Jezte zdravě! Jezte s Petrou!


Vážení příznivci Mariánského společenství,

ráda bych vás tímto upozornila na zbrusu nové webové stránky: http://jeztespetrou.cz/

(Které budou dále vylepšovány a průběžně aktualizovány)

Je to moje, Petry Bostlové, matky představené Mariánského společenství, nová podnikatelská aktivita, abych finančně pomohla nést náklady na misi Mariánského společenství! (Které jsou opravdu obrovské)

Rozhodla jsem se totiž zpřístupnit možnost jíst podle instrukcí Panny Marie široké veřejnosti, všem zájemcům, nejen tedy vám, věřícím, našim čtenářům.

67

Dieta totiž má rozhodně blahodárný účinek na každého, kdo se podle tohoto jídelníčku stravuje! Přináší každému energii, dobrou náladu, nemusí dotyčný tolik spát, celkově se mu výrazně zlepší jeho zdravotní stav atd.atp.

My, členové Mariánského společenství, se podle této diety stravujeme, již několik let a každý z nás by vám řekl: neměnili bychom!

69

Za tu dobu získali jsme také další praktické zkušenosti, a právě i s těmi bych se chtěla s vámi, mými budoucími klienty výživového poradce, podělit.

62

Ty výsledky této diety Panny Marie totiž opravdu stojí za to!

Výhodou také je, zvláště pro naše příznivce, že si můžete být jistí, že tímto způsobem vydělané peníze mě, jako výživového poradce, půjdou na misi Mariánského společenství. Čili, prakticky bez ohledu na vůli budoucího klienta, tento podpoří činnost Mariánského společenství. A ještě k tomu bude zdravý! (Či alespoň mnohem zdravější.)

Děkuji všem vám, mým budoucím klientům zdravé stravy a již teď se na vás těším!

Petra Bostlová