Pro ženy: Krvácíte ve vašich dnech příliš a/nebo dlouho? Může to být černomodlitebním či technologickým útokem proti Vám! Čtěte a dozvíte se, jak na to!


Zase se s tím poslední týdny vyrojil roj…Hlásíte se nám vy, ženy, které jste kolem nás, že poslední dobou příliš krvácíte a k tomu dlouho. Až tak, že už jste z toho zesláblé a hrozí vám hospitalizace.

Děkujeme, že se nám hlásíte! Ano, přihlašte se, prosím, budete-li mít jakýkoli zdravotní (či jiný) problém, na: petra.bostlova@centrum.cz nebo telefonicky: +420 774 088 244. Když je to opravdu včas, můžeme s tím ještě něco udělat, než bude pozdě. Co vám mám povídat: satanisti zvolí jakoukoli metodu, jak vás vyřadit z práce a pomoci pro misi!

Tak tedy: Není to nic nového, že Boží nepřátelé na vás tak technologicky a černomodlitebně působí, že z toho krvácíte vy, ženy, až natolik, že už je to na hospitalizaci. Udělejte proti tomu následovné: V lékárně si kupte čistou dubovou kůru a tu si rozemelte v mlýnku na kávu. Pojídejte půlku čajové lžičky každé ráno při krvácení, můžete až dvakrát denně. Hodně pijte. (Potřebujete-li účinek ještě zesílit, v lékárně si kupte také truskavec a připravujte si z něho cca. dvakrát denně čaj – čtvrt litrem vroucí vody přelijete půlku polévkové lžíce truskavce, necháte čtvrt hodiny vyluhovat v přikrytém hrníčku, pak scedíte a vypijete teplé).

Krvácení by se vám tím mělo značně zmírnit, do normálu a čas krvácení zkrátit. (Jedná-li se o krvácení už úplně přes čáru, pak by mělo velmi brzy úplně ustat.)

Výsledek by měl být patrný po pár dnech. Nedostavil-li by se ani přesto, domluvte si se svým knězem neprodleně svátost pomazání nemocných a i poté v dubové kůře dál pokračujte.

Ruku na srdce: neznám nikoho z nás, sebe nevyjímaje, komu by tohle nepomohlo.

Petra Bostlová

pozn. Pro posílení ještě doporučuji jíst často hroznové víno. Posiluje zesláblý organizmus. A červené hrozny vám ještě nadto pomohou v krvetvorbě, kterou aktuálně v takovém případě potřebujete podpořit.