Boží Ruka zasahuje

Nepodaří-li se do 13.5.(!) 2017 zasvětit Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, nejspíš pak záhy vypukne 3.světová válka! Pomozte nám prosím urychleně dokončit útulky, umožněte prosím jejich dokončení, budete je pak všichni potřebovat! Nebo kam jinam se s rodinami schováte do bezpečí?


Za celých 100 let fatimského proroctví Panny Marie se ještě žádnému papeži nepodařilo zasvětit Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, tak, jak Panna Maria požadovala. AŽ TAKOVÉ JSOU TO PROTITLAKY!

 

Není žádnou fantasmagórií, že, nepodaří-li se to papeži s kardinály ani tentokrát, dokonce z Ruska, a to do 13. května letošního roku (takže za cca měsíc!), vypukne, s největší pravděpodobností, 3. světová válka! Agresorem se v tom případě má stát Rusko, tak, že v Rusku by byl prezident Putin od moci odstaven a nastoupili by k moci místo něj ruští komunističtí generálové. Pod jejich velením by napadla ruská armáda cizí země a tak by nastal světový válečný konflikt. To je to známé proroctví (také ve Varování) o tom, jak komunismus zaplaví svět…

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/28/pro-sv-otce-benedikta-xvi-a-kardinaly-poselstvi-panny-marie-uzkostlive-a-nalehave-vyzyvam-papeze-a-kardinaly-aby-pred-13-kvetnem-pocinajicicho-roku-zasvetili-rusko-memu-neposkvrnenemu-srdci-a-m/

 

UŽ CHÁPETE, PROČ PANNA MARIA NALÉHAVĚ NÁS VOLÁ JEŠTĚ BĚHEM DUBNA DOKONČIT VŠECHNY REKONSTRUKCE ÚTULKŮ POSLEDNÍHO ČASU? – v Čejetičkách a Podlázkách (u Mladé Boleslavi) a postavit koupelnu v útulku v Sopotnici, která tam dosud chybí (záchod tam je) a koupelnu a záchod v útulku v Čikově! (Na dokončení útulků v Čejetičkách a Podlázkách vynaložíme celkem cca 60 000 korun a na vybudování příslušenství v útulcích v Čikově a Sopotnici dohromady dalších 60 000 korun.)

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/04/05/zjeveni-panny-marie-na-dokonceni-utulku-mame-necely-mesic-pomuzete-nam-prosim/

 

VŠICHNI BUDETE HLEDAT ÚTOČIŠTĚ, KAM SE SCHOVAT, NEMYLME SE, V TAKOVÉM PŘÍPADĚ BY VELMI ZÁHY PŘIŠLY KE SLOVU JADERNÉ ZBRANĚ! A VY I MY V TOM BUDEME POTŘEBOVAT VÍC NEŽ JEN STŘECHU NAD HLAVOU. BUDEME POTŘEBOVAT PŘEDEVŠÍM OCHRANU PLÁŠTĚ PANNY MARIE! TEDY PRÁVĚ TO, ČÍM SE, MILOSTÍ BOŽÍ,  VYZNAČUJÍ ÚTULKY POSLEDNÍHO ČASU, KTERÉ BUDUJEME.

 

Máme velmi málo času, poslední 3 týdny (!), prosíme, neotálejte a přispějte na jejich dobudování, satanisti nás tísní, a to právě nejvíce finančně, dělají vše pro to, abychom na dokončení těchto našich nejdůležitějších útulků posledního času už žádné finance neměli!

Nenechme je vyhrát, prosím

 

Děkujeme!

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na tyto účely, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím.

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční a modlitební účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: