Děkujeme vám za pomoc, „Brtničku“ máme rezervovánu! Aneb co nového, Mariánské společenství…Pravidelná rekapitulace činnosti


Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

 

s radostí vám oznamuji, že v úterý ráno, 14.2.2017, jsme „Brtničku“, čili dům pro budoucí útulek posledního času Opatovské komunity  našeho Mariánského společenství (nedaleko Jihlavy), 50 000 korunami zarezervovali! HALELUJAH! Děkujeme vám všem, kteří jste pomohli!

 

brtnicka01

 

Už se těšíme na realizaci Pannou Marií zaslíbeného! 🙂 https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/01/zjeveni-panny-marie-ktere-vas-prekvapi-ferdinand-zvonimir-habsbursky-pristi-nas-cesky-kral-ktery-sjednoti-evropu-a-vyzene-antikrista/

 

(pozn. Nyní zbývá dát dohromady už „jen“ zbylých 300 000 korun na závěrečnou koupi :-), na sebrání financí máme měsíc a půl)

 

 

Již delší  dobu jsem vás, naše příznivce, neinformovala o celkovém stavu a činnosti Mariánského společenství, informace, které jsem poslední týdny přinášela, byly spíše kusé a zaměřené na určitý objekt aktuálního zájmu. To hodlám tímto počinem změnit.

 

Naposledy jste souhrnně o naší činnosti četli nejspíš zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/17/marianske-spolecenstvi-se-nove-modli-na-internetu-on-line-pridejte-se-je-to-velka-sila-pravidelna-zprava-o-cinnosti-sbirka-trva/

a zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/26/marianske-spolecenstvi-pokracuje-v-praci-jak-jsme-daleko-se-hned-dozvite-pravidelna-rekapitulace-sbirka-trva-dekujeme/

 

Co se týče rekonstrukčních a přípravných prací na útulcích posledního času, jako v řadě poslední byla v minulých dnech dokončena  rekonstrukce také útulku posledního času v Tmani (u Berouna). Je tedy už i ten připraven posloužit ke svému účelu.

 

 

Nyní se Jura, náš stavař, vrací na rekonstrukční interiérové práce v čejetičském útulku (u Mladé Boleslavi). Rekonstrukce fasády a další vnější úpravy musejí počkat (vzhledem k použitým materiálům) na teplejší počasí, rekonstrukci interiéru však nic nebrání – snad jen kromě vystěhování současného nábytku v něm. To nás čeká v následujících dnech. Počítáme, že několik týdnů prací rekonstrukce interiéru útulku v Čejetičkách rozhodně pojme. Fotky z prací a výsledku budou následovat.

 

Autotým i nadále připravuje naši autoflotilu posledního času. Dost aut je již hotovo – kompletně opraveno a zaparkováno v garážích připraveno vyjet (na S.O.S místa určení). Několik je stále pod rukama automechaniků a autoklempířů. Stále platí, že tato pracovní oblast je mezi ostatními týmy finančně nejnáročnější. (Dokonce náročnější než dosavadní rekonstrukce útulků. 😦  )

 

 

Plánované výdaje následujících dnů jsou tyto: složenky na 6 000 korun za provoz dvou pražských útulků posledního času, žel (stále) 61 000 korun za generální opravu u automechanika jednoho z aut autoflotily (k tomu bylo připočteno dodatečných dalších 2400 korun), 5000 korun za opravu vrat k útulku v Tmani a celkem ještě v tomto týdnu zbývá zaplatit 15 000 korun na splátky k půjčce na koupi pražských protijaderných bunkrů a útulku posledního času na Vysočině. Za autopojištění na dvě auta autoflotily mám na stole složenky na 4 219 korun a 3651 korun. Nenadálé výdaje k tomu přicházejí nenadále.

 

Prosím, pomůžete nám i s těmito výdaji?

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše modlitební a finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

BOŽE, OTČE, KRÁLI VŠEHO LIDSTVA, O TVÉ POŽEHNÁNÍ PROSÍME!

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

Reklamy