VĚRA ŠPINAROVÁ JE VRAŽDĚNA!…Ptejte se Heidi Janků, kolem té je mrtvých dost…


Je to natolik tajná zednosatanistická „operace“, že na ní nejsou ani jejich oběžníky. 😦

Že Věra Špinarová na svém koncertu v Čáslavi, kde jí tzv. „zkolabovalo srdce“, byla ve skutečnosti obětí černomodlitebního útoku, si dal dohromady nejspíš nejeden čtenář mých stránek. Není divu. Vždyť tohle je klasický zednosatanistický útok!

V reálu je to však ještě hrozivější. 😦 Věra Špinarová byla na svém koncertu v Čáslavi otrávena a tak knokautována k zemi. Přispěchavší zednářští doktoři (právě!) z Motola, vzavši si ji do svých zednářských rukou, v neděli večer konstatovali její smrt. Údajně však jí byl sražen puls a stále ještě má žít!  Svedou to v sobotu na pitvu, přece jí zkolabovalo srdce, tak žádný div, že jí v sobotu (zrovna!) vyndají srdce, no ne? Jenže v té době, mají tihle připraveno, má ještě zpěvačka žít, a tak na ní plánují tenhle východní obětovací rituál! Proč, ptáte se? Prý „už bylo na čase obětovat někoho slavného“, odpovídají tito! A ejhle, tu přichází na scénu (opravdu až teď?!) Heidi Janků, a světe, div se, dostává v sobotu (jaká to náhoda…) titul viceKK.

Že to není náhoda? Ne, není. Stejně, jakože vzala Věře manžela (na kterém si čarodějka Heidi léčí mindráky z dětství ze svého otce), stejně jakože na podzim měli obě zpěvačky spolu odjezdit společné turné (na kterém by se provalilo, že skutečná zpěvačka jezdí s hopsandou, co neumí zpívat…to ať mi paní Janků promine)

Kolem paní Janků je stejně nějak moc mrtvol…Že někomu umře maminka, je smutné. Bratr má smrtelnou nehodu, může být náhoda. Nejprve zemře první manželka jejího muže na rakovinu, začíná už zavánět…Když ale i druhá manželka jejího muže z ničehonic „umírá“ na náhlou zástavu srdce…JE UŽ PRECEDENS, PANÍ JANKŮ! KDYŽ VÍME, ŽE PRÁVĚ VŠECHNO TOTO UMÍ SATANISTI VYVOLAT ČERNOMODLITEBNĚ!

KDO PŘÍJDE NA ŘADU TEĎ?! KRO VÁM STOJÍ V CESTĚ TEĎ?! SNAD SYN PANÍ VĚRY ŠPINAROVÉ A VAŠEHO MANŽELA ADAM PAVLÍK?!

 

VŠAK SI (NEJEN) NA VÁS POSVÍTÍME!

 

 

Petra Bostlová

 

 

/p.s. A paní Věrušce přejme a modleme se za ni, aby si jí náš milostivý Pán vzal k sobě, co nejdřív, ještě před sobotou, ještě před jejich zrůdným zednosatanistickým obětovacím rituálem!

SATANISTI, ZE VŠECH VAŠICH VRAŽD SE BUDETE JEDNOU PÁNU BOHU ZPOVÍDAT!!/

 

 

 

Reklamy