Boží Ruka zasahuje

ZÁSADNÍ ZJEVENÍ PANNY MARIE: CHCEME NAPŘÍŠTĚ UŽ KŘESŤANSKOU VLÁDU V NAŠÍ ZEMI? KONEJME POUTĚ! TAM, KDE PANNA MARIA UKÁZALA


Zásadní zjevení Panny Marie, 3.5.2017, ve 2.45 hodin:

„Mé děti,

skrze získání Opatovského kláštera+ musela padnout tato vláda….

Osobním zjevením jsem přivedla Bohuslava Sobotku k Mému Jednorozenému Synu. Musela jsem zastavit tuto satanistickou vládu.

Modlete se převelice za obrácení vašeho národa, modlete se, aby po volbách byla sestavena křesťanská vláda. To je podmíněno konáním poutí.

Tak jako se tento národ vzepjal a koupil Opatovský klášter+, ať začne konat poutě na svatá místa, která jsem vám ukázala. Modlete se za obrácení národa, bude pak silný jako nikdy předtím.

Vy++ poutě konat nemusíte, konáte je svou činností.

Se všemi jednejte s láskou, s hříšníky jednejte s láskou

A k tomu vám žehnám +++

Panna Maria“

 

Tak to je bomba! 🙂 AVE MARIA! DĚKUJEME, MAMINKO!

 

+ v Brtničce

++ náš tým (pozn. poutě tedy budeme také pořádat! Viz dále)

 

To je úžasné! 🙂 Budeme tedy pořádat poutě na svatá místa, která nám Panna Maria ukázala! Kromě poutního chrámu Panny Marie v Dhermi (v Albánii), kam mají lidé našeho národa konat poutě 4krát do roka – na jaře, v létě, na podzim a v zimě, jedná se především o zapomenutá cyrilometodějská poutní místa Panny Marie, na kterých za poslední rok vyrostly naše útulky posledního času, které pro vás obnovujeme a stavíme!

Od nyní, jednou za 14 dní, budeme tak z Prahy vypravovat naši poutní devítimístnou dodávku, s řidičem, průvodcem a vedoucím laických mší svatých v jedné osobě, naším Honzíkem! Už se na vás moc těší! 🙂 Budete tak mít bezvadnu možnost „osahat“ si místa, na jejichž obnovu jste sami přispívali! Nebo třeba i tu autoflotilu, na jejíž pořízení jste se podíleli. Také budete tím vědět, ještě předtím, než tato místa budete potřebovat k uchýlení se do bezpečí, kde vlastně jsou a jak vypadají.

Také tím tak poznáte, že nejsme žádná abstraktní skupina žvanilů a fanatiků a šílenců, ale zcela normální lidé, jako vy, kterým zkrátka není jedno, co se stane s dušemi, poté, co opustí své tělo. Jde nám o spásu duší, pro kterou jsme ochotni, milostí Boží, také něco, ze svého pohodlí, sami udělat.

Budou celkem 3 až 4 okruhy těchto společných poutních cest… Ale to už bych zacházela do dalšího blogu, na který si počkejte 🙂

AVE MARIA!

 

Petra Bostlová, představená Mariánského společenství

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/03/vime-proc-premier-sobotka-poda-demisi-vlady-modleme-se-za-nej-prosim-je-to-sance-pro-spasu-naseho-naroda/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/05/03/zjeveni-svateho-augustina-pad-tyrana-je-od-hospodina-jako-odmena-za-zachranu-opatovskeho-klastera-v-brtnicce-halelujah-modleme-se-za-obraceni-naseho-naroda-nyni-mame-prilezitost/

 

 

Advertisements

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: