Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

KDO RADÍ ŠPATNĚ PREZIDENTU TRUMPOVI? JEHO ZEŤ, ZEDNÁŘ JARED KUSHNER!


A máme ho…

Že letecký útok na Sýrii byl tragický Trumpův přehmat a popření všeho, co dosud prezident Trump hlásal, je každému jasné.

BYL VŠAK NÁPAD NA MEZNÍ ŘEŠENÍ JEHO VLASTNÍM NÁPADEM? DOMNÍVÁME SE, ŽE: NIKOLI!

Hlavním poradcem prezidenta Trumpa je jeho zeť, mladíček, téměř sotva třicátník… (pozn. už jen fakt, že dost těžko by D.Trump takto reagoval, radil-li by mu Kushner jinak, je jasné. Už jen fakt, jak špatně poradil, je důvodem jej propustit!)  …Deroucí se po kariéře. JE ZEDNÁŘ! Po jeho otci. Podívejte se na fotogalerii:

 

 

Qui bono? Komu slouží toto Trumpovo tragické rozhodnutí bombardovat suverénní stát (ještě k tomu nemaje v ruce vůbec nic!…kromě očividné a zjevné provokace pod falešnou vlajkou), který celý svět uvrhuje na pokraj třetí světové války!

  1. militantním sionistům
  2. zednosatanistům-globalistům-NWO elitě

 

PROKAZUJE SE NAPROSTO JASNĚ, ŽE RODINA V PREZIDENTSKÉ ADMINISTRATIVĚ NEMÁ NAPROSTO CO DĚLAT!

 

PANE PREZIDENTE TRUMPE, UZNEJTE PROSÍM SVOU CHYBU, TRAGICKÝ PŘEHMAT, OMLUVTE SE SÝRII, JEHO OBYVATELŮM, PREZIDENTU ASSADOVI A TOHO BAZILIŠKA J.KUSHNERA, KTERÝ SI UŽ DĚLÁ ZÁLUSK, JAK VÁS VYSTŘÍDÁ V PREZIDENTSKÉM KŘESLE, CO MU ZA TO SLÍBILI (!), VYSYPTE Z KOŽICHU, NEBO JEHO PŘEVYSOKÉ AMBICE CELÝ SVĚT PŘIVEDOU DO TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY!

 

Petra Bostlová

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: