A PROČ VLASTNĚ TY JEŠTĚ NEDRŽÍŠ DIETU PSANOU V NEBI??


Přišlo od naší čtenářky (jeden příklad za mnohé vás další…):

 

Dobrý den, paní Bostlová,

chci Vám poděkovat, že s lidmi sdílíte pokyny Panny Marie a že nám je předáváte. Tento boj je síla z Nebe, jinak byste to nedokázala. Máte můj obdiv, děkuji vašim kolegům a nebeským pomocníkům, kteří Vás posilují, hlavně Panně Marii.

Po této dietě z Nebe za týden se mi téměř zahojilo již 4 měsíce silné akné na obličeji, hlavě a krku. Dále se mi po dvou týdnech téměř zahojilo 2,5 leté silně suché rozpraskané prsty okolo nehtů (nebolí to, ale je to nepříjemné, stále to praská, loupe se to, je to protivně drsné).

Před několika léty jsem byla na vyšetření na parazity, roky se léčím, částečně a ze začátku chemií (léky něco jako chemoterapie), bylinamy, bylin. preparáty, ale hlavně příliš nejím maso. Na vyšetření chodím po roce se stálým každoročním zlepšením. Nyní jsem byla na vyšetření po týdenní dietě Panny Marie bez kávy a bez cukru před tím, paní, co mě vyšetřovala, byla nadšená a já taky. Začínala jsem s hlavou-mozkem  45 % škrkavky a měchožilem zhoubným na mozkovém kmeni. Satan mne chtěl zničit, měla jsem 4 druhy parazitů ve dvanáctníku! Nyní mám i díky této Dietě mozek čistý a i téměř pleť tváře!

Trpím akné skoro 30 let, v poslední době se mi obrovsky akné zaktivovalo, bylo to děsné, kromě na obličeji ve vlasech, na spáncích, za ušima, krku a trvalo to až do minulého týdne, kdy jsem byla na kontrole na parazity a paní, co mě vyšetřovala, říkala, že vypadám mnohem lépe než když jsem přišla poprvé. Sousedka, která si stěžovala na bolest kloubu kyčle a kolena, říkala, že je šťastná, že má tuhle nemoc a ne tu moji, když jsem se jí předtím ukázala naschvál bez make-upu (viděli mě její kolegové, kteří přišli nečekaně kvůli telefonu a já byla jen natřená mastí a ne makeupem, tak asi referovali).

Nebeskou dietu držím 3. týden a přiznám se, že jsem po prvním týdnu, kdy jsem viděla, že se náhle hojí znatelně a rychle obličej, tak jsem byla rozhodnutá, že musím pokračovat dál. Po týdnu jsem to přerušila a chtěla skončit, viděla jsem však, že to dobře snáším, hubnu, obličej viditelně zhojen a cítím se celkem dobře, tak jsem pokračovala dál. Navíc jste vyzývali k další očistné dietě.

Piji předepsané čaje a zeleninové šťávy, oběd mám bezmasý, jím hodně ovoce a zeleniny dle předpisu Panny Marie a proroka Ezechiela a Vašich poznámek, které jsem našla.

Jsem s pozdravem, modlitbou za Vás a sdružení a přáním všeho dobrého, požehnání, ochrany od Nebeské vlády.

(p.s. nejsem v žádném sdružení, hnutí, odboji, náboženství)

Děkuji ještě jednou moc za rady i Panně Marii, přeji Vám hodně Boží pomoci a ochrany

Jarmila N. (pozn. jméno bylo redakcí upraveno)

 

 

A PROČ VLASTNĚ VY JEŠTĚ NEDRŽÍTE OČISTNOU DIETU PSANOU V NEBI??

 

Blogy s konkrétním popisem  této Nebeské diety:

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/08/varovani-zel-znovu-odlozeno-modleme-se-k-panu-bohu-aby-varovani-pan-presto-seslal-co-nejdrive/

 

 

K tomu patří, jak se správně nyní stravovat (psala jsem již dříve):

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/02/11/z-videni-panny-marie-o-vode-soli-oleji-a-nejen-chlebu-opatrme-si-solne-lampy-k-oslave-panny-marie/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/05/ze-zjeveni-panny-marie-recept-na-rezy-panny-marie-dobrou-chut/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/18/co-jist-a-co-nejist-varovani-panny-marie-pred-znesvecenim/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/04/23/dulezite-zjeveni-panny-marie-znovu-o-znesvecujicim-jidle/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/05/09/zjeveni-panny-marie-jak-zit/

https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/28/prakticke-rady-jak-se-stat-hrazi-proti-satanu/

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/02/07/zjeveni-panny-marie-od-tedka-jiz-zadne-obiloviny-z-obchodu-a-vyrobky-z-nich/

 

 

Petra Bostlová

 

 

pozn. Z dotazů čtenářů:

 

Dobrý den,
mám jen dotaz k dietě. Je možno jíst ryby místo masa? Třeba jednou týdně?
Zbytek rodiny vůbec těmto varováním nevěří. Chci aspoň týden zkusit vařit pouze zeleninová jídla a davat jim přitom šťávy. Černou ředkev nemůžu nikde sehnat. Lze použít i koupenou šťávu z černé ředkve popřípadě z červené řepy?
Děkuji Bůh vám žehnej ve vaší práci. F.A.

 

Ano, ryby při dietě jíst doporučujeme. Doporučujeme první týden diety vypustit z jídelníčku i ryby a od druhého týdne diety ryby na jídelníček zase zařadit.

Nemůžete-li nikde v obchodech sehnat černou ředkev, zatím místo ní používejte bílou ředkev, alespoň do doby, než se Vám podaří černou ředkev sehnat.

Nepoužívejte kupované šťávy, ani z černé ředkve ani z červené řepy ani z žádné jiné zeleniny. Rozhodně nebude čerstvá, jako ta Vámi vymačkaná (ztrácí tím tak zásadně účinnost), navíc v sobě může obsahovat konzervanty či sladidla. Šťávu si získávejte sami, z čerstvé  zeleniny.

My, kteří šťávu lisujeme pro více dospělých lidí a na delší dobu kúry, jsme si dovolili k jejímu získávání používat odšťavňovač. (My kupř. používáme starší šnekový.) V každém případě šťávu jako očistnou a uzdravující kúru pijte alespoň dvakrát denně, cca 2 dcl na dospělou osobu v jedné dávce.