Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Tzv. „kristovo“ společenství Jakuba 666Sobka není Kristovo, ale Satanovo! Vyhněte se mu, prosím


Ze zednosatanistického oběžníku:

———- Původní e-mail ———-
Od: heidi666@hell.com
Komu:
Datum: 30. 4. 2017
Předmět: Velká rada Československa

„AVE SATANAS 666!!!

Patří k mým povinnostem pozvat vás na zasedání Velké rady Československa, která se koná ihned 1.5 po skončení čarodějných sletů a bude probíhat celou noc. Zasedání proběhne ve Freemasonic club pub, odkud nyní probíhají online (pozn. černé satanistické) mše bratra Sobka666 a jeho kristova společenství, kterému se podařilo nachytat již 12 věřících od Bostlivé, kteří odešli od modliteb Bostlivé a stali se členy Kristova společenství pod vedením bratra Sobka666.
Budeme jednat o dalším šíření satanismu v našich zemích a bude to důležité obětování se.
Heidi (pozn. Janků)
sestra zastupující KK“
STÁLE ZNOVU A ZNOVU UVEŘEJŇUJI A STÁLE ZNOVU A ZNOVU ZJISŤUJI, ŽE NE VŠICHNI DODRŽUJETE:
– Znovu opakuji: nejedná se o mé vlastní rady, jak se modlitebně chránit, ale o příkazy našeho Pána Ježíše Krista mnou sebrané z poselství Varování (navíc doporučuji jen Devátník, viz blog).
Útoky jsou na nás všechny veliké, o to větší je potřeba dostatečně se chránit. Není-li dostatečná ochrana, tím více pak člověk podléhá útokům druhé strany, satanistů. Vycházejme z toho, že to může být i pravda, že 12 modlitebníků z vás satanisti duchovně polapili (viz oběžník výše).
MODLEME SE
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: