Boží Ruka zasahuje

Mariánské společenství, co je u vás nového? Aneb rekapitulace činnosti naší skupiny. Děkujeme, sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

tak jako každý týden, i tento týden přináším vám aktuální informace z naší činnosti.

Minulý týden jsem vás informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/28/pravidelna-rekapitulace-cinnosti-marianskeho-spolecenstvi-utulky-utulky-a-znovu-utulky-a-auta-ktera-vas-k-nim-dopravi-dekujeme-sbirka-trva/

 

Pokračujeme dál v přípravě na poslední časy. Dnes Juraj s Honzíkem prakticky dokončili rekonstrukci našich útulků posledního času v Podlázkách a Čejetičkách. Sbývá už jen nechat odvést suť a některé maličkosti.

Útulek posledního času v Podlázkách po rekonstrukci:

 

Útulek posledního času v Čejetičkách po rekonstrukci (velká místnost):

 

Juraj při práci na útulcích (toto konkrétně v Čejetičkách, u úpatí oltáře, při práci na fasádě útulku) :

 

O víkendu jsme byli pracovně a modlitebně v našem útulku posledního času v Brtničce, naší budoucí Opatovské komunitě. Mezitím jsme ze dvora odklidili hyzdící haraburdí…

(v úterý ho odveze kontejner)

 

Také zahrádka je už z poloviny osázená!

Takhle vypadala zahrádka připravená k sadbě:

A tady už je osázená (detail žel chybí…):

Bylinkami Panny Marie!

 

Dál pokračujeme v přípravě autoflotily posledního času, v generálních opravách našich aut, které, až bude potřeba, převezou vás z nebezpečných míst do bezpečí našich útulků.

 

Jsou to velké boje, o každou další píď. Naše země klesla do satanismu hrozně hluboko, ne pro nic za nic, až příjde Boží vyúčtování v podobě katastrof, z našeho národa, dle starých proroctví, nemá zbýt téměř nic. 😦 Nebo jinak: má být vyhuben.

Právě proto jsme osloveni a vedeni Pannou Marií, abychom zvrátili katastrofu, která se na náš národ, kvůli jeho hříšnosti a absenci pokání, řítí. Abychom i z našeho národa zachránili co nejvíce.

Proto naše modlitební kampaně, proto naše útulky posledního času, proto naše autoflotila posledního času, proto naše protijaderné bunkry. To všechno vám všem má pomoci přežít katastrofu.

 

Pomůžete nám?

Naše výdaje na misi v následujících dnech budou: (stále) 25 000 korun na daně z nemovistostí (útulky posledního času), 10 000 korun za správku stavebí dodávky Lublina, stále nám chybí doplatit 70 000 korun za proražení studny Ježíšova pramene v útulku v Čikově, 15 000 korun musíme splatit za krátkodobou půjčku na misi a 17 000 korun za pravidelné měsíční splátky za pořízení protijaderného bunkru v Praze a útulku na Vysočině. Další výdaje přicházejí postupně.

 

Prosím, pomůžete nám svým příspěvkem s těmito výdaji?

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále táž: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční a modlitební účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivanka, Lucia, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE CELÉHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

 

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: