Antikrist v Praze, Boží Ruka zasahuje, Modlitby a rady (nejen) pro zednáře, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Kdy to, modlitebníci modlitební kampaně, pochopíte, že nejprve se musíte (modlitebně) chránit??


——– Původní zpráva ——–

Předmět:
Datum: 2017-04-16
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Petro,

Satan začal zabíjet takzvanými náhodami, mám to potvrzené z důvěryhodného zdroje od kněze! Byly zavražděny Satanem pro jejich účast v modlitební kampani Ježíš lidstvu. http://zpravy.idnes.cz/sauna-smrt-robusice-0q1-/krimi.aspx?c=A170416_084543_krimi_cen
Je třeba varovat všechny před Satanovými nástrahami.

…“

ANO, JE TO KLASICKÝ PŘÍPAD PODCENĚNÍ MODLITEBNÍ OCHRANY!
Co já se do modlitebníků namluvím, že nejprve ze všeho je třeba se chránit! –

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

– a teprve poté se modlit v kampani.
Tento boj o duše není žádná hra. Ale tvrdý boj.
Když rytíř ve středověku šel do bitvy, také se nejprve vyzbrojil přílbou, brněním a štítem. Nešel přece do bitvy k plátěné košili!
Tak ale žel chodí do modliteb modlitební kampaně modlitebníci, kteří podcení vlastní modlitební ochranu! Pán Ježíš přece nejlépe ví, proč nás v poselství Varování takto nabádá (shrnuto zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/  )
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: