Stále máte zato, že jsme sekta bláznů a že lidi jen strašíme?? Kdy sundáte z pásku z očí, co se kolem nás děje? Jsme na samém prahu 3. světové války – a místo pokání národů a modliteb za její odvrácení na palubě Titanicu se stále tančí!


Víme ze zjevení Matky Boží již z 25. dubna 2017.

Zopakujme si:

Zjevení Panny Marie, 25.4.2017, krátce po půlnoci:

„Mé milované děti,

modlete se za Marine Le Pen. Její zvolení může zastavit třetí světovou válku, která započne v Koreji. A k tomu vám převelice žehnám. +++
Panna Maria“
A porovnejte zde:

ANONYMOUS varuje ľudstvo: pripravte sa na tretiu svetovú vojnu!

Podľa Hackerskej skupiny totiž Američania a Severokórejci presúvajú na miesto vybavenie potrebné na začatie boja.

Anonymous varuje ľudstvo.

Známa hackerská skupina Anonymous zverejnila nové video, ktoré má naozaj znepokojivý obsah. Podľa Anonymous by sa ľudstvo malo pripraviť na tretiu svetovú vojnu, ktorá vypukne na Kórejskom polostrove. Podľa Hackerskej skupiny totiž Američania a Severokórejci presúvajú na miesto vybavenie potrebné na začatie boja.
„Všetky znaky toho, že na Kórejský polostrov sa blíži vojna sa pred nami objavujú.“
„Všetky znaky toho, že na Kórejský polostrov sa blíži vojna sa pred nami objavujú,“ uviedla skupina vo videu, ktoré na web zavesila počas víkendu. Postava vo videu, ktorá mala na sebe známu masku Guya Fawkesa upozornila na najnovšie vojenské pohyby v oblasti a tiež na varovania, ktoré vydali Japonsko a Kórejská republika.www.youtube.com/results„Vidíme ako každá krajina presúva na miesto strategické vojenské vybavenie. Na rozdiel od predchádzajúcich vojen však toto bude rýchly a brutálny boj. Bude to však aj devastujúca vojna z hľadiska environmentálneho a aj ekonomického.“ Podľa Anonymous na blížiacu sa vojnu poukazuje aj nedávny test interkontinentálnej americkej rakety Minuteman 3, ktorý nariadil prezident Trump. A tiež aj varovanie pred možným nukleárnym útokom, ktoré vydali japonské úrady. „Toto je reálna vojna, ktorá bude mať globálne dôsledky. Vďaka tomu, že sú v hre tri supermocnosti, budú aj ostatné krajiny musieť vybrať strany,“ dodáva video Anobymous.
Zdroj (1)

Zdroj: https://gloria.tv/article/2U1z2CSPsnyy23DMSay4XsDBE

 

Mariánské společenství

Reklamy