Boží Ruka zasahuje

Útulky posledního času a auta, která vás k nim dopraví, jsou to, na co se nyní hlavně soustředíme. Aneb Pravidelná rekapitulace činnosti Mariánského společenství. Sbírka trvá, děkujeme!


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden se dozvíte, jak jsme daleko s přípravami na těžké časy, které stojí před námi všemi.

Naši práci minulého týdne jsem shrnula zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/09/po-vysledku-francouzskych-voleb-prituhuje-satanisti-mi-zablokovali-vsechny-mailove-schranky-i-sms-jak-dlouho-jeste-bude-v-provozu-tento-muj-blog-aneb-nase-prace-pokracuje-dal-aktualni-i/

 

Během jednoho týdne dokončíme rekontrukci našich útulků posledního času v Čejetičkách a Podlázkách (obé u Mladé Boleslavi). Juraj s Honzíkem a snad i s dalšími členy našeho pracovně modlitebního týmu Mariánského společenství se přesunou do útulku v Sopotnici, kde dostavíme koupelnu a poté do útulku v Čikově, kde ještě chybí koupelna i záchod, kterými útulek dovybavíme. Tak, jak Panna Maria ve zjevení chtěla.  Děkujeme vám, že se ozýváte a nabízíte nám poskytnout vybavení domácností i nějaký stavební materiál na stavby! Od těch, kteří jste se s námi již spojili, ale dosud jsme si materiál nevyzvedli, učiníme tak v nejbližších týdnech. Děkujeme!

Vchod do útulku posledního času v Čejetičkách

 

Ostatně útulky posledního času, spolu s autoflotilou posledního času, jsou, zvláště v posledním roce činnosti našeho Mariánského společenství, gró péče a středem koncentrace činnosti naší komunity. Není divu. Vždyť právě funkční dopravní prostředky, které budou fungovat i tehdy, až moderní, a tedy očipovaná auta budou stát nehybně na místě, budou páteří vší humanitární a záchranné činnosti Mariánského společenství. Bez funkčních aut vás zkrátka do bezpečí nedostaneme. To samé platí pro útulky posledního času, s jejich nadpřirozenou ochrannou pod ochranným Pláštěm Panny Marie. Proto tolik námi věnované péče právě těmto dvěma oblastem naší činnosti.

 

Jak víte, minulou sobotu jsme uspořádali naši Mariánskou pouť do bývalého Opatovského kláštera v Brtničce (u Jihlavy). Sice fotky jak z exteriéru, tak interiéru jsem již (minule) na blogu zveřejnila, kromě oltáře kaple Svatého Augustina a svaté Kateřiny Sienské, který mohl vzniknout až za týden po pořízení dotyčných fotek. V sobotu jsem však žel fotit zapomněla, plná dojmů a velikého nadšení z mé existence právě na tomto tak vymodleném a vybojovaném svatém místě. 🙂 Přináším vám tak stav oltáře po prvním zásahu našich milých přátel v kapli (tehdy ještě bez Kříže), aktuální stav celé kaple tedy uvidíte na příštích fotkách z naší milé Brtničky 🙂

 

Dnes je kaple vybavena, kromě další bohaté květinové a světelné výzdoby, také velkým historickým Křížem a velkou sochou Panny Marie Bolestné na dřevěném podstavci vlevo od oltáře. Uvidíte příště.

 

 

A co nás čeká nyní? I nadále rekonstrukční práce na útulcích (pořadí, viz v textu výše) a konečná příprava všech útulků posledního času a protijaderného bunkru. Musíme být připravení. Nikdo z nás neví dne ani hodiny, kdy je budete potřebovat. (Může to přijít kdykoli.)

 

Finanční výdaje tohoto týdne, které před námi stojí: 18 400 za generální opravu stavební dodávky u autoklempíře, 15 000 na dlažbu a ostatní materiál k vydláždění velké místnosti útulku v Čejetičkách (menší místnost Juraj již dlažbou pokryl), 4000 korun na povinné ručení jednoho z misijních a záchranných aut naší autoflotily posledního času, 10 000 korun na nové okapy v útulcích v Čejetičkách a Podlázkách a další dokončovací práce, 7600 korun stále na potřebné barely pro zachycování dešťové vody v útulku v Čikově, 17 000 platíme měsíční splátky za úvěr k pořízení protijaderného bunkru v Praze a útulku na Vysočině. Další nezbytné výdaje přicházejí postupně.

Prosím, pomůžete nám svým příspěvkem i s těmito výdaji?

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále táž: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční a modlitební účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE CELÉHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: