Živé bomby putují do Evropy (!), Antikrist bude všude, černý papež František bez hábitu a anděl páně, který není z nebe!


Ze zednosatanistického oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: drachomedes@hell.com
Komu:
Datum: 6. 2. 2017
Předmět: Živé bomby na cestě

„AVE SATANAS 666!!!

Náš velitel B. nařídil přesun živých bomb do Evropy zejména k destrukci křesťanství a jeho nahrazení Islámem. Islám uznává Satanovu modlu Kábu
A tak nyní zničíme křesťanství, jak pravil Satan https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/428596-islamsky-stat-najima-uprchliky-mirici-do-evropy-za-vernost-zaplati-padesat-tisic.html
Drachomédes
bratr obětník“
———- Původní zpráva ———-
Od: adramelech@hell.com
Komu:
Datum: 7. 2. 2017
Předmět: BRACO bude v jednu chvíli šířen po celém Světě

„AVE SATANAS 666!!!

Náš vůdce lidstva Braco (pozn. Antikrist) bude šířen hologramem. Již to letos zkoušíme ve Francii. V nejbližších letech započneme s budováním Bracopointů na všech náměstích Světa. Jeho elektronickému pohledu se nebude dát vyhnout. Všichni ho budou muset denně spatřit a dívat se na něho. Bude naplněno proroctví https://www.novinky.cz/domaci/428610-hologram-misto-ziveho-politika-na-mladsi-volice-dobry-trik.html
Adramelech (pozn. Tomáš Halík)
bratr černý kardinál“
 

———- Původní zpráva ———-
Od: belphegor@hell.com
Komu:
Datum: 6. 2. 2017
Předmět: Mým věřícím chyťte ty psy a bijte je

„Mí sluhové,

někdo umístil mé portréty ve Vatikánu a Římě a uráží mou službu Satanovi https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/italsti-policiste-marne-patraji-po-autorech-plakatu-ktere-utocily-na-papeze-12917
ŘÍM – Zhruba dvě stě plakátů kritizujících papeže Františka, které se o víkendu objevily v ulicích Říma, dnes odstranily technické služby italské metropole. Kdo za kritikou hlavy katolické církve přesně stojí, není zatím jasné. Z témat, která plakáty zdůrazňují, je ale zřejmé, že se jedná o konzervativní odpůrce papeže. Plakáty technické služby odstranily, protože byly vylepeny bez patřičného povolení, uvedla římská radnice. Policie už vyšetřuje, kdo je v sobotu do ulic v různých čtvrtích italského hlavního města včetně okolí Vatikánu vylepil.
Na plakátech byl portrét zamračeného pontifika a pod ním nápis: „Postavil jsi pod dohled kongregace, odstranil jsi kněží, zbavil jsi hlav Řád maltézských rytířů a františkány Neposkvrněné (Panny Marie), ignoroval jsi kardinály… ale kde je tvé milosrdenství?“
Papež podle agentury APA o plakátech ví a reagoval na ně s klidem. Kardinál vikář římské diecéze Agostino Vallini je kritizoval.
Podle jezuity a šéfredaktora listu La Civiltà Cattolica Antonia Spadara jsou anonymní, dobře placené plakáty znamením, že papež svoji práci dělá dobře. Snaha autorů plakátů oddělit papeže od srdcí lidí má podle něj ve skutečnosti opačný efekt.
Spor s Řádem maltézských rytířů
Jde o první plakáty, které kritizují papeže za zásahy do struktur katolické církve. Text na plakátech mimo jiné připomíná nedávný spor s Řádem maltézských rytířů. Pře vznikla okolo odvolání velkokancléře řádu Albrechta von Boeselager. Kvůli jeho případu vznikla Františkem jmenovaná vyšetřovací komise. Tento neobvyklý krok byl jasný výraz nedůvěry Vatikánu vůči dosavadnímu postupu řádu. Velmistr řádu Matthew Festing byl papežovým kontrolním krokem pobouřen a otevřeně odmítl podílet se na vatikánském šetření.
Papež velmistra v lednu vyzval k rezignaci, což Festing navzdory suverenitě řádu učinil. Maltézští rytíři v nejvyšší pozici přitom obvykle svou funkci vykonávají doživotně.
Papež později jmenoval vlastního zmocněnce, který má maltézské rytíře vést do doby, než si zvolí Festingova nástupce. Tímto krokem „nechal bez práce“ jednoho z nejhlasitějších konzervativních odpůrců papeže, amerického kardinála Raymonda Burka od roku 2014 patrona Maltezských rytířů.
Podobný spor jako v případě maltézských rytířů vede papež také s tradicionalistickou kongregací Bratří františkánů Neposkvrněné Panny Marie, o které se plakáty rovněž zmiňovaly. Papež na kongregaci uvalil mimořádnou správu už v roce 2013. Podle zveřejněných výsledků apoštolské vizitace ji ale 77 % členů kongregace označilo za správné řešení.
Věta „ignoroval jsi kardinály“ zase připomíná veřejnou kritiku čtyř převážně emeritních kardinálů Brandmüllera, Burka, Caffarra a Meisnera, kteří v září požádali dopisem papeže Františka, aby vyjasnil několik částí Amoris Laetitia. Autoři původně soukromého dopisu se ho 14. listopadu rozhodli zveřejnit. Americký kardinál Raymond Burke později doplnil, že pokud papež neodpoví zváží iniciování tzv. formální korekce.
Papež nepřímo reagoval pro italský deník Avvenire, naznačil, že kritikové jeho nejnovější exhortace trpí „jistým legalismem, který může být ideologický.“
Zhruba 200 ilegálních plakátů se o víkendu objevilo v ulicích Říma. Policisté nyní zkoumají kamerové záznamy, které by jim mohly pomoct odhalit pachatele.
Plakáty kritizující papeže Františka jsou z ulic pryč. Vylepeny byly podle římské radnice bez povolení. Po pachatelích ale policie dál marně pátrá. Pomoct by jí měl městský kamerový systém, který nyní podrobně zkoumá.
Na plakátech byl přísně vyhlížející papež František a pod ním nápis: „Postavil jsi pod dohled kongregace, odstranil jsi kněží, zbavil jsi hlav Řád maltézských rytířů a františkány Neposkvrněné (Panny Marie), ignoroval jsi kardinály… ale kde je tvé milosrdenství?“
Papež podle agentury APA o plakátech ví a reagoval na ně s klidem. Kardinál vikář římské diecéze Agostino Vallini je naopak ostře kritizoval a označil je za „neuctivé“.
Plakáty byly vylepeny v den, kdy papež jmenoval vlastního zmocněnce, který má prozatímně vést řád maltézských rytířů. Jejich dosavadní velmistr Matthew Festing v lednu na popud papeže rezignoval, přestože rytíři v této nejvyšší pozici obvykle zůstávají ve funkci doživotně.
Spor o kondomy skončil překvapením. Vůdce maltézských rytířů poslechl papeže a odstoupil
Pře mezi papežem a maltézskými rytíři probíhá už několik měsíců. Vznikla kvůli tomu, že velkokancléř řádu Albrecht von Boeselager přivíral oči nad rozdáváním prezervativů v rozvojových zemích. Pracovníci řádu takto často pomáhali prostitutkám, aby se nenakazily virem HIV. Vatikán v prosinci von Boeselagera odvolal, s čímž nesouhlasil právě velmistr řádu Matthew Festing.
Podobný spor jako v případě maltézských rytířů vede papež také s kongregací Bratří františkánů Neposkvrněné Panny Marie.
Vyzývám vás chyťte je a bijte je! Žádné slitování. Já jsem Satanův papež neslitovný a zlý a ničím lidské životy. Nikdy nebyl na papežském stolci zlejší papež než jsme já. Nenávidím vás jako sám Satan.
František (pozn. falešný prorok na Petrově Stolci ve Vatikánu)
bratr černý papež“

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Jak zobrazil zednářský časopis Time lžipapeže Františka
Datum: 2017-02-07
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Plně vystihuje realitu. Má rohy a je to převlečený démon Belphegor. Zveřejnil bych to.“

 

pope-francis-time1

 

pope-francis-time

 

pope-horn

 

pope-time-magazine-horn

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Satanistický film vydělal 127 milionů korun
Datum: 2017-02-07
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

http://kultura.zpravy.idnes.cz/andel-pane-2-rekord-trzby-08o-/filmvideo.aspx?c=A170206_152922_filmvideo_spm

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Strašlivá satanistická vražda na severu
Datum: 2017-02-07
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

http://usti.idnes.cz/zranena-divka-sklep-sidliste-skalka-v-usti-nad-labem-chlapec-skocil-pod-vlak-v-povrlech-gqb-/usti-zpravy.aspx?c=A170206_124319_usti-zpravy_vac2

 

MODLEME SE ZA NĚ, PROSÍM

 

Pán Ježíš vás všechny žehnej

 

KONEČNÉ VÍTĚZSTVÍ JE HOSPODINOVO! HALELUJAH!

 

Petra Bostlová

 

Reklamy