A jak jsme nyní v našich přípravných pracích daleko? Pravidelná rekapitulace činnosti Mariánského společenství. Sbírka trvá


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

i dnes se vám hlasím, abych vás zpravila o novinkách z naší činnosti příprav na poslední časy. Pracujeme bez ustání, abyste se měli kam schovat a kde a u koho nalézt pomoc, až příjde ten čas.

Poslední celková rekapitulace (mezitím byly dílčí, tematické) byla zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/16/dekujeme-vam-za-pomoc-brtnicku-mame-rezervovanu-aneb-co-noveho-marianske-spolecenstvipravidelna-rekapitulace-cinnosti/

 

Juraj, náš stavbyvedoucí, ze své základny v čejetičském útulku, který je nyní v centru rekonstrukcí, příležitostně, podle potřeby, odběhne na rekonstrukční práce útulků také do Podlázek a Mnichova Hradiště.

Top aktuální stav rekonstrukce útulku posledního času v Čejetičkách (u Mladé Boleslavi) je tento (foceno z dnešního dopoledne!):

 

 

Předpokládáme, že v čejetičském útulku zůstane Juraj pracovat rozhodně ještě několik týdnů, až bude hotový vnitřní prostor, přesune se na venkovní. Je třeba dodělat fasádu, která, rozdělaná, čeká od podzimu na vyšší teploty. Z čejetičského útulku se po dokončení přesune do útulku v Podlázkách, kde je také třeba dodělat fasádu (vnitřní prostor tam je již zcela zrekonstruován).

 

Autotým se i nadále stará o přípravu naší autoflotily, která čítá něco kolem 20 aut (dodávky plus osobní auta). Pravidelně jezdí i nadále žehnat a modlit se tam, kam je Panna Maria pošle. Stále platí, že tato pracovní činnost je finančně nejnáročnější.

 

Jak jistě víte, noční modlitební kampaně na přání naší Nebeské Rodiny se momentálně nekonají, zato samozřejmě stále denní modlitební kampaně. To umožňuje především mně být flexibilnější a i přes den se více zapojovat i do dalších činností našeho společenství než modlitebních. Kolem osmé hodiny večerní začíná pak přímý přenos naší laické mše svaté, které můžete v přímém přenosu (a poté ze záznamu) sledovat

 

Jak víte, Mariánské společenství má také již své webové stránky (které dále budou rozšiřovány a vždy podle potřeby aktualizovány):

http://www.marianskespolecenstvi.cz

 

Také máme za sebou naši 1. pouť ke svatému Alexandru Jeruzalémskému, které jste se mnozí z vás osobně zúčastnili:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/03/27/1-pout-marianskeho-spolecenstvi-ke-svatemu-alexandru-jeruzalemskemu-18-3-2017/

 

A jaké nás čekají finanční výdaje v nejbližších dnech? 50 000 korun za generální opravu dalšího auta naší autoflotily posledního času, 16 000 korun za pořízení oranžového Lublina (- velmi požehnané dodávky posledního času), 8 000 korun za povinné ručení dvou aut autoflotily, na rekonstrukce útulků padne cca. dalších 10 000 korun (fasáda v Čejetičkách a Podlázkách a další materiál), 23 000 korun na splátky půjček na pořízení jaderného bunkru v Praze a útulku posledního času na Vysočině a další výdaje přicházejí postupně (a žel neočekávaně).

 

Prosím, pomůžete nám s těmito výdaji?

 

Pozn. Naše práce pro naši Nebeskou Rodinu tak nemůže být odkládána na pozdější čas či jakkoli bržděna, času je málo, proto musíme pracovat a uzpůsobit nastalé situaci naši současnou pozici. I proto nyní má žádost k vám, abyste se podíleli vy, naši čtenáři, modlitebníci a podporovatelé, u nichž je více než pravděpodobné, že v blízké budoucnosti sami využijete našich služeb a pomoci. Proto také děláme to, co děláme. Nenechme zvítězit druhou stranu, satanisty, kteří, když se jim nedaří skolit Mariánské společenství jinou cestou, snaží se nás drtit finančně. Vždyť už tolikrát se v zednomailech vyjádřili  o jejich plánu nás zničit finančně, a tak také v reálu činí, a tak jednou provždy zneškodnit naši práci, která, milostí Boží, zásadně omezuje jejich zrůdné plány s lidstvem.

Vyjádření těch, kteří vědí… 

——– Původní zpráva ——–

Předmět:
Datum: 2017-03-23
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Petro,

satanisté dělají všechno pro to, aby vás od peněz odstavili, …
…“
Nenechme je vyhrát, prosím.

Děkujeme!

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky na shora uvedenou činnost Mariánského společenství, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím.

 

/Je třeba spěchat, ani nevíte, jak málo času nám všem zbývá…Nám, vám, každému z nás…“Poté“ už se nejspíš, na to, co má přijít, moc nepřipravíme…/

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční a modlitební účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

Reklamy