ZTRÁCÍME POSLEDNÍHO NÁRODNÍHO VŮDCE! MODLEME SE ZA JEHO NÁVRAT K PÁNU BOHU A SPÁSU JEHO DUŠE, PROSÍM!


Korespondence ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní e-mail ———-
Od: kerama@hell.com
Komu: pavelv@hell.com
Datum: 6. 6. 2017 17:18:23
Předmět: Nabídka

„Milý sousede,

jak dlouho budeš dřít na katolickou sektu? Vykašli se na ně. Dobře ti radím a pomůžeme ti.
Kerama (p. Šindelářová)
sestra čarodějka“
———- Původní e-mail ———-
Od: pavelv@hell.com
Komu: kerama@hell.com
Datum: 6. 6. 2017 20:24:05
Předmět: Re: Nabídka

„Milá sestro,
dohodni tedy s SOČR (pozn. se satanistickou organizací ČR) mou poptávku ve věci splacení dluhu. Potřebuji splatit celkový dluh 1 500 000 korun, který jsem si vzal, aby se nezastavila činnost Mariánského společenství. Bohužel nikdo ze společenství si neváží času, všem je úplně jedno, když se věci dělají dlouze, naopak vždy je mně řečeno, že se bude čekat. To není dlouhodobě snesitelné. (pozn. máme málo peněz na misi, která je velmi drahá, nestačíme si tolik vydělat a příspěvku od vás chodí méně než málo, musíme tak čekat, než naspoříme peníze)
Moje poptávka je formou spolupráce. Nechám Mariánské společenství být, nechtějte po mně, abych jim škodil, je tam kus mého života. Rovněž po mně nechtějte, abych splácel věcmi, které nyní slouží Mariánskému společenství.
Mám ovšem úplnou lidskou svobodu, jak naplnit s mým časem teď a tady. Mohu nabídnout vysoký intelekt při řešení marketingových a politických úkolů a spolehlivé služby.
Pavel V. (pozn. Robert, dosud kardinální člen našeho Mariánského společenství)
bratr novic“
———- Původní e-mail ———-
Od: baba666@hell.com
Komu: pavelv@hell.com
Datum: 7. 6. 2017 8:27:47
Předmět: Re: Nabídka

„Milý brat,
samozrejme nie je žiaden problém. Tvoje loajalita ke katolíkům not in question, máme pro tebe jiné úkoly. Jistě pochopíš, že po tvé několikaleté zradě dáme testovací období bez peněz, kdy budeš pracovat zadarmo a budeme ti dál dávat drobné na provoz. Stejně jako včera budeš po ruce Monice (pozn. Babišové). Čeká vás dětský domov na severu Čech.
Bába (pozn. Andrej Babiš)
bratr KK“
Vážení členové Mariánského společenství, modlitebníci, zveřejňuji tuto naprosto závažnou informaci, všem nám se touto zradou (dalšího) z nás zásadně nabourala modlitební ochrana. Buďte všichni velmi obezřetní, zachovávejte důsledně všechny zásady ochrany: https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/
Pro členy Mariánského společenství navíc platí zásady: – pokora, – láska, – účast. – disciplína, poslušnost, které nás, spolu s modlitbami, chrání před Satanem a jeho otroky.
A PRO TEBE, ROBERTE: KAJ SE KAJ SE KAJ SE! PROS PÁNA BOHA O ODPUŠTĚNÍ, CO JSI UDĚLAL A ZA ODPUŠTĚNÍ, ŽE MU NEVĚŘÍŠ! UDĚLEJ TO HNED A TEĎ, NEBO BUDE NAVŽDY POZDĚ!!! DRUHÁ STRANA JE RYCHLÁ, PODÍVEJ NA JANU Z., JAK TO S NÍ ŠLO Z KOPCE RYCHLE A DNES JE V PEKLE A TYS NA CESTU DO PEKLA PRÁVĚ VKROČIL !  OPUSŤ TUTO HŘÍŠNOU CESTU, KAJ SE, LITUJ TOHO, A PLNĚ SE OBRAŤ ZPÁTKY K HOSPODINU! S SEBOU STÁHNEŠ MNOHO, MNOHO LIDÍ A MNOHO DUŠÍ (!), TAKÉ TVOU MAMINKU, KTERÁ BYLA PŘEDURČENA DO NEBE A KDYŽ SE DOSTANEŠ DO PEKLA, UŽ NIKDY NEUVIDÍŠ SVÉHO TATÍNKA, KTERÝ V NEBI BUDE, ANI BABIČKU, ZA KTEROU SE MODLÍME! V PEKLE UŽ NIKDY NEUVIDÍŠ SVOJI RODINU, NIKDY SE S NIMI NESETKÁŠ, ANI MĚ, JÁ SE NEBE NIKDY NEVZDÁM, V PEKLE BUDEŠ NAVĚKY TRPĚT, VE VĚČNÉM OHNI, SÍŘE, SIRNÉM JEZEŘE, JEN SI NAJDI  NA NETU VÝPOVĚDI SVĚTCŮ, KTEŘÍ PEKLO VIDĚLI!!! A TO TRÁPENÍ, BOLEST A TRÝZNĚNÍ JE NAVĚKY!!!!
ŽEHNÁM TI KŘÍŽEM NAŠEHO VĚRNÉHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, KTERÝ ZA TEBE NA KŘÍŽI UMŘEL, ABYS MOHL BÝT SPASEN, KTERÉMU TYS DOPOSUD TOLIK SLOUŽIL!
MODLEME SE ZA ROBERTŮV NÁVRAT K PÁNU BOHU A SPÁSU JEHO DUŠE, PROSÍM!
Petra Bostlová
Reklamy