Boží Ruka zasahuje

Pravidelná rekapitulace činnosti Mariánského společenství: ÚTULKY, ÚTULKY A ZNOVU ÚTULKY, a auta, která vás k nim dopraví! Děkujeme, sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i dnes vám přináším aktuální informace z naší činnosti příprav na poslední časy. Které jsou hnedle za dveřmi…

Pro nás osobně začínají světovým válečným konfliktem, před kterým se bezprostředně nacházíme:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/26/stale-mate-zato-ze-jsme-sekta-blaznu-a-ze-lidi-jen-strasime-kdy-sundate-z-pasku-z-oci-co-se-kolem-nas-deje-jsme-na-samem-prahu-3-svetove-valky-a-misto-pokani-narodu-a-modliteb-za-jeji-odvracen/

 

Minule jsem vás informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/17/utulky-posledniho-casu-a-auta-ktera-vas-k-nim-dopravi-jsou-to-na-co-se-nyni-hlavne-soustredime-aneb-pravidelna-rekapitulace-cinnosti-marianskeho-spolecenstvi-sbirka-trva-dekujeme/

 

Snažíme se postupovat v práci co nejrychleji, je nás však málo a neustále se potýkáme s nedostatkem financí. Mise je to po všech stránkách velmi náročná, neméně po stránce finanční.

 

Juraj dokončuje rekontrukční práce na útulku v Čejetičkách, které kombinuje s prací na útulku v Podlázkách. Nyní budou následovat práce na výměně okapů za nové a exteriérové práce, také na fasádě. Připravil pro vás fotodokumentaci, která mapuje jeho práci od začátku rekonstrukce tohoto útulku až po její závěr. Budu mít k dipozici příště. Určitě v příští rekapitulaci zveřejním.

Mše svatá laická v útulku posledního času v Podlázkách, na původním skalním oltáři v kapli Školy svatého Metoděje!

 

 

Začátkem týdne jsem byla na poutně pracovní cestě v Opatovském útulku v Brtničce! 🙂 Byla to nádhera…Zvu vás všechny na pouť do těch svatých míst, člověk si odtamtud přiváží velkou kopu požehnání!

Magda s Honzíkem vyklízeli a čistili dům od minulé soboty, stodolu, půdu a všechny přilehlé prostory, byly tam nánosy za staletí…Útulek už je trvale obydlen! Halelujah! Když přijedete na pouť, nebude to cesta marná.

A několik aktuálních fotek odtamtud:

 

 

 

Také se nás ptáte, jak to máme s podnikáním, které jsme radostně a slavnostně nedávno ohlásili:

Záměr byl námi zamýšlen dobře, když se neustále potýkáme s nedostakem peněz na misi, že si nejprve na misi vyděláme a vydělané peníze hned „vrazíme“ do mise. Jak se ukázalo hned záhy, naše Nebeská Rodina však naše rozradostnění nad řešením s námi nesdílela…Panna Maria přišla ve zjevení a napomenula nás, abychom neopouštěli práci na útulcích! – https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/05/zjeveni-panny-marie-na-dokonceni-utulku-mame-necely-mesic-pomuzete-nam-prosim/

Pro nás to znamenalo: zapomenout na naši ideu podnikání a nevěnovat se ničemu jinému, než jak co nejrychleji dokončit přípravu všech útulků! Peníze ovšem chybějí pořád, proto se Honzík vrátil zpátky do zaměstnání.

Času je opravdu žalostně málo, proto se nemůžeme, jak je vidět, soustředit na nic jiného než jak mít co nejrychleji připravené útulky na přijetí potřebných a na bezvadný stav aut (naší autoflotily posledního času), kterými vás do nich dopravíme!

 

 

Finanční výlohy, které jsou v následujících dnech před námi: 20 000 korun daně z nemovitosti (útulky), 25 000 korun za povinné ručení (některá auta z naší autoflotily posledního času), musíme ještě splatit 70 000 za vyražení studny Ježíšova pramene při útulku v Čikově, museli jsme si vzít na pár dní krátkodobou půjčku 15 000 (jinak by práce stála), kterou musíme během následujích dní splatit, autopojištění tohoto roku na rychlé auto je za 10 500 korun. Další výlohy přicházejí postupně.

 

Prosím, pomůžete nám svým příspěvkem s těmito výdaji?

 Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále táž: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční a modlitební účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivanka, Lucia, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE CELÉHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

 

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: