Času je hrozně málo…Pomůžete nám, prosím?


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

obracím se nyní na vás s prosbou. Času je hrozně málo…Pozítří je 13. května 2017 (!), tedy naprosto poslední datum, až ultimátum, do kterého mělo a muselo být Rusko zasvěceno Neposkvrněnému Srdci Panny Marie! (tak poselství Panny Marie z Fatimy)

To je pozítří – a i po 100 letech: NIC!

Po 13. květnu tak prakticky kdykoli můžeme čekat válečný útok, odkukoli. Nejspíš jaderný. 😦 (Víme ze zjevení, že válka začne v Koreji.)

Za nás, Mariánské společenství, říkám rovnou: my ještě nejsme připraveni!

V tomto stavu ještě stále nejsme s to vám, v případě, že útok se uskuteční brzy, poskytnout adekvátní ochranu – ve smyslu přístřeší, kam se z exponovaných míst budete moci uchýlit, kde nalézt potřebnou ochranu a pomoc. Chybí nám ještě spousta věcí…

Tím důvodem je, že je nás, kdo toto pro vás připravujeme, strašně málo (!), i po mých výzvách, abyste se přidali k rekonstrukčním pracem na útulcích, žel, nikdo z vás nereagoval 😦

A dále: jsme příšerně bržděni nedostatkem financí, postujeme nyní, ač právě v těchto chvílích bychom měli „jet“ nejrychleji, téměř jak hlemýždi, protože máme málo peněz, na to, co všechno ještě musíme pořídit.

 

Proto jsem se rozhodla k tomuto kroku: Prosím ty z vás, kteří můžete, ozvěte se mi na nejlépe na e-mail: kancelar@sdeo.cz (příp. telefonicky na: 774 088 244), v případě, že budete ochotni učinit toto: vzít si u kterékoli řádné banky na své jméno úvěr ve výši 100 000 korun, který hned poté převedete na nás, s tím, že Vy a já spolu uzavřeme řádnou smlouvu podle občanského zákoníku, kterou všechny závazky z půjčky vyplývající přeberu na sebe, včetně samozřejmě všech splátek za půjčku, poplatků atd. Tím na Vás břímě půjčky nikterak nebude. Tímto způsobem, jak víte, jsme pořídili poslední náš nákup nemovitosti – tolik zásadního Opatovského kláštera, a musím říci, že to bylo bez problémů a fungovat to takto bude velmi dobře. /Samozřejmě že je možné takto uzavřít smlouvu také o úvěru ne bankovním, můžete-li a chcete-li na tento účel nám půjčit z vlastních úspor (které kupř. nyní nemáte v úmyslu nikam investovat)./ V obou případech by pravidelná měsíční splátka byla 5000 korun.

Účel, na který potřebujeme půjčit v těchto dnech tuto částku této výše, tedy 100 000 korun, jsou dokončovací práce na útulcích a s tím spojené výlohy, které nemáme možnost pokrýt jiným způsobem.

 

Děkujeme za pochopení a vaši pomoc, v kterou doufáme.

 

Pán Bůh nám všem žehnej

 

Vaše Petra Bostlová za Mariánské společenství