Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze, Zeman-(žel už ne)náš prezident!

Válka mezi satanisty. Petr Kellner k Ježíši? Kéž by! Modleme se


——– Původní zpráva ——–
Předmět: Válka mezi satanisty
Datum: 2017-03-07
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

U vily ministra vnitra přistihli vojenského zpravodajce

Večerní zprávy na Seznamu, tentokrát o válce mezi vojenskými špiony a civilní rozvědkou.

Článek

Minulý týden se nedaleko vily Ministerstva vnitra v pražských Dejvicích, kterou občas využívá ministr Milan Chovanec (ČSSD), odehrál incident, který má potenciál vážného koaličního sporu. Chovancova ochranka zadržela muže, který si fotografoval okolí ministerského domu. Podle informací redakce Seznam šlo o příslušníka Vojenského zpravodajství.

Podrobnosti o celém incidentu v reportáži Karla Hrubeše ve Večerních zprávách. Reportér je také hlavním hostem relace. Dozvíte se v ní detaily o nevraživosti mezi civilní rozvědkou, jež spadá pod Chovancovo vnitro, a vojenskými zpravodajci, které řídí obrana Martina Stropnického (ANO).

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Modleme se za Petra Kellnera
Datum: 2017-03-07
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

Prezident a nejbohatší český byznysmen „ladili noty“ na Trumpa

Prezident Miloš Zeman přijal na Hradě majitele skupiny PPF Petra Kellnera. Mluvili o USA, Číně i Rusku.
Článek
Zájmy hlavy státu Miloše Zemana a nejbohatšího českého byznysmena Petra Kellnera se znovu protnuly. Prezident brzy zamíří na svou první oficiální návštěvu Spojených států, kam jej pozval Donald Trump. Kellnerova skupina PPF zase za oceánem rozvíjí svůj splátkový byznys a záštita hlavy státu se tu vždy hodí.
Oba muži se proto dnes sešli na Hradě.
„Pan prezident přijal na Pražském hradě majitele PPF Petra Kellnera. Předmětem diskuse byly ekonomické vztahy s USA, Čínou a Ruskou federací, které pan prezident plánuje v tomto roce navštívit,“ napsal na Twitteru prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
 Follow
 Jiří Ovčáček @PREZIDENTmluvci
1/2 Pan prezident přijal v úterý dne 7. března 2017 na Pražském hradě majitele společnosti PPF Petra Kellnera.
5:48 PM – 7 Mar 2017
  9 9 Retweets   12 12 likes
Do Ameriky poletí Zeman na konci dubna, čínská návštěva je plánovaná na květen. O ruské cestě zatím Hrad neinformoval.
Podle informací Seznam Zpráv je vysoce pravděpodobné, že se primárně americké, ale zřejmě i obou dalších exponovaných misí, zástupci PPF zúčastní. Není vyloučena ani osobní přítomnost právě miliardáře Petra Kellnera, který se jinak oficialitám a vůbec veřejnosti vyhýbá.
„Ve všech zmíněných zemích má skupina PPF obchodní aktivity. Schůzky pana Kellnera ale nekomentujeme,“ odmítla přiblížit plány skupiny její mluvčí Zuzana Migdalová.
Již v minulosti se zájmy nejvlivnější finanční skupiny a prezidenta Zemana propojily. Kellner v roce 2014 doprovázel Zemana při jeho cestě do Číny a společně s českou hlavou státu navštívil čínského prezidenta Si Ťin-pchinga.
Kellnerova PPF má přes společnost Home Credit, kterou většinově ovládá, rozsáhlý splátkový byznys. Politická podpora hlavy státu je pro ni důležitá zejména jako statusový symbol, na který Číňané hodně dají.
Zeman se poté z Číny vracel letadlem pronajatým společnostmi PPF a J&T místo vládního speciálu.
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: