ZJEVENÍ DUCHA SVATÉHO: VYJEĎTE NA POUŤ! Tímto vyhlašuji sbírku na její uskutečnění


Dnes, 14.6.2017, kolem druhé hodiny ranní událo se rozhodné a silné zjevení Ducha Svatého. S jedinou zásadní výpovědí: VYJEĎTE NA POUŤ!

Ani čas zjevení nebyl náhodný…Toto zjevení Ducha Svatého událo se přesně v čase, kdy se v západním Londýně (a opět Anglie…) rozhořel 27 patrový obytný (!) výškový dům! https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440720-v-londyne-hori-vyskovy-dum-se-120-byty-lide-v-hornich-patrech-uvizli-v-plamenech.html

Lidé z horních pater skákali v šoku z domu v plamenech ven (!) nebo si svazovali z prostěradel lana…:-(

Neví se ještě, kolik obětí plamenné peklo stálo, dosud dům hoří…Na místě stále zasahuje na 200 požárních jednotek!

 

Naléhavost, s jakou dnešní ranní zjevení Ducha Svatého bylo a jeho neočekávanost nás vede k názoru, že tato zahraniční pouť, kterou máme takto až narychlo vykonat, má za cíl zarazit katastrofy, které se na Evropu a na celý svět rychle valí…Tato pouť má zvrátit zničující události následujících týdnů, nejspíš i s jaderným útokem, na který si Antikrist se svými otroky satanisty brousí zuby, včetně.

 

Duch svatý nám řekl, že počet lidí, kteří vyjedou na pouť (a tedy i zřejmě její síla?, domníváme se), bude záležet na výši finančních prostředků, které touto cestou vybereme. Zkrátka, jak hodně vy, naši čtenáři, modlitebníci a podporovatelé, podpoříte tuto záchrannou misi.

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na tuto pouť, záchrannou misi, jsou stále táž: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330 (Prosím, nezapomeňte do kolonky zpráv uvést  účel: mise či pouť. Děkujeme!)

 

Děkujeme vám, Pán Ježíš vás a vaše rodiny žehnej, ochraňuj a veď

 

Petra Bostlová za Mariánské společenství

Reklamy