Proti koronaviru – také mátový čaj!


unnamed (1).png

Máta peprná léči a předchází zánětu plic – primárnímu problému koronaviru Máta peprná

borsmenta-0512.jpeg

Složení máty peprné

Listy obsahují silici (1 až 2,5%) s hlavními složkami mentholem (asi 50% z obsahu všech silic), menthonem (asi 10%), menthofuranem, sabinem, piperitonem a dalšími a dále asi 5 až 6 % tříslovin, hořčiny a flavonoidy.

Výzkum čínských vědců v oblasti buněčné struktury koronaviru

Čínští vědci po měsících přišli na princip, jakým koronavirus napadá lidské buňky. Na výzkum byl použit speciální kryoelektronový mikroskop, díky kterému se jim podařilo otevřít mikroskopický svět buněk a pozorovat jak koronavirus způsobuje onemocnění COVID-19 s napadením jednotlivých buněk. Virus SARS-CoV-19 se do buněk dostává pomocí receptoru z enzýmu angiotensínu konvertázy (ACE2) spoejný s aminokyselinovým transportérem. Tato skutečnost doposud nebyla známa. Výsledky této práce byly publikované ve špičkovém časopise Science. Virus sám o sobě nedokáže přežít a po několika hodinách až dnech umírá (podle podmínek – záleží hlavně na vlhkosti a teplotě vzduchu, případně na záření, které oslabuje lidskou imunitu a tím je lidský organismus více ohrožen zánětem plic, což způsobuje koronavirus). Rozmnožovat se dokáže až v napadených buňkách!

Proč má někdo vážné příznaky a někdo ne?

RNA virusu, v které je uložena genetická informace, se na ACE2 váže prostřednictvím vázací domény RBD. Zajímavým zjištěním je, že někteří lidé mají hladinu ACE2 v plicích vyšší než jiní, kdy i toto může být důvodem, proč se u nich můžou projevit vážnější symptomy ústící až do silného zápalu plic, tedy degenerativního ZÁNĚTU PLIC, zatím co jiní pociťují jen mírné příznaky.

Epidemiolog Rastislav Maďar uvedl:

„Náš imunitní systém na to reaguje velmi komplexním autoimunním procesem, následkem čehož vzniká zánět“

Infektolog z Kliniky infekčních nemocí 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Milan Trojánek uvedl:

„Koronavirus zabíjí zánětem“

Kdy dle vyjádření nemocnice na Bulovce – infektologů a hygieničky v souladu s doporučením WHO – jsou roušky zcela zbytečné!

Po dvaceti minutách už rouška nechrání!

Doporučuji všem lidem nekouřit, kdy kouření oslabuje účinnost látek obsažených v mátě peprné – plíce budete potřebovat!

Složky obsažené v mátě peprné (viz. výše – Složení máty peprné) zabrání degenerativnímu zánětu plic a plíce z cytologického hlediska tak nezkolabují, tedy nevytvoří se z nich voda, dle počítačové tomografie, tedy provedení komplexního rentgenu plic:

V případě pacientů s Covid-19 jde o plicní fibrózu po ZÁNĚTU – tomuto zánětu plic s dýchacími obtížemi zabrání preventivně přírodní lék:

Máta peprná (Mentha piperita)

Dle mých zjištění, jako vystudovaný cytolog, nehledáme tedy lék na koronavirus, ale přírodní lék na primární příčinu koronaviru, což je ZÁNĚT PLIC, který se následně může projevovat mnoha příznaky jako u zápalu plic s bolestmi hlavy z nedostatku okysličení mozku vlivem zánětu plic, dušnosti, pocením, vykašláváním hlenu, průjmem, horečkou, zrychleným tepem a dechem, nechutenstvím atd., kdy musíme posílit především imunitní systém, abychom předešli tomuto degenerativnímu zánětu plic, který způsobí nahromadění tekutiny v plicích. Posílení imunitního systému látkami z máty peprné je lepší ochranou jak nějaké bezvýznamné nošení roušek dle nemocnice na Bulovce a Světové zdravotnické organizace WHO.  Po dvaceti minutách už rouška nechrání! Koronavirus způsobuje degenerativní zánět plic s mnoha příznaky jako u zápalu plic, kdy tento degenerativní zánět plic preventivně zamezí:

Mátový čaj

lze koupit v jakékoliv lékárně – MEGAFYT mátový čaj, kdy lepší je ale sušená máta – 2 lžičky a 3x denně

Když se řekne máta peprná, kdekoho asi jako první napadne nevolnost či problém se zažíváním. Tak samozřejmě, s těmito nešvary si typicky vonící léčivka skutečně dokáže hravě poradit, jenže tím výčet jejích schopností zdaleka není u konce. Vědci jsou toho názoru, že mátový čaj je efektivním řešením při bolestech nebo dokonce i v prevenci mozkové mrtvice, protože funguje srovnatelně s aspirinem / paracetamolem / caffeine, který doporučuje i Světová zdravotnická organizace, ale účinné látky proti primárnímu problému koronaviru – degenerativnímu zánětu plic jsou přímo v přírodním složení máty peprné:

máta peprná je jedním z nejznámějších protizánětlivých léků na dýchací cesty.

V současné době v Rusku vynalezli lék pro léčbu koronaviru – Lék meflochin – jde o lék, jehož složení obsahuje látky MENTHA PIPERITA – máty peprné dle tohoto odkazu na látkové složení léku, tedy jak jsem všem doporučoval a doporučuji, pijte mátový čaj, kde jsou tyto účinné látky, které posílí Váš imunitní systém a předejde zánětu plic (lze shlédnout na tomto odkazu 3D prezentace, jak ničí koronavirus plíce zánětem plic), což je primární problém koronaviru a nemusí se v prevenci a léčbě ani použít farmaceutické přípravky, stačí jen přijímat každý den látky máty peprné v mátovém čaji 3x denně!

Doporučuji tedy všem, mimo novorozenců:

pití mátového čaje jako přírodního léku, který zabrání vzniku degenerativního zánětu plic a posílí imunitu, jelikož působí dezinfekčně a protizánětlivě!

zanet.jpg
menta.jpg
MEGAFYT.jpg

Zdroj: http://matovycaj.cz/