A jak to v pátek dopadlo…? (Aneb stále není rozhodnuto…sbírka trvá dál)


Vážení čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

nejspíš čekáte, jak to tedy v pátek dopadlo…

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/23/do-zitra-do-patku-musime-jeste-sebrat-pomuzete-nam-prosim/

 

PŘEDNĚ: Děkujeme vám všem, kteří jste zareagovali a poslali nám vaši finanční pomoc. Nesmírně si jí vážíme!

 

Nicméně se nám nepodařilo dát dohromady celou potřebnou částku z pátku, ještě celých 150 000 korun, a tak je dluh aktuálně stále na 100 000 korunách 😦

(Takhle jsme na tom ještě nebyli…:-( )

 

Samozřejmě že nejjednodušší řešení je – že nastoupí do výdělečné činnosti všichni členové našeho týmu (na plný úvazek v zaměstnání z nás pracuje pouze Honzík, my ostatní jsme plni nasazeni v misi), i se mnou včetně, abychom si na dluh vzniklý z činnosti této mise vydělali a mohli jej splatit. To ovšem znamená a představuje okamžitou zástavu na rekontrukcích a přípravách útulků posledního času, ba co možná ještě hůř, konec modlitebních kampaní – denních i nočních, stejně jako jejich přenosů!

Ano, to by satanisti zajásali. Ne však už my všichni ostatní. Stačí se podívat, co se v poslední době děje všude po Francii, Německu, Belgii či Švédsku (když si dáme trochu práci a prolistujeme na netu svobodná alternativní média)…zapálená hořící auta, na ulicích zmar, chaos, násilí, pouliční gangy, všude bloumající skupinky přistěhovalců (či v horším případě rabující).

Nemylme se: to, že nic z toho se v naší zemi zjevně neděje, není pranic žádná náhoda. Faktem ale je, budeme-li muset skončit jak s modlitebními kampaněmi, tak s prací na útulcích, velmi brzy stav nouze země těchto našich sousedů doženeme.

To není strašení. To je zkrátka holý fakt.

 

Pak se nedivte, že toto rozhodnutí oddaluji. Protože jakmile jej jednou udělám, už nepůjde vzít zpátky.

 

Krátce řečeno: Dál dáváme dohromady potřebnou finanční částku, abychom mohli dál pokračovat v naší misi a naši zemi dovedli do Varování aspoň ve zjevném pokoji, klidu, bez násilí na ulicích a hořících náměstí.

 

Pomůžete nám, prosím (- a tím i sobě) ?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat váš finanční příspěvek, jsou: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří pomůžete.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaši pomoc potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE VŠEHO LIDSTVA, SMILUJ SE NAD NÁMI, VYSLYŠ NÁS

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, PROSÍME TĚ SNAŽNĚ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

 

 

Reklamy