ZJEVENÍ PANNY MARIE: PANNA MARIE O VODĚ, JAK Z NÍ UČINIT ZASE ČISTOU A ZDRAVOU!


Zjevení Panny Marie, dnes, 1.3.2017, nad ránem, krátce po půlnoci:

„Mé milované děti!

Slíbila jsem vám, že Církev zbytku zcela uzdravím. Kážu vám proto, abyste se vyhýbali satanským jedům fluoru a chlóru. Fluor byl využíván Satanovým synem Hitlerem ke snižování inteligence podrobených národů. Ani vám neučiní dobře. Fluor ničí buňky v těle, zabíjí imunitu a způsobuje demenci, rakovina a Alzheimerovu nemoc. Ti z vás, kteří žijete ve Spojených státech amerických, vyhněte se vodě z vodovodu a napojte se raději z vlastní studny. Vy všichni přestaňte používat zubní pasty s fluorem, který vás má tiše zabíjet. 
Kážu vám rovněž vyhněte se chlóru. Přestaňte navštěvovat veřejné bazény, které svou vodou způsobují rakovinu kůže. Vyhněte se pití vody z vodovodu. Proč ji ještě pijete nezbavenou chlóru? Kážu vám, jak odstranit satanský jed chlór z pitné vody. Převařte ji a odstraníte z ní chlór. Ponechte ji odstát a chlór se vypaří třetí den. 
Mnozí z vás mě prosíte ve svých modlitbách o radu, jak poznat dobrou vodu. Kážu vám, pijte měkkou vodu. Ji poznáte by žádnou úsadu nezpůsobila. A když přece, pijte ji s rozvahou, střídejte ji s odstátou vodou z vodovodu. Vězte, že i nehodní Římané trávili své poddané vodou s olovem. Znali, jak vyrobit keramickou trubku, přesto sobě olověnou vyrobili, vedeni Satanem.
 Ptáte se, jak čistit sebe i svou pleť. Jímejte dešťovou vodu a v ní se koupejte. Kdo dbáš o svou krásu, používej destilované vody. Takovou vyrobíš, když jímáš páru z libovolné vody nad kotlíkem a jí zchladíš. Získáš čistou vodu, se kterou čisti svou pleť. 
Satana velmi rozčiluje, jak se čistíte, Mé děti. Ještě více zesílí útoky na vás, abyste s tím přestali. Vy však nedbejte na rady Zlého a následujte Mých slov. 
A k tomu vám převelice žehnám. +++
Panna Maria“
Zjevení Panny Marie krátce poté:

„Mé milované děti,

ptáte se mě bezradní, jak získat čistou vodu z vodovodu. Prosíte Mě a vymlouváte se, že nemůžete sobě převařit ani odstát vodu. Kážu vám tedy největší tajemství satanistů, kteří s vámi pijí jedovatou vodu z vodovodu. 
Když pijete vodu z vodovodu, nakapejte do ní pár kapek z citronu, čím více, tím lépe. Na džbán vody postačí jediný plod citrónovníku. Citron chemicky zareaguje s chlorem a odstraní jej z vody. To tajemství před vámi satanisté tají přes sto let, co do vaší vody přidávají fluor a chlór. 
A k tomu vám žehnám +++
Panna Maria“
AVE MARIA! DĚKUJEME, MAMINKO!
Tentokrát si dovolím, výjimečně, zároveň i několik článků odborníků:
POZOR, CHLÓR!
V dubnu 2007 byl v americkém časopise WC&P (Water Conditionig & Purification) zveřejněn článek o nebezpečí, jaké představuje chlorovaná voda v koupelně. Ukazuje se, že chlór, který se používá k baktericidní úpravě vody je nebezpečný nejen při pití vody z kohoutku, ale dokonce i když se sprchujeme!
Chlór je účinný baktericidní prostředek, který se začal používat jako dezinfekce téměř před dvěma stoletími a s největší pravděpodobností zachránil statisíce životů díky jeho schopnosti ničit škodlivé bakterie a viry. Současně však působí jako jed i na člověka. Chlór, zelenožlutý plyn, který se dobře rozpouští ve vodě, nám může připadat jako relativně zdraví neškodný – vždyť místní vodárny chlorují vodu už v průběhu mnoha generací – ale vůbec tomu tak není.
Volný chlór ve vodě okysličuje a hubí mikroorganizmy, ale současně reaguje s dalšími látkami a vytváří jedovaté sloučeniny. Ve 20. letech 19. století považovali evropští lékaři, znepokojení vysokými počty úmrtí na následky epidemií, dezinfikování chlorováním za všelék. Nezapomínejme však, že za 1. světové války byl chlór použit také jako chemická zbraň.
Vědci předpokládají, že jak chlór, tak i jeho deriváty, vzniklé jeho reakcí s jinými látkami, může být příčinou zvýšeného rizika kardiovaskulárních chorob, alergických reakcí a samovolných potratů u těhotných žen. Vědecké výzkumy ukazují, že používání chlorované vody vede v mnoha případech ke zvětšování močového měchýře a ke vzniku rektální rakoviny. Zdůrazňují rovněž, že toxiny související s chlórem mohou představovat „nejzávažnější ekologické karcinogenní látky, způsobující rakovinové nádory“.
Neměl by se podceňovat škodlivý vliv chlorované vody, používané při sprchování. Místní vodárny často v letních měsících zvyšují množství chlóru přidávané do vody, aby eliminovaly riziko bakteriální kontaminace. Třebaže jsou používané koncentrace chlóru relativně nízké, přesto jsou škodlivé pro zdraví lidí i zvířat. Důsledky vdechování vysoce koncentrovaného chlóru mohou být pro člověka fatální. I v případě, že zápach chlóru necítíte, může představovat skrytou hrozbu ve vodě, kterou se sprchujete a způsobovat různá onemocnění – od bolestí hlavy až po neurotoxické reakce, může dokonce dojít i k rozvoji rakovinových nádorů.
Chlorovaná voda může představovat vážné nebezpečí, protože toxiny obsažené ve vodě pronikají do organismu nejen dýchacími orgány, ale i skrz kůži. Chlór zbavuje pokožku přirozeného tukového filmu, vysušuje, způsobuje svědění a předčasné stárnutí pokožky. Dokonce i vlasy se působením chlóru stávají suchými a lámavými. Okolnosti si vynucují používání chlóru při čištění vody pro domácnosti, ale chlór se nesmí dostat do vody, kterou se myjeme, a už vůbec ne do vody, kterou pijeme.
Úplné znění článku najdete zde http://www.wcponline.com/PDF/0704Wong.pdf

Lékaři varují: Chlór škodí zdraví, vyhněte se bazénům

Plavání je zdravé, ale chlór používaný k dezinfekci vody naopak škodí. Lékaři proto varují: buď choďte do bazénů čištěných bezchlórovými prostředky, nebo se koupejte jen ve vaně. Chlór ve spojení s dalšími látkami totiž způsobuje astma, alergie, záněty průdušek, ekzémy či gynekologické potíže.
Hlavní vinu však nenesou dezinfekční prostředky. Nezdravé prostředí vzniká až při spojení kyseliny chlorné s dusitany, které se do bazénu dostanou s močí a potem návštěvníků. Vzniká tak zdraví škodlivá sloučenina trichloramin, díky níž šíří chlór svůj typický zápach v okolí plaveckých bazénů.
Aerosol na hladině
„Navíc narušuje ochrannou funkci sliznice průdušek, přes kterou do organismu ve zvýšené míře pronikají alergeny. Tyto pochody následně vedou k rozvoji průduškového zánětu,“ vysvětluje alergoložka a imunoložka Jiřina Chládková z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Riziko použití chlóru však spočívá i v tom, že drží nečistoty na hladině, kde je poté plavci vdechnou.
Ekzémy, astma, záněty průdušek či gynekologické potíže. To vše může způsobit chlór v bazénu.Nebezpečí se však neskrývá jen v krytých, ale také nekrytých bazénech. „Nedávno bylo zjištěno, že se zvýšeným rizikem astmatu a zánětu průdušek je spojeno i časté využívání venkovních nekrytých bazénů dezinfikovaných chlórem,“ říká Chládková, která zároveň upozorňuje, že koupání může vyvolat i kožní problémy jako ekzém či vyrážky.
Chlór totiž dokáže změnit pH těla a tím narušit přirozenou rovnováhu. Podle gynekologa Tomáše Vaňatky jsou ohroženy zejména ženy. „Chlór má negativní vliv na pochvu, kde může dojít k rozmnožení patogenů. To pak vede ke vzniku výtoku,“ tvrdí Vaňatka.
Pozor na dětské zdraví
Negativně se k použití chlóru v bazénech staví i Americká akademie pediatrů a Česká pediatrická společnost. Podle jejich závěrů totiž plavání v prvních letech života vede k porušení správného fungování dýchacích cest. „Nedávno byl popsán statisticky významně zvýšený výskyt bronchiolitidy u dětí, které v bazénech s chlórovanou vodou absolvovaly plavecké kursy před dosažením věku dvou let,“ tvrdí Česká pediatrická společnost.
Je však paradox, že plavání je doporučováno lidem s astmatem a záduchou jako jeden z nejvhodnějších sportů. „Je velmi pravděpodobné, že toto doporučení bude muset být přehodnoceno, pokud se plavání provozuje ve vodě, která je desinfikovaná chlórem,“ píše se ve zprávě.
Reklamy