Boží Ruka zasahuje

PROSÍM, POMOZTE NÁM


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

nevíme, jak dlouho budeme „schopni“ to ještě takhle držet…

Strašně urgentně potřebujeme již Varování, bude to zásadní přelom, jak v životě každého z nás, tak i v Mariánském společenství.

Druhá strana, satanisti, to samozřejmě vědí, a tak se snaží, stále víc a víc, aby už nebylo poté z Mariánského společenství co zachraňovat…

Opět jsme v dluhové pasti jednoho z nás, kardinálního člena Mariánského společenství. Má se to tak, jestli neseženeme k finančnímu vyrovnání v těchto pár dnech 200 000 korun, spolkne ho to – a s ním celé Mariánské společenství.

Nemylme se: předem není rozhodnuto nic, už mnoho modlitebních jednotek Panny Marie, jak od Panny Marie víme, to spolklo…

Prosím, pomůžete nám sebrat těchto 200 tisíc korun?

Vím, je to hodně, ale Boží moc je veliká

Druhá strana šílí, z naší činnosti, už jen informace, které zveřejňuji, kupř. o Nebeské dietě či o pravdivém pozadí skutečnosti a za koho se máme modlit, je přivádí k šílenosti, co potom zařizování útulků posledního času a další věci. A z toho potom jejich odveta.

 

Prosím, pomůžete nám?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaši finanční pomoc, jsou: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám všem, kteří pomůžete!

 

(Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím)

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaši modlitební a finanční pomoc potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE VŠEHO LIDSTVA, SMILUJ SE NAD NÁMI

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, PROSÍME TĚ SNAŽNĚ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: