PALMAR DE TROYA – DOSAŽENA! PROSÍM, MODLETE SE S NÁMI


Je krátce před čtvrtou hodinou odpolední a naši poutníci mají za sebou první kilometry na cestě do Palmar de Troya!

Prosím, moc se modleme! Tohle je moc důležitá mise! (Stejně jako mise Cabo de Gata!) Buď se povede dnes, teď, anebo nikdy! Musí se povést! Prosím, moc se modleme!

Právě kolem našich poutníků projela v sanitce satanistka Jana Karásková – nepovede se vám to, neprojedete, nepustí vás tam! Jedu před vámi, abych vám zatarasila cestu! Nepříjmou vás! – hlásila.

Pán Ježíš jí a všem podobným žehnej…

Naši poutníci pojedou do Palmar de Troya ještě asi hodinu, to znamená, před pátou hodinou odpolední by měli dorazit na místo. Moc se modleme, prosím…děkujeme!

V půl páté naši poutníci dorazili na místo. Ještě z auta hlásili, jaká krása se před nimi rozvíjí! Velebili Boha.

Šli dál. Chrám je obklopen vysokou, pětimetrovou zdí. To kvůli útokům od satanistů, které tato komunita prožívá! Snažili se kontaktovat někoho zevnitř areálu. Dlouho však marně. Až po páté hodině se poutníkům podařilo se členy komunity spojit – jsou pozváni na mši svatou, od 18 hodin! Prosí nás o modlitby, je to velmi vachrlaté, potřebují naše modlitby! Útoky druhé strany jsou veliké – to proto, že když se tato mise podaří, vyjdeme z ní velmi posíleni! A druhá strana to ví…

Máme se modlit za palmarskou církev.

My před hlavním oltářem na Pankráci začínáme přenos laické mše svaté tridentské od 18 hodin také, spojíme se s nimi duchovně!

Jste zváni!

Na: https://www.facebook.com/marianskespolecenstvi/

A na: https://www.youtube.com/user/jendasevcu

 

Palmar de Troya:

 

Jaké to pro naše poutníky zklamání, když před šestou hodinou dostanou z vedení Palmarské církve zprávu: na naši mši nebudete vpuštěni! Tolik útrap, tak dlouhá cesta a nyní tohle? Nemohli se s tou zprávou vyrovnat…

Když v tom největším smutku a pocitu zklamání – přišla Panna Maria!

Zásadní zjevení Panny Marie Palmarské, zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/08/11/zasadni-zjeveni-panny-marie-palmarske-prevezmete-pochoden-zive-viry/

AVE MARIA!! 🙂

Reklamy