KDO RADÍ ŠPATNĚ PREZIDENTU TRUMPOVI? JEHO ZEŤ, ZEDNÁŘ JARED KUSHNER!


A máme ho…

Že letecký útok na Sýrii byl tragický Trumpův přehmat a popření všeho, co dosud prezident Trump hlásal, je každému jasné.

BYL VŠAK NÁPAD NA MEZNÍ ŘEŠENÍ JEHO VLASTNÍM NÁPADEM? DOMNÍVÁME SE, ŽE: NIKOLI!

Hlavním poradcem prezidenta Trumpa je jeho zeť, mladíček, téměř sotva třicátník… (pozn. už jen fakt, že dost těžko by D.Trump takto reagoval, radil-li by mu Kushner jinak, je jasné. Už jen fakt, jak špatně poradil, je důvodem jej propustit!)  …Deroucí se po kariéře. JE ZEDNÁŘ! Po jeho otci. Podívejte se na fotogalerii:

 

 

Qui bono? Komu slouží toto Trumpovo tragické rozhodnutí bombardovat suverénní stát (ještě k tomu nemaje v ruce vůbec nic!…kromě očividné a zjevné provokace pod falešnou vlajkou), který celý svět uvrhuje na pokraj třetí světové války!

  1. militantním sionistům
  2. zednosatanistům-globalistům-NWO elitě

 

PROKAZUJE SE NAPROSTO JASNĚ, ŽE RODINA V PREZIDENTSKÉ ADMINISTRATIVĚ NEMÁ NAPROSTO CO DĚLAT!

 

PANE PREZIDENTE TRUMPE, UZNEJTE PROSÍM SVOU CHYBU, TRAGICKÝ PŘEHMAT, OMLUVTE SE SÝRII, JEHO OBYVATELŮM, PREZIDENTU ASSADOVI A TOHO BAZILIŠKA J.KUSHNERA, KTERÝ SI UŽ DĚLÁ ZÁLUSK, JAK VÁS VYSTŘÍDÁ V PREZIDENTSKÉM KŘESLE, CO MU ZA TO SLÍBILI (!), VYSYPTE Z KOŽICHU, NEBO JEHO PŘEVYSOKÉ AMBICE CELÝ SVĚT PŘIVEDOU DO TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY!

 

Petra Bostlová

Reklamy