JAK SATANISTI „PRACUJÍ“ S WOODOO…


Přinášíme vám nový objev, jak satanisti „pracují“ s woodoo.

Nemylme se, ani výběr jmen jejich vybraných rituálních obětí Satanovi není náhodný. Před chvílí jsem přinesla informaci o strašných plánech zednosatanistů na zpěvačku Věru Špinarovou: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/03/28/vera-spinarova-je-vrazdena-ptejte-se-heidi-janku-kolem-te-je-mrtvych-dost/

Že si vybrali slavnou osobu, jak jsem psala, není náhoda. Dokonce ani že si vybrali slavnou ženu jménem „Věra“ není náhoda.

Jak víte z mých blogů, zednosatanisti nepřestanou se pokoušet rozprášit naši modlitebně pracovní skupinu Mariánské společenství. A nyní se jali k tomu použít woodoo. Zpěvačku Věru kromě toho tak chtějí zneužít i jako woodoo. Její vražda tuto sobotu, v rámci působení woodoo, tak má vyvolat velikou hádku v našem Mariánském společenství, mají tito plány. Ano, máme mezi sebou Věrušku. Jak že se jmenovala nedávno zesnulá paní Štáchová? Helena? Ano, také Helenku máme mezi sebou. Koho že to celkem nedávno přepadl doma lupič a pořezal jí šlachy? Tenistku Petru Kvitovou. Ano, já jsem Petra.

Koho tak mají satanisti na paškálu teď?! Mezi námi je ještě Honzík (Jan), Ivan, Juraj, Robert a další….

A kdo že je to přeborník na woodoo? Také nový kolínský farář, Georges Makonzo Mondo, že?

 

To se nám ty kruhy nějak začínají svírat, satanisti, co?

 

Petra Bostlová

 

 

 

Reklamy