Blíží se bod zlomu, máme málo času. Pomozte ho, prosím, Mariánskému společenství plně využít k dokončení příprav na těžké časy, které bezprostředně přicházejí…


Ochranný Kříž Mariánského společenství

Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé: přátelé!

Žijeme velmi důležité přelomové období. Brzy příjde zlom, tak náhlý a prudký, že se nestačíme divit.

Minule jsem vás informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2020/03/28/cas-pokrocil-k-new-world-order-a-s-tim-i-vase-potreba-nasi-pomoci-vam-a-vasim-rodinam-pomozte-prosim-marianskemu-spolecenstvi-pomahat-rekapitulace/

Snažíme se aktuálně pro vás připravovat také informační přehled ze zpráv toho dne, které byste určitě neměli přehlédnout. Pomohou vám složit mozaiku aktuálního zjevu světa. Doporučujeme vám je na naší blogosféře sledovat.

Z pátka na sobotu měli jsme zjevení Panny Marie. AVE MARIA! Naše nebeská Maminka nám řekla, že máme velmi málo času. Bylo to ve smyslu dokončení příprav na těžké časy, které bezprostředně přicházejí. Přípravy útulků posledního času a autoflotily. Prakticky nemáme žádné prostoje, ačkoliv dodržujeme povinnou celospolečenskou karanténu. V rámci té činíme, co pro přípravu třeba. Zřejmě tato doba a s ní i umožnění tak činit, skončí velmi náhle.

Stále pracujeme na údržbě autoflotily posledního času. Té je právě třeba a je to v souladu s karanténou. Brzy by nám vypršelo STK u mnohých vozů autoflotily posledního času, proto spěcháme a dáváme auta ke kontrole a následně na STK a předtím k případné opravě. Všechny vozy musí být naprosto v pořádku. Znamená to nemalé finanční výdaje. Prosíme vás, pomozte nám s nimi.

20 000 korun činí částka, kterou dlužíme automechanikovi za pravidelnou údržbu aut posledního času, 4 500 korun a 2 700 korun a 10 000 korun činí částka na bankovní splátky ještě za minulý měsíc 😦 , dalších 10 000 korun potřebujeme na STK, 25 000 korun činí částka, kterou musíme urychleně splatit za povinné ručení. Další výdaje na misi přicházejí.

Snad už si nikdo nemyslí, že se vrátí svět před koronavirem. Den ze dne ztrácíme stále více svobod, potichu jsou přijímány zákony, z kterých budeme šokováni…:-( Už několik dní v USA stojí celé kolony aut a davy lidu na potravinové balíčky. Kdo jste ještě nevěděl. Myslíte, že nás, v ČR, to nepotká?

Na Slovensku už politici oznámili povinné očkování proti koronaviru a kdo se nepoddá, …, vyhrožují už teď. Správně si Slováci všimli, že taková vakcína ještě není ani hotová a už taková prohlášení?! No jistě. A nejen na Slovensku. Budou nás nutit po celém světě! My se ale nesmíme nechat očkovat, Pán Ježíš nám to řekl zcela jasně již v roce 2012 v poselství Varování. Protože takové očkování naopak nemoci jenom rozšíří a duši zabije!: https://petrabostlova.wordpress.com/2020/04/01/pripomenme-si-poselstvi-pana-jezise-krista-z-varovani-z-roku-2012-je-prave-o-tomto-case-o-novem-globalnim-ockovani-a-cipu-666-ktere-musime-odmitnout-za-cenu-pronasledovani-a-treba-i-vlastni-smrt/

Nesmíme se nechat očkovat, za cenu pronásledování a třeba i ztráty vlastního života.

Tohle je úporný boj o duše.

Už asi chápete, proč tedy útulky posledního času. Budou mezi vámi tací, kteří ztratíte střechu nad hlavou, protože nebudete mít čím platit nájem. Třeba teď za koronaviru, protože jste ztratili práci (nebo ještě ztratíte) anebo později, až vás budou nutit do očkování a vy se nedáte. Jako první tím ztratíte práci. (Bez očkování nikoho v zaměstnání nenechají.) A tím i možnost platit nájem a za energie atd.

Pak jsou tu kněží. Ti, kteří nemlčí k současnému stavu katolické církve, jsou vyhazováni ze svých farností i bytů. Situaci, podle našich možností, monitorujeme. Tito, kterým se tak již stalo, zatím neměli potřebu obrátit se na nás o pomoc, útočiště jim zatím poskytli sourozenci. Jenže: bude mít každý takový kněz sourozence, který by mohl pomoci? Zvláště teď, za koronaviru, když sami tito mohou mít nyní existenční a bytové problémy. Počítáme s tím, že potřebným kněžím poskytneme ubytování, útočiště, právě v našich útulcích.

Prosíme vás, zvláště ty z vás, kteří jste zatím ještě neztratili kvůli koronaviru zaměstnání a chodíte dál do zaměstnání (jako my) nebo dále máte zakázky, ale i všechny z vás s ochotou pomoci této mariánské misi, aby dál mohla fungovat a dále fungovala. Čas našeho pravého nasazení je teprve před námi. Nenechejte, spolu s námi, ho proplout mezi prsty. Abychom tu byli, naše mise, Mariánské společenství, až naši pomoc budete opravdu potřebovat.

Prosíme, přispějte na další fungování této mariánské mise podle vašich finančních možností na tyto účty:

2701167574/2010 (Fio banka)

670100-2215221088/6210 (mBank)

1690137016/3030 (AirBank)

S nadějí se modlíme

Pán Ježíš vás žehnej +++

Vaše Mariánské společenství

Matko Boží, Panno Maria, Svatý Josefe, svatý Petře a Pavle, svatý Hugo, svatý Cyrile a Metoději a jejich druhové, blahoslavený Karle, svatý Mikuláši, svatý Václave, svatá Anežko, svatá Zdislavo, svatý Jene Nepomucký, svatá Ludmilo, svatý Ivane, svatá Hildegardo z Bingen, svatá Balbíno, svatý Mořici a jeho druhové, svatý Atanasie, svatý Eusebie, svatý Klemente, svatý Dominiku, svatý Ivane Rilský, svatá Felicito, svatá Maria Felixo, svatá Juliáno, svatá Filoménko, svatý Antoníne z Padovy, svatý Jeronýme, svatý Augustine a svatá Kateřino, svatý Judo Tadeáši, svatý Prokope, svatý Alexandře Jeruzalémský, svatý otče Scaletti, svatý otče Michale a všichni naši přímluvci v Nebi, orodujte za nás