Boží Ruka zasahuje

Varování žel znovu posunuto. :-( Modleme se k Pánu Bohu, aby Pán přesto Varování seslal co nejdříve!


Varování je, žel, znovu posunuto. 😦 Modleme se k Pánu Bohu, aby Pán přesto Varování seslal co nejdříve!

 

DRŽME STÁLE PŘEDEPSANOU DIETU, URČITĚ DO VAROVÁNÍ (!), ZÁVISÍ NA TOM, KDY PŘÍJDE VAROVÁNÍ! AŽ DOSTATEČNÝ POČET LIDÍ – MODLITEBNÍKŮ – BUDE OČIŠTĚN! TAK ŘEKL EZECHIEL! A PANNA MARIA POTÉ POTVRDILA.

 

Zjevení Panny Marie včera, 7.2.2017, po ranním Anděl Páně:

 

„Mé milované děti,

někteří z vás porušili půst+, který jsem vám uložila. Bůh Otec je velmi zarmoucen a prodloužil čas do Příchodu Mého Syna.++ Moje milovaná dcera V. také nečiní, co jí bylo uloženo. Moje nejmilovanější dcera Petra nechť pozve své rodiče k oltáři a nechť jim poskytne nejsvětější léčbu.+++ Sami pak uvěří v její zázračnou účinnost jako Má milovaná dcera H.
A k tomu vám žehnám +++
Panna Maria“
DĚKUJI TI ZA RADU, MAMINKO!
+ 😦
https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/24/zjeveni-panny-marie-posteme-se-k-priprave-na-varovani/ Bylo přece ve zjevení řečeno, že až bude očištěný dostatečný počet lidí…modlitebníků…pak příjde Varování
++ Varování …:-(
+++ zeleninové šťávy:
https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/24/drzme-tydenni-dietu-na-zniceni-cipu-tento-tyden-nebo-varovani-muze-byt-pro-nas-zkazou/
https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/24/zjeveni-panny-marie-posteme-se-k-priprave-na-varovani/
https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/27/zaslibeni-nebeske-diety/
https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/28/znovu-o-nebeske-diete-k-uzdraveni/
NECHTE SE I VY BOHEM OTCEM, za použití zeleninových šťáv, UZDRAVIT!
STÁHNĚME Z NEBE VAROVÁNÍ K NÁM NA ZEM – NEBESKOU – DIETOU!
Petra Bostlová
Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: