Boží Ruka zasahuje

VYHLAŠUJI 1. POUŤ MARIÁNSKÉHO SPOLEČENSTVÍ ZA OBRÁCENÍ NAŠEHO NÁRODA A SESTAVENÍ PŘÍŠTÍ KŘESŤANSKÉ VLÁDY ČR! Tak, jak Panna Maria ve zjevení chtěla


Plním slib z mého včerejšího blogu – https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/04/zasadni-zjeveni-panny-marie-chceme-napriste-uz-krestanskou-vladu-v-nasi-zemi-konejme-poute-tam-kde-panna-maria-ukazala/

A TÍMTO VYHLAŠUJI NAŠI 1. POUŤ MARIÁNSKÉHO SPOLEČENSTVÍ ZA OBRÁCENÍ NAŠEHO NÁRODA A SESTAVENÍ PŘÍŠTÍ KŘESŤANSKÉ VLÁDY ČR!

Tak, jak Panna Maria ve zjevení chtěla.

 

Tato 1. pouť na tento účel bude pouť 1. okruhu: PRAHA (Panna Maria Pankrácká) – ČIKOV (Cyrilometodějský klášter) – BRTNIČKA (Opatovský klášter)!

/pozn. 2. okruh, který bude následovat příští termín, je: PRAHA – PODLÁZKY – ČEJETIČKY

3. okruh další termín bude: PRAHA – VÁPENNÁ – SOPOTNICE

4. okruh, který bude uzavírat, je: PRAHA – TŘEBSKO – DUBLOVICE /

 

A nyní termín naší 1. poutě na tento úmysl, pozor – je (už) 13. května 2017!

ANO, SLYŠÍTE DOBŘE: NA 100. VÝROČÍ ZJEVENÍ PANNY MARIE VE FATIMĚ!+

/+ tento termín by byl změněn v případě, že by se Panna Maria vyjádřila o jiném termínu, ve kterém by chtěla tuto 1.pouť uskutečnit, kupř. ne v sobotu, ale v neděli, 14.5., nebo jiný den. /

Musíme přece Pannu Marii prosit za odpuštění, že Rusko, i po 100 letech (!), stále není zasvěceno Neposkvrněnému Srdci Panny Marie! Tak, jak Panna Maria chtěla, a co ještě k tomu: že falešný prorok František bude dokonce osobně přítomen „oslav“ 100. výročí ve Fatimě 13.5. ! 😦

Tak to je fakt urážející 😦

 

Program naší 1. poutě bude následující: Nástupní stanoviště bude v Praze na Pankráci, v sobotu, 13.5., u nás, u hlavního oltáře, krátce před 7 hodinou ranní. V 7 hodin se společně pomodlíme Anděl Páně – a vy vyrazíte na cestu! S Honzíkem, vaším řidičem a průvodcem v jednom. Pojedete naší devítimístnou osobní dodávkou. V případě, že se přihlásí více lidí než osm, můžete vzít buď vlastní auto nebo my naše misijní, pak ale bude třeba další řidič. Při přihlášení, prosím, oznamte, zda máte zájem jet společně dodávkou či si berete vlastní vůz – s řidičem či bez řidiče.

 

Druhou poutní zastávkou bude Čikov/Štikov, náš útulek posledního času, bývalý klášter s kaplí svatého Alexandra Jeruzalémského. Zde se poutníci společně pomodlí a načepují vodu z Ježíšova pramene pro pití tam i s sebou! Areálem vás provede Honzík.

 

Třetí, a poslední poutní zastávkou bude Opatovský klášter v Brtničce s kaplí svatého Augustina a svaté Kateřiny Sienské. Zde, kromě modliteb v kapli a prohlídky s průvodcem Honzíkem bude, taktéž v kapli, do éteru v přímém přenosu přečtena laická mše svatá! (pozn. Kdo z poutníků by ještě měl s naší laickou mší svatou problémy, účastnit se nemusí)

Po laické mši svaté bude společné posezení ve společenské místnosti kláštera při čaji z místních bylin.

 

Před odjezdem nezapomeneme navštívit ani poutní místo svaté Anny, maminky Panny Marie, v Opatově!

 

Poté návrat zpět do Prahy.

 

Pro zájemce, po domluvě, je možno uskutečnit nástup a výstup také mimo Prahu – v Jihlavě, Třebíči a Velkém Meziříčí (či po domluvě i jinde, bude-li místo na cestě).

 

Na pouť je třeba se předem přihlásit!

Stačí mi napsat e-mail na adresu: kancelar@sdeo.cz nebo marianskespolecenstvi.cz@seznam.cz a kolik lidí jedete (a kolik z toho dospělých a kolik dětí)

Jízdenka z Prahy: 1000 korun dospělý, 500 korun dítě, 520 dvě děti, 1500 korun celá rodina, 1200 korun pár. Co se z toho nespotřebuje na benzín a další cestovní náklady, použije se na zvelebení těchto útulků.

(V případě, že poutník vezme vlastní auto, neplatí nic.)

 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!:-)

 

Vaše Mariánské společenství

 

 

A poznámka závěrem: pozor všem takovým satanistům, kteří by měli za lubem se mezi nás vmísit a masakrovat naši pouť. Těm dopředu říkám: tohle neustojíte! Za prvé se dost mezi sebou osobně známe a nebude nás velký počet, abychom si nevšímali…Za druhé, pouť, jako každá řádná pouť, bude s postem, to jest: pít se bude jen naše dovezená Lysolajská vodička Panny Marie a exorcizovaná voda, jíst se bude náš čistý, vlastní upečený chléb, to je vše. Vlastní jídlo ani pití s sebou tedy poutníci mít nebudou.

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: