Antikristem posedlý Macron zasahuje do francouzské armády. Proč? K čemu Macron potřebuje slabou francouzskou armádu?


Stručně řečeno: Macron prosazuje zásadní škrty ve francouzské armádě, aby ji oslabil (ve smyslu motta: co nemohu ovládat, oslabím…) a proti se vzbouřil náčelník generálního štábu Pierre de Villiers. ZA KTERÉHO SE MODLEME!

http://zpravy.idnes.cz/francie-macron-skrty-armada-general-pierre-de-villiers-p1i-/zahranicni.aspx?c=A170717_162101_zahranicni_san

Otázka zní: PROČ?

Když bude slabá francouzská armáda, nezasáhne nijak významně v případě útoku na Koreu, KDE MÁ ZAČÍT 3. SVĚTOVÁ VÁLKA! NATOŽ ABY BYLA PAK SCHOPNA OHNISKO VZNIKU VÁLKY UHASIT!

Nebude moci ani doma efektivně uhasit požáry, nyní už ty reálné, které sužují aktuálně Itálii, Chorvatsko, Černou Horu, předtím Portugalsko a Španělsko, které jsou samozřejmě satanistickými žháři úmyslně zakládány (!), plánují je satanisti i pro Francii? Nejspíš také ano. Zatím pro každou přímořskou zemi, zdá se.

Nebude tak moci pomoci v zahraničí, nyní kupř. v Černé Hoře, která již požádala, kvůli požárům v zemi, o mezinárodní pomoc!

Že Pierre de Villers, který nepůjde proti Rusku a nekope s Macronem, je zcela jasné. Očekává se, že tyran a diktátor Macron jej v pátek proto odvolá.

MODLEME SE ZA NĚJ

 

Petra Bostlová

 

Reklamy