ZJEVENÍ PANNY MARIE: POSTĚME SE K PŘÍPRAVĚ NA VAROVÁNÍ!


Zjevení Panny Marie, včera v poledne, 23.1.2017:

„Mé milované děti!

K dosažení Varování postěte svá těla od nečistého jídla i své duše od nečistých myšlenek. Hospodin udělil Boží tresty. Nejtěžší Boží trest dopadl na Mého nemilovaného syna Miloslava. Nechť zpytuje své svědomí a vyzná se ze svých hříchů. Ještě stále má čas. Již ho ale mnoho nezbývá…+“
Oloupej sobě červenou řepu, mrkev, celer, černou ředkev, bramboru. Hmoždířem sobě rozdrť a skrze plátno čisté odděl šťávu a tu popíjej. Šalvěj popíjej, přidej trocha meduňky, třezalky a máty pro chuť a sílu. 
Spoj kopřivy, truskavec, třezalku a rovněž popíjej. Posti se od všeho masa. Věz, že Satan vstupuje do těla skrze maso, které sobě upravil do podoby pekelné. Zdrž se masa celý týden a posti se. 
A k tomu vám žehnám +++
Panna Maria“
+ https://www.novinky.cz/domaci/427192-kardinal-vlk-ma-rakovinu-plic.html Český kardinál Miloslav Vlk má rakovinu plic, která metastázovala do kostí. Závažné onemocnění mu diagnostikovalo lékařské konzilium na Štědrý den, kdy byl Vlk kvůli přetrvávajícím úporným bolestem neodkladně hospitalizován. Vyplývá to z informací zveřejněných na kardinálových webových stránkách.
Petra Bostlová