Otec arcibiskup Carlo Maria Viganò: Není František „Ještě Úplně Falešným Prorokem Antikrista“? Nazývá část katolické hierarchie „bandou zvrhlíků a zkorumpovaných mužů ve službách Nového Světového Řádu“


Viganò: Není František „Ještě Úplně Falešným Prorokem Antikrista“?

Arcibiskup Viganò zopakoval své nepravděpodobné podezření, že František byl zvolen kvůli“ Mafie Sv Gallen“, a že Benediktova rezignace byla vyprovokována.

prohlášení z 21. listopadu vidí „trestní dohodu“ mezi „hlubokou církví“ a „hlubokým státem.“ Věří, že spolupracovali na rezignaci Benedikta XVI a na volební porážce prezidenta Trumpa a povšimnul si, že američtí biskupové rychle uznali Bidenovo vítězství, a také církevní celosvětové podpory Covid-19 omezení.

Jeho hypotéza: Církev možná obdržela dary of farmaceutických společností na to, aby přijala Covid- vakcíny – „jak se již stalo s dohodou mezi Čínou a Vatikánem.

Viganò nazývá část katolické hierarchie „bandou zvrhlíků a zkorumpovaných mužů ve službách Nového Světového Řádu.“

Jmenuje Cupicha, Tobina, Wuerla, McElroye a Stowe jako kompromitované v LGBT agendě.

Viganò vidí vazby mezi předním katolickým duchovenstvem, americkými demokraty a globální levicí v tom, aby obrátili církev na služebníka Novému Světovému Řádu a na vystřídání Papeže „falešným prorokem Antikrista.“

Avšak, podle Viganò, se tak „ještě úplně nestalo.“

Zdroj: https://gloria.tv/post/GyAWsSKbRgP82i3ZhmX9drpAk