Boží Ruka zasahuje

Světový válečný konflikt se bleskurychle blíží, naše útulky budete již brzy potřebovat. Přispějete na sebe? Sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden vás chci informovat, jak jsme s našimi přípravnými pracemi daleko (zvláště v těchto týdnech by vás to mělo hodně zajímat…)

Minulý týden jsem vás informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/12/pravidelna-rekapitulace-nasi-cinnosti-o-utulcich-a-brtnicce-sbirka-trva/

 

Dnes vyjíždí z Prahy poslední dodávka věcí určených k přesunu do útulku v Čikově. Do Čikova jsme v posledních týdnech převáželi všechny věci, které Panna Maria určila přemístit do tamějšího útulku k požehnání (a poté k použití a další distribuci potřebným). Do Čikova se tak třídily a přesunovaly věci ze všech útulků, které po republice máme, kde byly nějaké věci naveženy a uskladněny.

 

Poté ihned vyrážíme k další činnosti vytyčené ve zjevení Panny Marie – dokončení rekonstrukce útulků v Čejetičkách, Podlázkách a stavbě koupelen v útulcích v Sopotnici a v Čikově (tam i WC, které tam chybí).

 

 

Apeluji na vás všechny, situace je opravdu vážná. To víte vy, kteří sledujete alternativní zdroje zpráv. Řeknu vám to jinak: blízké válce se nevyhneme. Po 13. květnu lze očekávat kdykoli jaderný útok (prakticky odkudkoli.) (V nastalé světové situaci jen příchod Varování by nás zachránil.) Prezident Donald Trump, smýkán svým zetěm, zednářem Kushnerem a svou dcerou Ivankou (které on nic neodepře…) sešel z Boží cesty. Prakticky se dostal do kolejiště liberálů (zednářů) a plní funkci přípravce války. Popírá všechno, co slíbil před volbami a pár měsíců po volbách i skutečně uskutečňoval. Nejprve napadl leteckým útokem Sýrii, tam se však do konfliktu moudře vmísil prezident Putin a rázem další útok proti Sýrii by znamenal útok také proti Rusku. Na což momentálně USA nemají, vzhledem k jejich zastaralým zbraním. Takže se tu znovu vyloupla Severní Korea, která momentálně nemá žádného otevřeného spojence, takže USA vytasila svá ramena na ně. Je jen otázka času, kdo z nich zmáčkne spouštěč jaderných zbraní dřív. Mimo to, USA připravují masivní pozemní útok proti Sýrii!

Řeknu vám to jinak: poté, co byly na příkaz Boha Otce zrušeny naše noční modlitební kampaně, nemáme na to vymodlit obrácení směru, svět padá rychle dolů. Vše hlavní, co jsme kdy vymodlili, ať už kupř. zvolení Trumpa, mnohokrát zabránění jadernému napadení  (kupř.21.srpna) apod. jsme vymodlili v nočních modlitebních kampaních. Ty ale už nejsou. (Denní modlitební kampaně, které nyní máme, jsou nutné, funkci těch nočních však nepřebírají.) Každý si tak nese své vlastní nevyznané hříchy a pod nimi padá. To je obraz dnešního světa a každého z nás. PROTO JE VŽDY TAK KARDINÁLNÍ POKÁNÍ!

 

Proč vám právě v tomto blogu mluvím právě o tomto? Abyste si uvědomili, že situace je opravdu vážná. Vždyť Panna Maria ví, proč na nás v naší práci pro Nebeskou Rodinu tak spěchá, abychom měli připravené všechny naše útulky k přijetí lidí! (A protijaderný bunkr mezi prvními…)

 

Opravdu spěcháme, opět nás ale zastavuje finanční nedostatečnost. Co ještě nezbytně potřebujeme k nezbytnému dovybavení útulků a bez čeho se my ani vy, až tyto útulky budete využívat, neobejdeme? Vodní čerpadlo ke studni – Ježíšovu prameni v Čikově za 13 000 korun, s jeho instalací včetně, 7600 korun na pořízení 3 vodních kontejnerů do útulku v Čikově a protijaderného bunkru, 3000 korun na novou vrtačku pro Juraje k dokončení rekonstrukcí útulků v Čejetičkách a Podlázkách, na stavební dodávku Scudo 12800 na zaplacení její již uskutečněné nutné opravy, 48 000 korun máme ještě nedoplatek za generálku misijního auta, 8000 korun za autopojištění, další výdaje přicházejí.

 

Pomůžete nám, prosím, s těmito výdaji?

 

…A stále budeme rádi, rozhodne-li se někdo z vás čtenářů, modlitebníků a podporovatelů regulérní půjčkou ve výši 300 000 korun dopomoci k dokončení koupi veledůležitého útulku v Brtničce, viz předchozí naše výzva v: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/12/pravidelna-rekapitulace-nasi-cinnosti-o-utulcich-a-brtnicce-sbirka-trva/

Tato půjčka, která bude ošetřena regulérní smlouvou, může být z vašich vlastních úspor, nebo je tu i možnost vzít si půjčku na sebe a my budeme splácet (opět by bylo ošetřeno smlouvou s ručením a ručitelem). Máme k takovému případu dokonce již připravenu jednu velmi férovou a rychlou záložnu, která jen čeká na náš podnět. Pomůžete nám v tom, prosím?

Máme už jen poslední dny před sebou, do konce tohoto týdne, jinak dům v Brtničce pro Mariánské společenství propadá!

 

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále stejná: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše modlitební a finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: