Sadistické odběry buněk malých dětiček, aby satanističtí „výzkumníci“ mohli zkoumat a vyvíjet satanistické vakcíny!! (A vy si je posléze píchnete do těla!) Ještě živé dětičky, násilně vyňaté císařským řezem z těla matek, umírají za strašlivých bolestí, když jim „vědci“ zaživa odebírají orgány k získání jejich buněk!!!


Porodila v 19. týdnu a ukázala fotky mrtvého plodu. Hnus, nebo osvěta? |  Blesk.cz

Nikdy jsem nepřijala, po roce 89, žádnou vakcínu.

(Jenom jako dítě, ještě za „totáče“, na zvýšení imunity, a to byly tehdy sovětského ražení, které byly zcela na humánní bázi – oslabených baktérií.)

Za to nemohu děkovat sobě, ale jedině Pánu Bohu, že jsem k vakcínám po roce 89 měla vždycky odpor, ani jsem nevěděla proč.

Nebyla jsem sice protivakcinační bijec, druhým jsem očkování nerozmlouvala, protože jsem zkrátka o nich nic nevěděla. Patřila jsem k té ohromné mase světové populace, která o vakcínách, v 90. letech, ještě nic nevěděla. Aspoň o těch, které zaplavily náš žíznivý postkomunistický trh.

Dnes je situace naprosto jiná. Kdo chce, těch informací o vakcínách je už opravdu hodně, temné a kdysi tajné informace, co vlastně vakcíny obsahují a způsobují, je na internetu už opravdu mnoho.

A nikoli od „konspirátorů“, ale od vědců, lékařů, zdravotnických pracovníků, kteří bijí na poplach!

Můžete věřit i nevěřit, co obsahuje například současná tolik diskutovaná vakcína prot covidu. Co ale zkrátka neoddiskutujete, že jak covidová vakcína, tak úplně všechny součané vakcínyy na americko-evropském trhu, obsahují: BUŇKY POTRACENÝCH PLODŮ!

BUŇKY UMĚLE POTRACENÝCH, NENAROZENÝCH, MALÝCH DĚTIČEK!!!

To zkrátka už nepopřete, protože sami výrobci vakcín, pod obrovským společenským nátlakem, museli nakonec s pravdou ven!

Jakým sadstickým způsobem se ještě k tomu tyto vakcíny získávají, si přečtěte níže.

Jako by nestačil už samotný hrozivý fakt potratu, za který si lidstvo ponese obrovský Boží trest (!), ještě k tomu ten způsob!

Tuto informaci přitom přináší ne opět „nějaký popletený konspirátor“, ale sama vědkyně, odbornice na očkování, která o tom dokonce napsala knihu!

JEŠTĚ JE LIBO VAKCÍNY?!

11 obrázkov, ktoré zmenia Váš pohľad na interrupcie - 40 dní za život

Zde zopakuji, že každý, kdo se nechá očkovat, jakoukoli současnou vakcínou na americko-evropském trhu, podílí se na těchto sadistických vraždách! Kdo o tom neví, podílí se nevědomě, kdo o tom ví, že vakcína obsahuje buňky potracených plodů, a přesto se nechá očkovat, podílí se dokonce vědomě!

Všichni staneme před Boží soudnou stolicí. Budeme vydávat počet z dobrého i zlého, co jsme za svůj život učinili, neučinili či na čem jsme se podíleli či něčemu nezabránili, ačkoli jsme mohli.

To mějme dobře na paměti.

ms

Nenarodené deti boli pri odbere tkaniva živé!

Uvádza to známa biologička Pamela Ackerová vo svojej knihe

USA, 12, 2021 (LifeSiteNews) – Pamela Ackerová, jedna z najuznávanejších odborníkov na vakcíny na svete, hovorí o ich zložení. Podieľala sa na výskume vakcín deväť mesiacov predtým, než sa stretla s etickými a morálnymi otázkami bunkovej línie HEK-293. Naše interview s ňou nás hlboko znepokojilo.
Pani Ackerová je biologička a autorka knihy, ktorá nedávno vyšla Vaccination: A Catholic Perspective. (Očkovanie. Katolícka perspektíva). V nej odhaľuje, čo by si mali katolíci myslieť o vakcínach. …
Hovorili sme spolu vyše hodiny. Najviac sa odhalilo, keď sme hovorili o rôznych plodových bunkách používaných na vakcíny a toto sa žiaľ neustále zľahčuje!

Vysvetlenie HEK-293: „HEK“ znamená Human Embryonic Kidney – obličky z ľudského embrya a „293“ odha ľuje počet experimentov, ktoré výskumník urobil, aby vyvinul túto bunkovú líniu.
„Neznamená to 293 potratov, ale 293 experimentov, na ktoré potrebuje oveľa viac ako jeden potrat. Hovoríme tu zrejme o stovkách potratov,“ hovorí pani Ackerová a pokračuje o tom, prečo vedci berú plodové bunky a nie bunky dospelých ľudí:
„Je to preto, že tie dlhšie vydržia – majú oveľa dlhšiu životnosť. Avšak tieto bunky majú niektoré nebezpečné vedľajšie účinky ako napr. gény napomáhajúce rakovinu.“
Pani Ackerová tiež odmieta mýtus, že tieto bunky sa sú zo spontánnych potratov, pretože musia byť získané za päť minút pri potrate! Spontánny potrat jednoducho neposkytne bunky dosť živé na to, aby ich vedci mohli použiť.
A toto je strašné, pretože vo väčšine prípadov to nie je „jednoduchý potrat“ ale skôr ako hovorí vedkyňa:
„Oni berú detičky odobrané cisárskym rezom. Tieto detičky ešte žijú, keď vedci začà najú odoberať tkanivá – ich srdiečko ešte bije a zvyčajne im neposkytnú ani anestézu, lebo to by ničilo bunky, ktoré sa vedci pokúšajú odobrať. Takže odoberajú tkanivá, kým dieťatko ešte žije a má tak nesmierne bolesti! A to je nesmierne sadistické!“

Zdroj: https://gloria.tv/post/hRv2PBsdsKRK2vVpKZkpMWi2i