Boží Ruka zasahuje

Pouť do Štikova byla krásná, podpoříte naši další činnost, prosím?


Naši milí čtenáři, modlitebníci, poutníci, podporovatelé,

včera jste se někteří z vás, spolu s námi, účastnili 1. Poutě ke sv. Alexandru Jeruzalémskému do Čikova/Štikova. (A kdo jste se nemohli účastnit přímo, tak jste se určitě spolu s námi modlili.) Pouť to byla krásná, děkujeme vám všem, kteří jste se jakýmkoli dobrým způsobem podíleli na jejím uskutečnění či zdárnému průběhu a dokončení, děkujeme!

DĚKUJEME NAŠÍ NEBESKÉ RODINĚ!

V následujících dnech přinesu krátké shrnutí poutě, i s fotkami, jak to tam nyní vypadá, jak aktuálně vypadá obnovená kaple sv. Alexandra Jeruzalémského, jak jsme to tam uklidili, zvelebili, vyzdobili.

 

V následujících dnech (nedá se přesněji odhadnout kdy) má přijít na činnost Mariánského společenství, vyprošením svatého Josefa (!), štědrý dar paní donátorky, který nám zásadně pomůže vymanit se z našeho omezení a vážných peripetií (zvláště pro některé z našich členů týmu), které nám způsobuje nedostatek financí na naši činnost, se kterým se potýkáme už od léta. Jsme finančně už doslova vydření. 😦 (Pro vaši představu: týdně nás stojí tato mise v rozmezí od 70 do 90 tisíc, jen výjimečně 50, týden co týden.) Chceme vás tímto požádat, prosím pomozte nám překlenout tyto následující dny, než dar obdržíme (má ho na starosti a vyřizuje ho její právní kancelář, na její žádost, proto nelze přesně určit čas doručení, vyřízení).

Pomozte nám, prosím, v tomto překlenutí, abychom v naší činnosti mohli pokračovat se ctí a čistým štítem.

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám

 

Je třeba spěchat, ani nevíte, jak málo času nám zbývá…Nám, vám, každému z nás…“Poté“ už toho nejspíš moc nepřipravíme…

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

 

BOŽE, OTČE VŠEHO LIDSTVA, SMILUJ SE NAD NÁMI

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS

 

pannamariabudejovicka

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: