TAK TO JE PRŮŠVIH! SMRTÍCÍ KOKTEJL V TORREMOLINOS – WONDER GAY FESTIVAL!! JIŽ ZA DVA DNY!!


Když Panna Maria naše poutníky vyvedla do Torremolinos, spráskla jsem ruce, jaké město vůbec může existovat…

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/07/18/pout-marianskeho-spolecenstvi-do-spanelska-a-portugalska-den-dvacaty-treti-prisera-utoci-v-chorvatsku/

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/07/19/pout-marianskeho-spolecenstvi-do-spanelska-a-portugalska-den-dvacaty-ctvrty-prisera-je-zpatky-v-spanelsku/

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/07/20/pout-marianskeho-spolecenstvi-do-spanelska-a-portugalska-den-dvacaty-paty-prisera-uz-olizuje-brehy-spanelska/

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/07/21/pout-marianskeho-spolecenstvi-do-spanelska-a-portugalska-den-dvacaty-sesty-co-bude-dal/

 

…takhle si člověk představuje současnou Sodomu a Gomoru…nepromodlené město, bez kostelů, bez původního obyvatelstva (tehdejší malé rybářské vísky, které nejpíš vyvraždili…:-(  ), bez historie, bez sepjatosti s předky, město, které je dnes naplněno homosexuály a lesbami z celého světa, je jejich mezinárodní Mekkou…a sezónními turisty, kteří si přijeli o dovolené „povyrazit“, užít si zahálky, nevázanosti, lenošení, nakupování, luxusu atd.atp.

 

A TEĎ SI PŘEDSTAVTE, ŽE V TAKOVÉM MĚSTĚ, KOLEM KTERÉHO KROUŽÍ LIDOŽRAVÁ MOŘSKÁ PŘÍŠERA (!), SATANISTY V SATANISTICKÝCH LABORATOŘÍCH UDĚLANÝ MOŘSKÝ HAD, KTERÝ POŽÍRÁ LIDI, TAK V TAKOVÉM MĚSTĚ SE MÁ KONAT OD PŘÍŠTÍHO PONDĚLÍ, 24. ČERVENCE 2017, DO NEDĚLE, 30. ČERVENCE 2017, WONDER GAY FESTIVAL!!!  

http://wondergayfestival.es/

 

TO JE PRŮŠVIH! VŽDYŤ TI POSEDLÍ LIDÉ, KTEŘÍ NA TU ZVRÁCENOST DO TORREMOLINA Z CELÉHO SVĚTA PŘIJEDOU, POJEDOU ROVNOU DO CHŘTÁNU TÉ PŘÍŠERY!!!

(Ještě předtím, aby si to znesvěcení pojistili a pořádně utužili, aby ztráty na životech a duších byly co největší (!), uspořádali tu před dvěma týdny „world pride“, spojnici mezi Madridem a právě Torremolinem, týdenní LGBT akce pro gaye a lesby, jak víme, viz kupř. Prague Pride, na kterém jsme ty nebohé posedlé byli žehnat minulý rok v srpnu, a letos nejspíš také budeme vysláni…)

 

Vyjímám příklady z programu –

plážové party, party u bazénů, párty v tamějším hotelu Rituál (!!!) – vstupné se platí, zato pohoštění vždy all inclusive – nedivím se, vždyť tam bude pojídat jeden druhého! Bez ohledu, jestli o tom vědět budou nebo ne!

(pozn. už od začátku, co naši poutníci v Torremolinu byli, mám indície, že v tom městě veřejný kanibalismus jede už mnoho let, v tamějších mezinárodních i lokálních bistrech!! Že tam všem návštěvníkům, aniž by o tom věděli, podávají lidské maso!)

 

MODLEME SE MODLEME SE MODLEME SE

 

Už teď se satanisti chechtají, že tam zavraždí tisíce lidí (!), očekávají až půl milionu návštěvníků! Vlastně na tu akci nás první upozornili oni (respektive satanistka Jana Karásková), aby se „pochlubili“. 😦

 

MODLEME SE – TENHLE PRŮŠVIH NEVYŘEŠÍ NIC JINÉHO NEŽ BOŽÍ ZÁSAH! TENHLE PRŮŠVIH NEVYŘEŠÍ NIKDO JINÝ NEŽ NAŠE MILOVANÁ NEBESKÁ RODINA, NEJSVĚTĚŠÍ BOŽÍ TROJICE!

 

Vždyť mnoho z těch posedlých homosexuálů a leseb by mělo šanci při Varování se obrátit zpátky k Pánu Bohu, tady ale zahučí!

 

Modleme se za ty ubohé gaye a lesby

 

Pane, prosíme, vyslyš nás!

 

Mariánské společenství

 

 

 

Reklamy