Boží Ruka zasahuje

Pomůžete nám umožnit rekonstrukci významného útulku štikovského kláštera, prosím?


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

obracím se na vás všechny s následující prosbou: Momentálně pracujeme na nezbytných úpravách útulku v Čikově/Štikově (v okrese Třebíč).

To je, jak víte, on (právě tento útulek má na svém pozemku zázračný Ježíšův pramen původního štikovského kláštera, stejně jako rekonstruovanou původní kapli svatého Alexandra Jeruzalémského):

 

Jen základní rekonstrukční práce, a to si veškerou ruční práci, jak víte, děláme sami, nás příjdou, podle odhadů, na 100 000 korun.

Jak víte ze zjevení Panny Marie, zde v bývalém štikovském klášteře máme v první vlně postavit koupelnu a WC. (Na čem momentálně pracujeme.) Ani jedno z toho tam zatím není. Nejsou tam ani přívod vody, odpad ani jiné podpůrné náležitosti. To vše je na nás, abychom si tam připravili a zavedli. V těchto potřebných 100 000 korunách jsou tyto náležitosti již zahrnuty, ale nejen ty, další nezbytné úpravy objektu, abychom vás, budoucí potřebné k ubytování, mohli v štikovském klášteře ubytovat, až příjde ten čas a vy budete potřebovat.

Rozhodli jsme se, protože nám to rozšiřující se členská základna (tzv. vnitřního kruhu, tedy náš nejužší tým) umožňuje, vzít si na tyto a další rekonstrukční a poutní výdaje dohromady půjčku, z které naráz budeme moci zaplatit tyto nezbytnosti. Zádrhelem pro nás je jediné to, že tyto investice budou potřeba co nejdříve, a ne až po 3 měsících (zkušební pracovní doby), kdy si budeme moci vzít půjčku i my, kteří nastupujeme (při tom všem pracovním nasazení v misi) do zaměstnání na plný pracovní úvazek. Aby mise mohla pokračovat bez přerušení dál. (Jak víte, v poslední době jsou výdaje na misi mnohem větší než se nám daří dát příspěvky a tím, co vyděláme, dohromady.)

Z toho důvodu se obracím na vás, naše čtenáře, modlitebníky a podporovatele, s prosbou o pomoc, tak, jak se nám to v poslední době již velmi osvědčilo. (Tímto způsobem jsme nakoupili i tak zásadní útulek, jakým útulek v Brtničce je!)

A tedy: prosím ty z vás, kdo nejste v tříměsíční pracovní době (tedy kdo ve stávajícím zaměstnání pracujete déle než 3 měsíce), zda byste byli ochotni si na sebe vzít půjčku (u jedné velmi seriózní nebankovní společnosti, s kterou máme velmi dobré zkušenosti, na které bychom se již osobně domluvili) a obratem, jak tomu bylo a je v případě koupi brtnického útulku, bychom mezi sebou sepsali smlouvu podle občanského zákoníku, kde bych všechny povinnosti půjčky nechala smlouvou napsat na sebe a my bychom také byli těmi, kdo platí pravidelné měsíční splátky za tuto půjčku. Čili ihned po vyzvednutí půjčky byste se ze všech závazků k půjčce vyvázali!

Prosím, najde se takový další příznivec mezi vámi, kdo se přidáte k naší příznivkyni brtnického útulku?

V případě kladného vyjádření, prosím, spojte se se mnou na e-mail: kancelar@sdeo.cz, domluvili bychom se na jednotlivostech.

Velmi děkujeme!

Petra Bostlová za Mariánské společenství

 

pozn. A závěrem: Prosím vás všechny dobrodruhy, kteří jste vzali mé varování před satanistickými vodními hady, satanisty nasazovanými do českých rybníků a jezer, naopak jako pobídku k návštěvě takových míst (!), což už se právě v Brtničce stalo (!), taková místa opravdu nevyhledávejte (!), je spíše dílem zázraku – a hlavně velké pomoci Panny Marie (!), že dotyčný dobrodruh to přežil…(i když nejspíš značně sám vyděšen, opustiv to místo hodně rychle…) Znovu tedy důrazně nabádám: taková má varování vás mají od takových míst odradit, ne naopak přitáhnout, podnítit k návštěvě!

Děkuji.

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: