Ze zjevení Panny Marie: Pozor, změny v naší pouti tuto sobotu, 13. května!


Zjevení Panny Marie, v sobotu odpoledne, 6.5.2017:

„Mé milované děti,

nepochopily jste Mé poselství. Konati pouť mají věřící o své vůli sami každý za sebe. Vy však konáte ji za ně svým úsilím, ke kterému se oni přidávají. Kážu vám proto, byste ji vykonali, jest už vyhlášena, by se Matka Představená, Moje milovaná dcera Petra, přidala k poutníkům a sama je vedla, by zbytek Mariánského společenství dál mohl pracovati na jiných úkolech, které jsem vám určila. Pouti se tedy z Mariánského společenství zúčastní pouze Matka Představená, doprovázená Moji milovanou dcerou Věruškou. 
A k tomu vám převelice a s láskou žehnám +++
Panna Maria“
AVE MARIA! DĚKUJEME, MAMINKO!
Kdo z vás se této pouti zúčastníte, vyjádřením Panny Marie pouť dosáhne patřičné změny, ne v trase, ale jistě v doprovodu a v použitých dopravních prostředcích. Kontaktujte mě, kdo se jí zúčastníte, prosím, nejdříve e-mailem: kancelar@sdeo.cz, nedostanete-li odpověď, poté telefonicky: 774 088 244. Bude to znamenat, že Váš e-mail jsem nedostala, že je stále zablokovaný. (Některé maily, z některých směrů, mám stále druhou stranou – satanisty – zablokovány.)
Panna Maria dokonce ve zjevení řekla: „Poutě na místa, která jsem vám určila, musí konat i ostatní lidé, jinak křesťanská vláda nebude!“
V následujících dnech tak pro vás vypracujeme mapu a podrobný popis všech svatých míst, které nám Panna Maria ukázala, abychom na ně konali poutě. Prosím vás všechny potenciální poutníky: konejte na tato svatá místa poutě, je v sázce budoucnost našeho národa!
(pozn. Není tedy vůlí naší Nebeské Rodiny, abychom tyto poutě pořádali my, Mariánské společenství, a vy, poutníci, se „pouze“ přidávali. Lid má být více aktivní, po všech stránkách, aby náš národ přežil a za 3. světové války, která přichází, nebyl vymazán z mapy Evropy ! – jak prorokují celkem 3 na sobě nezávislá starobylá proroctví)
Děkujeme
Petra Bostlová za Mariánské společenství
Reklamy