Antikrist v Praze, Boží Ruka zasahuje, Satan v Bruselu, Satan v Praze

ALARM! HROZÍ BEZPROSTŘEDNÍ JADERNÝ ÚTOK! NEJSPÍŠ PŘÍMO NA PRAHU!!


ALARM! HROZÍ BEZPROSTŘEDNÍ JADERNÝ ÚTOK! NEJSPÍŠ PŘÍMO NA PRAHU!!

TATO HROZIVÁ PIKLE SATANISTŮ V NEJVYŠŠÍCH KRUZÍCH SOUVISÍ S PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍMI PREZIDENTSKÝMI VOLBAMI VE FRANCII! SATANISTI JADERNÝM ÚTOKEM NA PRAHU CHTĚJÍ ZABRÁNIT TOMU, ABY NAŠE MARIÁNSKÉ SPOLEČENSTVÍ SVÝMI PŘÍMLUVNÝMI MODLITBAMI MILOSTÍ BOŽÍ ZOPAKOVALO TO, CO PŘED PÁR MĚSÍCI V PŘÍPADĚ DONALDA TRUMPA: PRREZIDENTSKÉ VÍTĚZSTVÍ! TENTOKRÁT MARINE LE PEN!

JADERNÝM ÚTOKEM TAK CHTĚJÍ SATANISTI DOCÍLIT, ABY SE NAŠE MODLITBY STOČILY NA PRAHU, NA OCHRANU PRAHY A JEJÍCH OBYVATEL A ZACHRAŇOVÁNÍ LIDÍ. ABY NAŠE MODLITBY PŘESTALY ZASAHOVAT DO VÝSLEDKŮ FRANCOUZSKÝCH PREZIDENTSKÝCH VOLEB! PŘESTALY CHRÁNIT MARINE LE PEN, STEJNĚ JAKO SVATÉHO OTCE BENEDIKTA XVI.! (I NAŠEHO POSLEDNÍHO NÁRODNÍHO VŮDCE ČR!)

MODLEME SE MODLEME SE MODLEME SE! JEŠTĚ MÁME POSLEDNÍ ZBYTKY ČASU JADERNÝ ÚTOK ODVRÁTIT!

MODLEME SE, PROSME HLAVNĚ BOHA OTCE, PROSME CELÉ NEBE, MATIČKU BOŽÍ, VŠECHNY SVATÉ A VŠECHNY NAŠE NEBESKÉ PŘÍMLUVCE!

SPOJTE SE S NÁMI V MODLITBĚ, PROSÍM, PRÁVĚ TEĎ!

 

PROSME O ODVRÁCENÍ ÚTOKU, NEZAPOMEŇME SE ALE DÁL MODLIT SE STEJNOU INTENZITOU ZA PREZIDENTSKÉ VOLBY VE FRANCII, MARINE LE PEN, JEJÍ VÍTĚZSTVÍ, ZA SVATÉHO OTCE BENEDIKTA XVI. I NAŠEHO NÁRODNÍHO VŮDCE, VŠECHNO TOTO SPOLU SOUVISÍ! DÁVEJME TYTO ÚČELY DO JEDNÉ MODLITBY, PROSÍM.

 

DĚKUJEME!

 

BUDEME VÁS O VYVÝJEJÍCÍ SE SITUACI DÁLE INFORMOVAT.

 

BŮH OTEC ŽEHNEJ VŠECHNO LIDSTVO Amen

 

Vaše Mariánské společenství

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: