PANE PREZIDENTE ZEMANE, ŽEL UŽ NEJSTE NÁŠ PREZIDENT. :-) Aneb milost ne-milost prezidenta Miloše Zemana


Pane prezidente Zemane,

od té doby, co jste se nechal zlanařit satanisty, žel už nejste náš prezident 😦

Modlíme se za Vás, abyste se navrátil opět k Hospodinu.

 

Ale takhle opravdu ne! Tohle je satanovina jako hrom!

https://www.novinky.cz/domaci/438621-kajinka-ma-na-sedm-let-plne-v-rukou-prezident-o-poruseni-podminky-rozhodne-jen-on.html

Kouká z toho jak sláma z bot! Ani se nepřetvařujete, že z vraždy nespravedlivě obviněného a odsouzeného Jiřího Kajínka držíte v kleštích, ve svých rukou jeho další život, je vám vydán na nemilost!

Tím máte takřka neomezený prostor pana Kajínka naopak vydírat, že?!! A nutit ho třeba i k tomu nejhoršímu! Za co už seděl, aniž by to udělal!

Cituji z článku: „O posouzení případného porušení podmínky, kterou prezident Miloš Zeman doplnil udělení milosti Jiřímu Kajínkovi, nebudou rozhodovat soudy, ale opět pouze hlava státu.

Prezident prominul Kajínkovi doživotní trest pod podmínkou, že se do sedmi let od udělení milosti nedopustí jakéhokoli trestného činu. Je lhostejno, zda by se jednalo o úmyslné, či nedbalostní porušení zákona. [celá zpráva]

Na dodržování podmínky bude dohlížet plzeňský soud, který v Kajínkově případu rozhodl v první instanci.

Ten po uplynutí každého roku podmínky sdělí ministerstvu spravedlnosti, zda se Kajínek nedopustil jejího porušení. Pokud by podmínku nedodržel, soud prostřednictvím ministerstva předá záležitost prezidentovi.„Soudu nepřísluší, aby sám vyvozoval závěry o neplnění podmínky, neboť k tomu je oprávněn pouze prezident republiky,” připomněl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.“

 

…KDYŽ VÍME (!):

 

———- Původní e-mail ———-

Od: milosh@hell.com
Komu:
Datum: 10. 5. 2017
Předmět: Mé přijetí do SOČR

„AVE SATANAS 666!!!

Děkuji vám za přijetí do SOČR (pozn. satanistické organizace ČR). Když mě Kačenka (pozn. dcera) říkala, jak si s vámi užívá, nevěřil jsem jí. Nyní denně piju alkohol 666 a bojuji za vašeho velikého Krále Králů (pozn. Andreje Babiše). Děkuji vám pokorně za vaši snahu o mé znovuzvolení.

 

Kajínka pustíme, aby hned druhý den byl obviněn z vraždy na svobodě.

 

Všehomíra (pozn. Satan) s Vámi

 

Milosh (pozn. prezident Miloš Zeman)

bratr prezident“

 

 

BUDU VÁS, PANE PREZIDENTE ZEMANE, SLEDOVAT BEDLIVĚ, A JESTLI K TOMU DOJDE, SPOLEHNĚTE SE, ŽE TYTO INFORMACE JIŽ NEZŮSTANOU JEN NA MÉM BLOGU!

 

Petra Bostlová

 

 

Jste naším velkým zklamáním. 🙂 Tolik duchovních bojů za Vás….OBRAŤTE SE ZPÁTKY KE KRISTU! Copak vážně chcete nechat zatratit svou duši??!

 

Modleme se za Jiřího Kajínka, jeho ochranu a obrácení Miloše Zemana zpátky k Pánu Bohu, děkuji!

 

 

 

Reklamy