Prezident Miloš Zeman zase v ohrožení?


To, co vám nyní předložím, je skutečně těžké přijmout. Ale zvykněme si, satanisti zkrátka vytvářejí nejrůznější fantasmagorické plány. Chvála Bohu, zdaleka ne každý jim vyjde!

 

Tak tedy: Hostivice, obec 4 kilometry vzdálená od západního cípu Prahy, má na svém území soubor několika rybníků: Litovický, Břevský, Kalý, Strahovský (a několik dalších menších vodních ploch). Všechny vznikly lidskou činností úpravami z tamních bažin a mokřadel.

Na tom by nebylo nic divného.

Že bažiny a mokřadla k sobě přitahují žel nejrůznější okultní kejklíře a čarodějky, už od pradávna, je zkrátka fakt. Právě to mohlo být důvodem zájmu církevních kruhů přeznačit toto temné místo křesťanským posvěcením, a tak mohlo vzniknout v Litovicích ve 13. století biskupské sídlo.

Císař Rudolf II., známý okultista, ve snaze uzurpovat od křesťanství zpátky zmíněnou lokalitu, začal se o ni aktivně zajímat. Dokonce tím, že, až nelogicky, nechal vystavět z těchto rybníků vedoucí vodovod, který měl zásobovat Pražský hrad vodou! A tak se také stalo. (to i wikipedie přiznává)

Ano, zní to až neuvěřitelně, ale z těchto míst, tak vzdálených Pražskému hradu, je veden (středověký) VODOVOD! To znamená: podzemní kanál, spojující zmíněné rybníky s Hradem.

Za zajímavou zmínku stojí, že, až (opět) okultisti na Hradě v podobě prvorepublikových zednářů v roce 1918 začali se zase o vzdálené Hostivické rybníky zajímat, a tak se jali zprovozňovat středověký vodovod (!) Oficiálně prý se jim to nezdařilo…informují oficiální zdroje (př. wikipedie), ale kdoví, jak to bylo – a je.

 

OPRAVDU JE TATO PODZEMNÍ VODOVODNÍ SPOJNICE ZAPOMENUTA?!

 

A teď slyšte: NE, nikoli! Zato zednářští slouhové jali se v aktuálním čase znovu tento vodovodní kanál využít, a sice…

 

Biblické mořské příšeře (Zjevení sv. Jana), kterou jsme milostí Boží likvidovali na naší poutní cestě Balkánem 2015 a kterou zednosatanisti od té doby znovu vytvářejí (viz mé blogy z té doby po návratu z poutě), v Rumunsku a ve Španělsku, učinili, dle našich informací, zmenšenou kopii. Nejspíš právě i tato kopie byla nějakou dobu instalována do jezera v Čapím hnízdě ministra financí ČR, zednosatanisty Andreje Babiše, poté na nějakou dobu převezena do Vranovské přehrady a nyní, instalována právě do Litovického rybníka!

Proč právě tam? Má tento fakt nějakou spojitost s vodovodním kanálem mezi rybníkem a Pražským hradem?

Ano, má! Jedná se o další fantasmagorický pokus zednosatanistů, jak zlikvidovat našeho prezidenta Zemana! (…nejlépe ještě před jeho návštěvou Spojených států, tedy jeho návštěvou prezidenta Donalda Trumpa, a nejlépe tak, aby ani nikdo nic nepoznal, nahradivše poté prezidenta umělým dvojníkem)!

Je to opravdu až taková fantasmagorie, když víme, že i obyčejná chobotnice (jejíž tvar tato příšera má), se protáhne klíčovou dírkou?!

Natožpak tahle příšera vodovodním kanálem…

 

MODLEME SE ZA PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA, PROSÍM (je to ryze aktuální informace)

 

Petra Bostlová

Reklamy