KONCENTRAČNÍ TÁBORY PŘIPRAVENÉ PRO KŘESŤANY A VŠECHNY ODPŮRCE NWO JSOU V USA, V NĚMECKU, PO CELÉ EVROPĚ, A NEMYLTE SE: ROVNĚŽ V ČESKU!!!


Tak to máme – koncentrační tábory pro křesťany a pro všechny odpůrce NWO, nastartované k spuštění (!), jsou již dokázané: v USA (viz předchozí blogy – https://petrabostlova.wordpress.com/2021/01/24/toto-video-alexe-jonese-a-j-ventury-vzniklo-jeste-pred-covidem-koncentracni-tabory-pripravene-pro-odpurce-nwo-jsou-nejen-po-celem-usa-za-bidena-ted-pripravene-k-spusteni/), v článku níže v Německu (!), jsou po celé EU (vyjma, řekla bych, kupř. Maďarska, důkaz zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2021/01/25/podivejte-proc-tak-spechame-s-dokoncenim-utulku-posledniho-casu-tohle-se-vsechno-deje-i-v-ceske-republice-mame-posledni-tydny/), jsou rovněž v Česku!

Už chápete, proč tolik objektů v České republice, ač jsou úplně v pořádku, přesto zejí prázdnotou nebo se opravují a dosud se neví, k čemu vlastně?

Viz na Jižním městě v Praze kupř. bývalý hotel Twins na Opatově, kvůli kterému nás Panna Maria v osobních zjevení tak alarmuje (!), kterému jsme se už v našich blozích hodně věnovali, v kterém se dějí strašné věci už teď (!!!!) – obyvatelé okolních domů vám potvrdí, že v noci z toho domu slyší vybuchovat granáty, dělobuchy, slyší střílení z pistolí i samopalů…oficiálně prý tam „cvičí“ policie, armáda. Opravdu?? V noci???!!! – , který patří pod správu majetku satanistického pražského magistrátu, který se dál bude opravovat, jak se minulý čtvrtek usneslo zastupitelstvo hlavního města Prahy, s tím, že magistrát v tom domě hodlá zřídit „azylový dům“!

Věnovali jsme se mu kupř. zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2021/01/06/33991/

Černý oltář u recepce

Pro koho? Pro cizince?!!

UŽ TEDY VÍME, JAK BUDOU V ČESKU NAZÝVAT NOVODOBÉ KONCENTRÁKY PRO TY, KTEŘÍ SE NEPODVOLÍ NWO: NEJSPÍŠ PRÁVĚ „AZYLOVÉ DOMY“!

(pozn. hned vedle něho je další obrovský objekt jménem Sandra, ten se již za velké miliónu v současnosti opravuje a nikdo opět neví, na co vlastně…)

KOLIK TAKOVÝCH DOMŮ, OBJEKTŮ, BÝVALÝCH KASÁREN ATD. JEŠTĚ JE A EXISTUJE?!!

ms

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch.

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID v utečeneckých táboroch

Ukázalo sa, že tí, ktorí budú porušovať opatrenia proti COVID-19 v Nemecku budú zatknutí a zadržaní v utečeneckých táboroch po celej krajine.
Prvý krát sa táto informácia objavila tu s odkazom na správy, že ľudia, ktorí opakovane porušujú pravidlá, budú držaní v „zadržovacom tábore“ v Drážďanoch .

Teraz úrady v mnohých rôznych oblastiach načrtli, kde uväznia tých, ktorí porušia zákony lockdownu alebo sa po nakazení COVIDom odmietnu izolovať.
Nemecko má po celej krajine rozmiestnené početné utečenecké tábory v dôsledku katastrofálneho kroku Angely Merkelovej pustiť od roku 2015 dovnútra milióny migrantov.

Teraz sú časti niektorých z nich presťahované, aby v nich mohli bývať disidenti, ktorí odmietajú dodržiavať zákony lockdownu v dôsledku koronavírusu. „Východný štát Sasko potvrdil plány na umiestnenie karanténnych flouterů v oplotenej časti utečeneckého tábora, ktorý sa má stavať budúci týždeň,“ píše Daily Mail.

Poslankyňa AFD Joana Cotarová reagovala na plán obvineniam úradov z „prílišného čítania Orwella“. Štát tvrdí, že má právo zadržať tých, ktorí porušia karanténu podľa zákona o ochrane pred chorobami. Úrady v Brandenbursku tiež využijú časť utečeneckého tábora k internovaniu popieračov COVIDu, zatiaľ čo Šlezvicko-Holštajnsko ich zavrie do priestoru nápravného zariadenia pre mladistvých.

Angela Merkelová sa údajne chystá v Nemecku vyhlásiť novú „megablokádu“, ktorá bude zahŕňať uzavretie celej verejnej dopravy.

Zdroj: https://gloria.tv/post/NLcAfA6ppfEe2Y8ymaxb6uUQh