JEZME ČESNEK! JE PROTI COVIDU I POSEDNUTÍ!


Česnekový sirup, elixír mládí a další recepty pro zdraví – Abecedazahrady.cz

Když začala na jaře tahle covidová hysterie, vyšel oficiálně leták, který nevědomý lid nabádal, co dělat-nedělat pro ochranu svojí i svých blízkých před koronavirem. Jak si mýt ruce bla bla bla. Moc dobře si pamatuji, jak na konci letáku stálo upozornění před hoaxy a mýty, co na covid „zaručeně“ nezabírá. Mezi holými fakt nesmysly stál také: ČESNEK!

To jsem hodně zbystřila, ahá…takže zedno má strach, že jim ten jejich laboratorní covídek česnek zahubí…:-) Bylo na první přečtení mi jasné.

Po pár týdnech obecné covidové hysterie přišla ve zjevení Panna Maria a řekla nám, že si máme každý den vařit proti koronaviru česnečku. (Po uvaření oloupaných brambor vodu nesléváme, ale přidáme utřený česnek a sůl – a výborná a zdravá česnečka je hotova!)

Česnečka fungovala/a stále funguje// fakt skvěle!

No, ale to, vážení, není zdaleka všechno!

Určitě se vám vybaví béčkové horory, jak krásná mladá dívka se chrání proti upírovi česnekem.

Myslíte, že je to jenom báchorka?

Tak poslouchejte.

Byla jsem tomu opravdu sama svědkem, jak jeden člověk, po dojedení topinek silně potřených česnekem (česneku tam bylo opravdu hodně, celkem na topinkách snad celá hlavička) BYL NARÁZ ZBAVEN DÉMONA! Démon po dojedení česnekových topinek tou osobou zaječel – a byl fuč!

Ještě mi stačil sdělit – čessnek příště nééééé!!!!

To je síla, co!

Ano, česnek, známý již od starověku, je zkrátka silný a zaručený lék zázračné Boží lékárny 🙂

ms

5 tipů, jak se postarat o česnek, aby uskladněný vydržel až do jara |  Blesk.cz