dnes dopoledne tam přišlo přes desítku lidí uctít památku obětí covidu-19. Ke křížkům psali křídou jména svých blízkých, pokládali k nim květiny a zapalovali svíčky. Na náměstí se u křížků zastavovali i náhodní kolemjdoucí. Podívejte se na reportáž v úvodu článku.

Na náměstí už lidé zapálili za své blízké desítky svíček. Na celém prostranství leží u některých křížků tulipány, růže nebo karafiáty. Lidé k nim píšou jména svých příbuzných, kamarádů nebo kolegů a někdy i data jejich úmrtí.

„Koukal jsem na internetu, jak sem lidé chodí zapalovat svíčky za oběti covidu. A jelikož mě to potkalo v rodině taky, umřela mi prababička, tak jsem sem přišel zapálit svíčku a položit květinu,“ řekl pro Aktuálně.cz Michal Beneš. Další kolemjdoucí, která nechtěla být jmenována, přišla uctít svého otce. Ten zemřel na covid-19 v loňském květnu.

Původně měla pieta na náměstí trvat jeden den. Magistrát hlavního města Prahy nejdříve oznámil, že hned v pondělí dopoledne dojde ke smytí tisíců křížků. Poté Praha nakonec rozhodla, že křížky na náměstí ponechá tak dlouho, dokud je samovolně nesmyje déšť.

Na prostranství Staroměstského náměstí se 25 tisíců křížů objevilo toto pondělí. Za iniciativou stojí organizace Milion chvilek pro demokracii. Každý z křížů má symbolizovat úmrtí jednoho člověka na covid-19. Od začátku epidemie zemřelo v Česku na toto onemocnění 25 450 lidí.

„Křížek je symbolem toho, že současná vláda občany této země prostě odepsala a zaměřila se pouze na svůj zisk a mediální obraz,“ uvedl k akci na svém webu Milion chvilek. V pondělí, tedy v den ročního výročí od prvního úmrtí na covid-19 v Česku, také tuto iniciativu doprovodila minuta ticha za uctění památky obětí pandemie koronaviru. 

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/video-lide-chodi-uctivat-sve-blizke-ke-krizkum-nosi-kvetiny/r~c8ced9028d6711ebaedf0cc47ab5f122/