Pomůžete nám tuto požehnanou dodávku pořídit do naší autoflotily posledního času, prosím?


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

záběr činnosti našeho Mariánského společenství se očividně rozšiřuje, viz kupř. zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/03/08/zahajuji-sbirku-na-obnoveni-kaple-sv-alexandra-jeruzalemskeho-ve-stikovskem-klastere-jak-panna-maria-ve-zjeveni-chtela-sv-alexandr-jeruzalemsky-nas-novy-dalsi-silny-patron-halelujah-an/

či zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/03/09/zahajuji-take-sbirku-na-vybudovani-domova-matky-terezy-v-miline-tak-jak-ve-zjeveni-panna-maria-chtela/

 

Naskytla se velmi dobrá příležitost pořídit tuto (viz dále) šestimístnou dodávku značky Lublin (je bezvadný tím, že je velmi jednoduchý na opravu). Je za 16 000 korun (což je dobrá cena). Podívejte se, tady je:

 

 

Šestimístná dodávka (což je zrovna u Lublina velká vzácnost, většinou bývá v autobazarech v provedení dodávky stavební, maximálně trojmístné, když už tedy je k mání…což ani to nebývá moc často) se velmi hodí na převážení osob z ohrožených míst (právě i proto, že je koncipován velmi jednoduše, dá se pak opravit celkem lehce), je vhodný ale i na poutní cesty. Tedy jsou zastoupena obě důležitá určení našich dodávek posledního času.

 

Od Panny Marie víme, že každý náš útulek posledního času musí být zároveň vybaven dodávkou, ať už na převážení stavebního materiálu, převážení osob apod. a tato dodávka oba parametry splňuje.

 

Je otázkou, jak dlouho ještě právě na údržbu nenáročné Lubliny budou k sehnání, ať z jakéhokoli důvodu. (Doba, na kterou se připravujeme, hrne se na nás tedy hodně, hodně rychle…)

 

Pomůžete nám, prosím, tohoto Lublina pořídit do naší autoflotily posledního času?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám!

 

Je třeba spěchat, ani nevíte, jak málo času nám zbývá…Nám, vám, každému z nás…“Poté“ už toho nejspíš moc nepřipravíme…

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

 

fotka

 

BOŽE, OTČE VŠEHO LIDSTVA, SMILUJ SE NAD NÁMI

Reklamy