Boží Ruka zasahuje

Pravidelná rekapitulace naší činnosti, o útulcích a Brtničce. Pomůžete nám, prosím? Sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i tento týden přináším vám čerstvé informace „z bojiště“.

Minule jsem informovala takto: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/03/28/a-jak-jsme-nyni-v-nasich-pripravnych-pracech-daleko-pravidelna-rekapitulace-nasi-cinnosti-sbirka-trva/

 

Jak víte, mezitím jsme se přesunuli, na příkaz Panny Marie, k práci na stěhování věcí z protijaderného bunkru a dalších útulků podle potřeby do útulku v Čikově:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/05/zjeveni-panny-marie-na-dokonceni-utulku-mame-necely-mesic-pomuzete-nam-prosim/

Toto stěhování děláme od té doby doposud, odhadujeme, že v těchto dnech (nejspíš zítra) by měla odjet z Prahy poslední naložená dodávka věcí do Čikova k požehnání Pannou Marií. Snažíme se urputně:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/09/zjeveni-panny-marie-velikonocni-uklid-v-sobe-i-kolem-nas/

 

Pak se okamžitě přesuneme do Čejetiček na dokončení rekonstrukce tamějšího útulku. Mezitím Juraj již zde (v malé místnosti útulku) odvedl další stavební práce, po stěhování věcí do Čikova, se kterým pomáhá, se přesuneme právě sem, dokončovací práce v několika lidech odhaduje na necelý týden. Dokončovací práce na útulku v Podlázkách pak na cca dva dny.

Vnitřní prostor rekonstruovaného útulku v Čejetičkách (velká místnost)

 

V útulku v Čikově se pokračuje s pracemi zároveň při stěhování, po stěhování příjde na řadu stavba koupelny a WC.

 

Do útulku v Sopotnici na stavbu koupelny se nejspíš dostaneme až v závěru celého vytyčeného úkolu.

 

Modlete se prosím za nás, ať vše stihneme včas, to znamená do konce dubna (!), jak Panna Maria vytyčila, je to stejně tak váš zájem, útulky i protijaderný bunkr budete v blízké budoucnosti potřebovat. A také abychom na vše potřebné měli peníze, bez nich to nedokončíme.

(A můžete nám přijet pomoct, také fyzicky! Při stavebních pracech a úklidu po stavbách. O víkendech i kdykoli jindy. Půjde nám to rychleji)

 

Finanční výdaje následujících dní, o kterých víme: 13 000 korun za nezbytné vodní čerpadlo a jeho instalaci na studnu Ježíšova pramene v Čikově (abyste si již k nám mohli jezdit pro zázračně léčivou vodu Pána Ježíše!), 17 000 korun za pravidelné měsíční splátky z půjček na pořízení některých útulků a protijaderného bunkru, 7 600 korun na koupi 3 nutných kontejnerů pro uchovávání vody, dešťovky v Čikově a vody po jaderném výbuchu v protijaderném bunkru (!), 8 000 korun za autopojištění jedné z dodávek a osobního auta naší autoflotily posledního času, 3 000 korun na novou vrtačku pro Juraje (stará se rozbila a oprava by se už finančně nevyplatila, zjistili jsme si, bez ní nemůže pokračovat v rekonstrukčních pracech v Čejetičkách), na útulek v Čejetičkách a Podlázkách při jejich rekonstrukci vynaložíme v následujícch dnech cca. 8 000 korun. Další výdaje přicházejí postupně.

Pomůžete nám, prosím? (Čísla účtů níže)

 

A pak bych tu měla jednu velkou a zvláštní prosbu:

Jak víte, útulek posledního času v Brtničce (v okrese Jihlava) má zcela zvláštní a zásadní význam:

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/01/zjeveni-panny-marie-ktere-vas-prekvapi-ferdinand-zvonimir-habsbursky-pristi-nas-cesky-kral-ktery-sjednoti-evropu-a-vyzene-antikrista/

 

 

Žel se nám ale stále nedaří dát dohromady 300 000 korun na dokoupení tohoto důležitého domu. 😦  Rezervačnní zálohu v hodnotě 50 000 korun máme složenu u realitky už od 14.2.2017,

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/16/dekujeme-vam-za-pomoc-brtnicku-mame-rezervovanu-aneb-co-noveho-marianske-spolecenstvipravidelna-rekapitulace-cinnosti/

stále však se nemůžeme dostat k tomu důležitému domu, 300 000 se nám doposud nepodařilo sehnat. Půjčit ani vybrat. Jak víte, částka měla být zaplacena již do konce března, žel se nám to však nepodařilo. Máme tak poslední prodloužení, a sice do konce příštího týdne. Buď zaplatíme, anebo o ten dům nadobro příjdeme!

 

Z toho důvodu se obracím na vás, naše čtenáře, modlitebníky a podporovatele, s touto naléhavou prosbou: Prosím takové z vás, kteří jste schopni nám, Mariánskému společenství, půjčit 300 000 korun na dokoupení tohoto domu v Brtničce, útulku posledního času, s tím, že vám budeme pravidelně (měsíčně) splácet 5 000 (až 10 000) korun. Dostaneme-li nějaký větší sponzorský obnos, v takovém případě částku splatíme najednou celou. Vše bude ošetřeno smlouvou, samozřejmě.

Prosíme, zamyslete se, zda na nějaký čas tak můžete postrádat z vašich našetřených peněz, úspor, těchto 300 000 korun a půjčit je na tento důležitý účel, dokoupení tohoto tak důležitého útulku v Brtničce. V kladném případě se mi, prosím, ozvěte na e-mail: kancelar@sdeo.cz či marianskespolecenstvi.cz@seznam.cz, tel. +420 774 088 244.

A všechy ostatní prosím: modlete se.

 

Díky!

 

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora zmíněné účely, jsou stále stejná: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše modlitební a finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

pannamariabudejovicka

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: