Boží Ruka zasahuje

Připravujeme vás na světovou válku. Buďte připraveni s námi! Pravidelná rekapitulace činnosti Mariánského společenství. Děkujeme vám, sbírka pokračuje


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden se dozvíte, co je za poslední dny u nás, Mariánského společenství, v naší činnosti příprav pro naši Nebeskou Rodinu, a tím i pro vás všechny, nového.

Minulý týden jsem vás informovala:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/18/svetovy-valecny-konflikt-se-bleskurychle-blizi-nase-utulky-budete-jiz-brzy-potrebovat-prispejete-na-sebe-sbirka-trva/

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/21/halelujah-veledulezity-utulek-v-brtnicce-zakoupen-pripravujeme-dalsi-utulky-a-protijaderne-bunkry-dekujeme-sbirka-trva-2/

 

Koncem minulého týdne, po několikatýdenním stěhování věcí a zařízení do útulku do Čikova k požehnání Pannou Marií, se Juraj, náš stavbyvedoucí, konečně přesunul zpátky do Čejetiček k dokončení rekonstrukce tamního důležitého útulku! Dnes se k němu připojuje Honzík. Tlačí nás čas. Proto vy, kdo máte nohy a ruce a trochu síly ještě, prosím, přidejte se k nám (kdykoli, na jakkoli dlouho, třeba o víkendu) a pomozte nám s dokončením rekonstrukcí útulků. Co na tom, že nejste zrovna zedníci (to Honzík také ne), stavební práce dělá a řídí Juraj, je to jeho obor, my všichni ostatní podle našich sil a možností pomáháme. (Pozn. ani další zedník však samozřejmě odehnán nebude 🙂 )

Jak víte, dostali jsme Pannou Marií čas do konce dubna, abychom byli do té doby s konkrétními vytyčenými přípravami hotovi. Ukazuje se, že všechno potřebné do toho času v aktuálním počtu pracovníků nestihneme. Jen dokončení rekonstrukce útulku v Čejetičkách odhaduje Juraj ve stávajícím počtu dělníků na cca. ještě 9 dní (!), dokončení útulku v Podlázkách pak na 1 den. Jak víte, pak nás ještě čeká koupelna v Sopotnici a koupelna a WC v Čikově. To je tedy opravdu výzva na zvýšení počtu brigádníků!

Vchod do útulku posledního času v Čejetičkách

 

Útulky a protijaderný bunkr jsou to, na co se nyní v naší práci plně soustředíme. Prosím, sledujte mé blogy každý den. Očekáváme, že až aktuální nebezpečí jaderného útoku už nepůjde odvrátit (druhá strana, satanisti, se o něj budou snažit od 7. května, musíme být však připraveni, protože od 13. května by už nemuseli být neúspěšní…), dá nám Panna Maria zcela konkrétní pokyny (tak jako vždycky),  kam, do jakých našich útulků, se mají lidé z jednotlivých regionů, tedy vy, ukrýt. Počítáme, že Praha by dostala přímý zásah (proto ty dva podzemní protijaderné bunkry v Praze). Pro to vypovídá i velká koncentrace našich útulků kolem Prahy, ne už podzemních, které Panna Maria za tu dobu pro nás také vybrala. Pro Severní a Jižní Moravu pak útulky: Sopotnice, Čikov, Brtnička. To jen letmý nástřel.

Dává to smysl. Místo pro vás máme. Kdo nám nevěří a vysmívá se, stejně jako za dnů Noe, zřejmě nevyhledá adekvátní azyl včas.

Nemysleme si, všichni nedostanou přímý zásah tak, aby na místě přišli o život. To jen v místě zásahu jadernou hlavicí a kilometry kolem. Ostatní více či méně budou trpět z ozáření. A právě před ním nás Panna Maria chce ochránit! (pozn. Každý náš útulek, který Panna Maria pro nás vybrala, je a bude přikryt Jejím pláštěm, čili ochráněn. Nejen ten podzemní protijaderný.)

Nestraším vás, ale jak sami vidíte, nic před vámi neskrývám. Ne pro nic za nic bylo v minulých dnech přesunuto 150 000 čínských vojáků ke hranicím s KLDR a tamtéž se šikuje ruská armáda a míří těžká ruská vojenská technika. K tomu ruská výzvědná vojenská letadla brázdí pobřeží Spojených států. (Až jsou tamními vojenskými kontrolami vyprovoděni dál od amerického prostoru.) Donald Trump, zřejmě i pod vlivem čipů, kromě zetě Jareda Kushnera a manipulativní dcery Ivanky, se stal pro Rusko a Čínu naprosto nekontrolovatelným a nepředvídatelným. Vojenská generalita už ví, že to není on, kdo velí americké armádě!

Tak v takovémto klimatu v současnosti žijeme. A jestli se nepodaří promodlit Marine Le Pen do francouzského prezidentského křesla přespříští neděli a nastoupí ve Francii satanista Macron, pak už jen rychlý sestup Varování by nás zachránil od jaderného konfliktu a rozpoutání světové války (jak víme od Pannny Marie.)

 

Finanční výdaje tohoto týdne: stále 13 000 korun na vodní pumpu ke studni Ježíšova pramene v útulku v Čikově, 7600 korun na barely k úschově vody do útulku Čikově, 4000 korun na autopojištění jednoho z našich aut autoflotily posledního času, 7000 korun automechanikovi za opravu dvou našich aut autoflotily posledního času, 17000 za splátky protijaderných bunkrů a útulku na Vysočině, 48 000 korun musíme ještě doplatit automechanikovi za generální opravu jednoho z našich aut autoflotily posledního času, 20 000 korun za nové pneumatiky do dodávky Scudo, 8000 korun na rekonstrukční materiál do Čejetiček – v následujích dnech nás čeká výměna okapů za nové, budeme kupovat dlažbu na pokládku, nahazovat apod. Další výdaje přicházejí postupně.

Pomůžete nám s těmito výdaji, prosím?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále stejná: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše modlitební a finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: