Pozor, kam v létě skáčete…(abyste to přežili :-( ) Aneb satanisti budou v létě vraždit vodními hady!


——– Původní zpráva ——–

Předmět: Prázdninové zabíjení s mořskými netvory
Datum: 2017-06-13
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

http://kultura.zpravy.idnes.cz/sculpture-line-chobotnice-ve-vltave-d7n-/vytvarne-umeni.aspx?c=A170612_152846_vytvarne-umeni_ts

Ve Vltavě se objevila obří žlutá chobotnice | (1:29) | video: iDNES.cz
Socha nazvaná jednoduše Chobotnice má rozměry 2,5 x 6 metrů, jejím autorem je sochař Viktor Paluš.
„Celkem bude v rámci Sculpture Line v Praze umístěno přes dvacet soch a instalací od domácích i zahraničních sochařů včetně Olbrama Zoubka, Františka Skály nebo jednoho z nejrespektovanějších britských sochařů dneška Tonyho Cragga,“ uvedli pořadatelé.
….“
Satanisti na letošni léto vysadili snad téměř do všech nejen českých a slovenských rybníků, přehrad a jezer mořské hady z jejich satanistickcýh laboratoří! (Už jsem o tom informovala, jak se satanisti v oběžníku chlubili….viz zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/06/03/satanisti-utoci-hospodin-vsak-vyhraje/)
Ne, opravdu se nejedná o planý poplach, já jsem tuto satanistickou nestvůru viděla na vlastní oči! Bylo to u nás v Brtničce, je tam velké jezero-rybník a vedle velký nově vystavený satanistický templ! Šla jsem kolem na procházku, abych to tam požehnala, modlejíc se nejsvětější růženec. Příšera se z toho nejspíš necítila moc dobře. Najednou se na jinak klidné hladině začala tvořit velká kola – a za chvíli příšera, satanistický mořský had, vykoukla. Byla celá černá, viděla jsem její hlavu a tlustý krk. Představte si ji jako superobrovského černého slímáka! Tak tak vypadala.
Těžko říct, kolik to mohlo mít metrů…Já viděla tu obrovskou hlavu a krk, ne, co bylo pod hladinou.
Buďte opravdu velmi opatrní, kde se v létě budete koupat. Osobně bych vůbec neradila v rybnících, co na tom, že to tam třeba i znáte, ani v jezerech a přehradách.
Pán Ježíš vás žehnej, ochraňuj a veď
Reklamy